تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 123 اولاول ... 145460616263646566676874114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 1224

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن دیواری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام دوستان

ما یه ابگرم کن دیواری بوتان داریم که شعلش هم خوب و زیاده ولی وقتی اب گرم رو باز می کنی اصلا گرم نمی شه مثل اینه که اب

سرد رو باز کردی قبلا این طور نبود

می شه راهنمایی کنین؟

داره خودمونی میشه Hamid_RezaM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

ما یه بخاری بی 3115 داریم که زمستونها هی وسط کار خاموش میشه، دو روزه هم وقتی رو شمعکه یه بویی شبیه بوی بخاری نفتی میده. کسی دلیلش رو میدونه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

برای خرید رفتم،به زور میخان مدل فن دار را بکنند توی پاچه خریدار،اونم به بهانه واهی که چون ارتفاع دودکش زیر 3متر هست،و قطرش هم 10 هست،باید فن دار بخری چون سنسور دود!!!به دلیل تخلیه ناقص دود فعال میشه و آبگرمکن خاموش میشه من اینجا و چندنفر دیگه دیدم اکثرا از بدون شمعک ناراضی بودند(چند مورد از اطرافیان راضی دیدم)،کسی اینجا فن دار داشته؟

دیگه تقریبا دارم بی خیال آبگرمکن دیواری میشم بنظرم با این سرویسهای سالانه که میگین و قیمتهای تخیلی که بیشتر از مخزنی و مخزنی-دیواری هست،اصلا نمیارزه،500 تومنی بدهی آبگرمکنی که نصب رایگان واقعی نداره،هر ساعت هم احتمال خرابی یکجاش میره و سرویس هم میخاد؛اگر ارزونتر از مخزنی بود ارزش خرید داشت ولی وقتی حدود 2برابر قیمت مخزنی-دیواری هست که نیازی به سرویس خاصی نداره و هیچ اعصاب خوردی هم نداره،دیگه آبگرمکن دیواری بدرد چی میخوره؟
    اگر اشتباه میکنم راهنمایی کنید
    سلام، دوست عزیز، یا یه مارک حسابی و عالی آبگرمکن دیواری بگیر، یا بیخیال دیواری شو و مخزنی بگیر، خودتو راحت کن، تا بیست سال، سی سال بدون هیچ مشکلی کار میکنه برات.البته دارم میگم اگر آبگرمکن دیواریت از نوع جنس عالیش باشه از مخزنی بهتره، یه مارک ایتالیایی بگیری خوبه.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

4. این کاربر از پویا راستگو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام، دوست عزیز، یا یه مارک حسابی و عالی آبگرمکن دیواری بگیر، یا بیخیال دیواری شو و مخزنی بگیر، خودتو راحت کن، تا بیست سال، سی سال بدون هیچ مشکلی کار میکنه برات.البته دارم میگم اگر آبگرمکن دیواریت از نوع جنس عالیش باشه از مخزنی بهتره، یه مارک ایتالیایی بگیری خوبه.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    سلام و عرض ادب
    میشه بفرمایید مارک درست حسابی آبگرمکن دیواری چی هست؟ار کجا پیدا کنم؟همه جا بوتان ریخته وبس

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام و عرض ادببحث من سر اینه وقتی هزینه نگهداری داره خوب عملا هیچ صرفه جویی نداره،شما پولی را که هر بار برای سرویس و جرمگیری و خرابی در نظر میگیرین با قیمت گاز مصرفیش مقایسه کنید زیاد فرقی با مخزنی 50 لیتری ندارهاینجا دوستان صحبت از سالی یکبار سرویس میکنند درصورتیکه من خیال میکردم حداقل 3-4 سال یکبار نیاز به سرویس داشته باشه
    فیلتر الیافی که فرمودین کجا میشه خرید؟
    قیمتش چنده؟
    سلام
    سلیقه ها و عقیده ها و امکانات و اهداف فرق میکنه
    برای همینه که تقریباً همه چیز مدلهای مختلف داره
    فیلتر الیافی همون فیلتر شماره ی یک دستگاه تصفیه آب هست
    در این تاپیک توضیح بیشتری هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خودش حدود 5000 تومنه
    اما جای فلتر حدود 20 تا 40 باید باشه . چینی داره . تابوانی و ایتالیائی و غیره
    اگر گل و لای کم باشه , این فیلتر تا دو سه سال هم نیاز به تعویض نداره
    وقتی هم کثیف میشه میتونیم با کیسه حمام بشوربمش و نصبش کنیم چون برای آب خوردن نیست
    اگر یک میکرون پیدا کنین بهتره اما ضروری نیست . متداولش همون 5 میکرون هست
    همه ی مغازه های فیلترفروشی دارند و ییشتر لوله کشیها هم دارند . نصبش هم خیلی آسونه . عکسش رو درج کردم . فقط باید مراقب باشین سر و ته نصبش نکنین . روش نوشته IN , OUT

7. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ما یه بخاری بی 3115 داریم که زمستونها هی وسط کار خاموش میشه
    دو روزه هم وقتی رو شمعکه یه بویی شبیه بوی بخاری نفتی میده.
    کسی دلیلش رو میدونه؟
    سلام
    فکر کنم منظورتون آبگرمکن باشه
    در زمستان فشار گاز افت میکنه و ممکنه باعث بشه شعله ی شمعک گاهی اونقدر ضعیف بشه که دیگه ترموکوپل رو گرم نمیکنه و با صدای "تق" , گاز قطع میشه و آبگرمکن خاموش میشه
    اگر علتش اینی باشه که گفتم , باید گاز شمعک کمی بیشتر بشه یا ترموکوپل آروم و با احتیاط کمی کج و نزدیک بشه به سمت شمعک
    بوی نفت ممکنه از درست پالایش نشدن گاز باشه و یا تنطیم نبودن هوای شمعک و بد سوختنش
    شعله ی شمعک و مشعل باید همیشه آبی باشه . شعله یخاری گازی و اجاق گاز هم همینطور وگرنه خطرناک هست و ممکنه باعث مرگ ساکنین خونه بشه

اطلاعات بیشتر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    من یه سوال داشتم. استفاده از این پمپهای تقویت آب که زیر آبگرمکن دیواری و در مسیر ورود آب سرد به اون قرار می گیره، آیا مشکلی برای آبگرمکن ایجاد نمی کنه؟ با توجه به اینکه استفاده از پمپ باعث افزایش سرعت چرخش آب در آبگرمکن میشه آیا آب فرصت گرفتن گرما از آبگرمکن و گرم شدن رو پیدا میکنه؟
    دوستانی که از این پمپ ها استفاده کردند، آیا راضی هستند؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

10. این کاربر از hamidak25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    من یه سوال داشتم.
    استفاده از این پمپهای تقویت آب که زیر آبگرمکن دیواری و در مسیر ورود آب سرد به اون قرار می گیره، آیا مشکلی برای آبگرمکن ایجاد نمی کنه؟
    با توجه به اینکه استفاده از پمپ باعث افزایش سرعت چرخش آب در آبگرمکن میشه آیا آب فرصت گرفتن گرما از آبگرمکن و گرم شدن رو پیدا میکنه؟
    دوستانی که از این پمپ ها استفاده کردند، آیا راضی هستند؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    سلام
    یعنی فقط برای خط آب گرم پمپ نصب میکنند ؟!!!
    چیز عجیبیه . خب چرا پمپ رو روی خط آب ورودی ساختمون یا آپارتمان نصب نمیکنند که آب سرد و آب گرم هر دو فشارش بره بالا ؟
    به هر حال حداکثر فشار مجاز روی برچسب آبگرمکن نوشته شده
    هر چی فشار آب بیشتر بشه , موقع عبور از کاربراتور آب به دیافراگم بیشتر فشار میاره درنتیجه شعله ی مشعل هم قویتر میشه و حرارت بیشتری تولید میکنه و آب بیشتر حرارت میگیره
    اگر بعد از نصب پمپ ,حرارت آبِ گرم کم هست میتونبن خیلی راحت درجه ی آبگرمکن رو یک کم ببرید بالا .
    البته قبلاً توضیح دادم که بهتره حرارت آب گرم در حدی باشه که نیاز به مخلوط کردن با آب سرد نداشته باشه تا هم مصرف گاز کم بشه هم استهلاک دستگاه کم بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

این یه عکس البته از سایتهای خارجی ازش هست

آب سرد که فشارش خوبه
    مشکل فقط آب گرم اون هم سمت سرویس بهداشتی و حموم هست که با اینکه لوله ها هم عوض شده بازهم فشار یه خورده پایینه و اون زور لازم برای روشن کردن آبگرمکن رو نداره

13. این کاربر از hamidak25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

آب سرد که فشارش خوبهمشکل فقط آب گرم اون هم سمت سرویس بهداشتی و حموم هست که با اینکه لوله ها هم عوض شده بازهم فشار یه خورده پایینه و اون زور لازم برای روشن کردن آبگرمکن رو نداره
    سلام
    ممنون از شما برای اطلاع رسانی و عکس
    این پمپ قیمتش چنده ؟
    چقدر گارانتی داره ؟
    ساخت کجاست ؟
    یک پمپ نیم اسبِ ایتالیائی اصل با یک سال گارانتی , 185 تا 200 تومن قیمت داره
    پمپ نیم اسب آب رو تا 3 طبقه بالا میبره
    البته یک اتوماتیک هم لازم داره که مارک خوبش حدود 150 تومنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •