تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 122 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1218

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن دیواری

آخر فروم باز بی باک بی بال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

سلام
    ابگرمکن ما خیلی صدا میده
    یعنی وقتی روشن میشه انگار یه موتور 6 سیلند به کار میفته
    وقتی که روشنه صداش بدجوره
    هرکی میاد خونمون وقتی ابگرمکن روشن میشه وحشت میکنه!!
    ابگرمان دیواری هست ؟
    آبگرمکن بوتان رو چجوری میشه رسوب گیری کرد؟
    جوهر نمک استفاده کنید البته با اسید هم میشه اما معمولا همون جوهرنمک کفایت می کنه
    میگم حالا که اینجا این تاپیک هست ما هم یه سوال بکنیم
    خونه مادر بزرگم فشار آب گرم کم بود و داغ نمیشد، سرویسکار اومده بود و انگار گفته بود پیچش شل شده، بهد یه پیچ رو سفت کرده بود و رفته بود و درست شده بود
    می خوام بدونم کسی اطلاع داره کدوم پیچ بوده؟ چون من نبودم، الانم انگار دوباره اونجوری شده
    میخوام برم اون پیچو سفت کنم درست بشه
    ممنون میشم
    ابگرمکن چی هست

دوستان ما یک پکیج دیواری داریم . که هم آب گرم به رادیات ها میرسونه برای گرمایش خونه هم آب گرم حمام را تامین میکنه . مشکلی که الان پیش اومده این هست که حمام که میریم شیر آب گرم را که باز میکنیم مثلا 10 ثانیه آب گرم میاد یهو آب سرد میشه دوباره بعد 10 ثانیه آب گرم میاد . مشکل چیه ؟
    جدیدن این مشکل دارید یا از همون اول بود
    از نظر گرمایش مشکلی ندارید

2. 2 کاربر از بی باک بی بال بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pooria_googooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    کاشان

پيش فرض

از اول بود . آخه اون کسی که اومد نصب کرد تنظیمش نکرد فکر کنم . چرا از لحاظ گرمایشی هم مشکل داریم . لون مقداری که باید هوا گرم نمیشه . مثلا ما دمای آب را برای سیستم گرمایش روی 45 تنظیم میکنیم بعد گاهی میبینم دما میرسه به 30 درجه تازه پکیج روشن میشه که داغ کنه آب را. مشکل چیه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام.من هم در منزل از پکیج دیواری استفاده می کنم.شوفاز خانه گرم هست و کار می کنه، اما آب آشپزخانه و حمام و دستشویی نه.چند دقیقه گرمند بعد دوباره سرد میشن و بعد یه مدت دوباره گرم و ....
    تعمیرکار آوردم.دستگاه رو سرویس کرد اما مشکل سر جاشه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض آبگرمکن بوتان

سلام دوستان من یک آبگرمکن دیواری بوتان b-15دارم که از سوراخ سمت چپ روی بدنه ، پشت پیچ تنظیم بالایی ،قطره قطره آب می دهد لطفا در صورت امکان مرا راهنمایی نمایید
    Last edited by sajed110; 07-02-2012 at 15:50.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام بردوستان.
    برای جرمگیری آبگرمکن دیواری،ابتدا باید شیلنگهای ورودی وخروجی روبازکرد.بعدازبستن شیرگاز،شیلنگ گازروهم بازکنید.حالامیتونین آبگرمکن رو باکمی فشار به بالا ازمحلش آزادکنین وببرین داخل حیاط یاحموم.ازقبل مقداری اسید که برای تمیزکردن رسوبات داخل حموم وتوالت استفاده میشه تهیّه کنین.حالا به یک پمپ کولرآبی احتیاج دارین.اسید رو به مقدار 40%وآب 60% مخلوط کنین وداخل یه لگن بریزین وبااستفاده از شیلنگ آب مسیر ورودی وخروجی آبگرمکن رو به پمپ کولر وصل کنین.حال اگه برق پمپ رووصل کنین آب اسیدداخل مخزن آبگرمکن میچرخه ورسوبات اونو تمیز میکنه.فقط باید عرض کنم اگه گرفتگی مخزن زیاد باشه اینکارجواب نمیده وباید بدین بیرون ویه خورده هزینه کنین تا پمپ قویتری وصل کنن ومسیرروبازکنن.در ضمن اگه این کارروداخل حموم انجام میدین مواظب برق ورطوبت باشین .به قول معروف : اول ایمنی بعدکار

7. 2 کاربر از nimtaab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان عزیز.درآبگرمکن دیواری یک ویادوعددشیر زیر اون دیده میشه.اگی یکی باشه یعنی اینکه باهمون یکی هم میزان آب وهم میزان گاز تنظیم میشه.یعنی وقتی فشارآب روکم کنیم میزان ورودی گاز بیشتر میشه تاآب داغتری داشته باشم واگرمیزان ورودی آب زیاد باشه میزان گازکم میشه تاآب ولرم ویکدست داشته باشیم .ولی اگه دو تاشیرزیرآبگرمکن میبینین یکیش میزان آب رو تنظیم میکنه ویکی میزان گاز رو.براثررسوب،بعدازمدّتی شیرتنظیم آب بند میشه وآب به کندی ویااصلأ رد نمیشه اگه این شیرروبازکنین وتمیزش کنین مشکل حل میشه.پس پیچی درکارنیست فقط شیر هستش.درضمن اگه هرچندوقت یکباراین شیر روبازوبسته کنین دیگه رسوب نمیگیره.

9. 2 کاربر از nimtaab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه majid_98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    پایتخت قدیم

پيش فرض

ابگرمان دیواری هست ؟
    از این بزرگاس دیواری نیست.

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سرد و گرم شدن آب پکیجمی تونه به دلیل کم و زیاد شدن فشارآب باشه چک کنید ببینید فشار آب گرم ثابه یا کم و زیاد میشه اون موقع میشه گفت دلیله اصلیش چی هستئکسای هم که فشار آبشون کم هست و از پمپ آب استفاده می کنن این مشکل رو زیادتر دارن.

12. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه dj_shalam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ما هم دقیقا با پکیج بوتان همین مشکل رو داریم و اصلا ربطی به فشار نداره چون فشار آب ما عالیه.
    البته یه نکته که هر وقت روشن میشه درجه آب داخل مخزن به بالای 85 میرسه بعد خاموش میشه تا 60 دوباره روشن میشه و این ریتم سینوسی ادامه داره

* دکمه گردش پمپ شوفاژ خاموشه
    * دمای شوفاژ و آب گرم بهداشتی رو هم دستکاری کردم
    * وقتی آب رو خییییلی زیاد باز میکنی آب خیلی داغ نمیشه اما این ریتم سینوسی خیلی کمتره(یعنی نوسان کمی داره)
    * زمستونا هم اونطور که باید گرم نمیکنه

HELP ME!

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اگه پکیج دو مبدله باشه مبدل ثانویه رسوب گرفته و باید اسید شویی بشه. اما اگر تک مبدله هست اول سنسوراطمینان پکیجو جابجا کن اگه دیدی مشکل هل نشد مدار شوفاژ مبدل باید اسید شویی بشه. گه باز سوالی بود در خدمتم

15. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •