تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 123 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1224

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن دیواری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان ما یک آب گرم کن دیواری b3115 شمعک دائم داریم
    یک مدت بود که وقتی شیر آب گرم داخل آشپزخانه رو باز می کردیم آب گرم کن روشن نمی شد ولی وقتی شیر آب گرم دستشویی یا حمام رو باز می کردیم آب گرم کن روشن می شد و آب گرم می شد.باید بگم که فشار آب سرد خوب هست ولی فشار آب گرم کم هست.
    الان چند روزی هست که دیگه با باز کردن شیر آب گرم دستشویی و یا حمام هم دیگه آب گرم کن روشن نمی شود.لطفا به صورت دقیق بگید من باید چیکار کنم.
    با تشکر از اساتید محترم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان ما یک آب گرم کن دیواری b3115 شمعک دائم داریم
    یک مدت بود که وقتی شیر آب گرم داخل آشپزخانه رو باز می کردیم آب گرم کن روشن نمی شد ولی وقتی شیر آب گرم دستشویی یا حمام رو باز می کردیم آب گرم کن روشن می شد و آب گرم می شد.باید بگم که فشار آب سرد خوب هست ولی فشار آب گرم کم هست.
    الان چند روزی هست که دیگه با باز کردن شیر آب گرم دستشویی و یا حمام هم دیگه آب گرم کن روشن نمی شود.لطفا به صورت دقیق بگید من باید چیکار کنم.
    با تشکر از اساتید محترم
    از دوستان کسی نیست که جواب بده؟؟؟؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

دوستان ما یک آب گرم کن دیواری b3115 شمعک دائم داریمیک مدت بود که وقتی شیر آب گرم داخل آشپزخانه رو باز می کردیم آب گرم کن روشن نمی شد ولی وقتی شیر آب گرم دستشویی یا حمام رو باز می کردیم آب گرم کن روشن می شد و آب گرم می شد.باید بگم که فشار آب سرد خوب هست ولی فشار آب گرم کم هست.الان چند روزی هست که دیگه با باز کردن شیر آب گرم دستشویی و یا حمام هم دیگه آب گرم کن روشن نمی شود.لطفا به صورت دقیق بگید من باید چیکار کنم.با تشکر از اساتید محترم
    سلام . اگر اون واشر لاستیکی ( دیافراگم ) که بارها در این تاپیک در موردش مطلب نوشته شده , مدتهاست که عوض نشده پس اول اون رو عوض کنین با رعایت همه ی مسائل ایمنی و فنی که قبلاً ذکر شده . اگر مشکل رفع نشد باید برید سراغ شستشوی لوله های آبگرمکن که قبلاً در موردش خیلی توضیح داده شده

4. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام خسته نباشیداب گرمکن دیواری B3115دارم که هر چند وقت خودم کاراش را انجام می دم اما از امروز فشار اب گرم کم وزیاد می شودوزمانی که زیاد است اب گرم داریم وزمانی که فشار کم است اب گرم نمی شوداین در حالی است که فندک اب گرمکن باقدرت وسبز روشن است وبرای احتیاط واشرشبیه ته استکانی که اسمش را نمی دانم راعوض کردم اما همچنان فشار اب گرم کم زیاد می شود وباید منتظر باشیم فشار زیاد شود تا اب گرم شود.به عبارت دیگه تافندک شعله عالیه ولی ازفندک به مشعل شعله کم ویا طول می کشد تابرسد اگه از دوستان محترم کسی می داند جریان چیست کمک کنید با سپاس از سایت خوب شما.
    Last edited by اسب ابی; 25-10-2013 at 23:30.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    آبگرمکن بنده بوتان مدل 3115 است متاسفانه جدیدا هنگامی که چند بار آب گرم را باز و بسته میکنم یکدفعه شمعک خاموش میشود !
    شعله شمعک آبی و ظاهرا پر توان است ولی هنگامی که آب گرم را میبندم بادی که در اثر خاموش شدن مشعل میوزد باعث خاموش شدن شمعک میشود
    لطفا اساتید محترم راهنمایی کنند
    با سپاس

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوستانآبگرمکن بنده بوتان مدل 3115 است متاسفانه جدیدا هنگامی که چند بار آب گرم را باز و بسته میکنم یکدفعه شمعک خاموش میشود !شعله شمعک آبی و ظاهرا پر توان است ولی هنگامی که آب گرم را میبندم بادی که در اثر خاموش شدن مشعل میوزد باعث خاموش شدن شمعک میشودلطفا اساتید محترم راهنمایی کنندبا سپاس
    سلام . بنده چند احتمال میدم : 1- فشار گاز کم هست در لوله ها . مطمئن بشید که شیر گاز آبگرمکن تا آخر باز باشه . 2- شعله ی شمعک ضعیف هست و باید با پیچ تنظیمش شعله ی پیلوت رو بیشتر کنید . اگر شعله ی پیلوت زیاد قوی نمیشه پس کاربراتورِ گاز کثیف هست باید باز بشه تمیز بشه خصوصاً مسیر گاز شمعک .

8. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    آبگرمکن من بوتان مدل b3115 هست که چند تا مشکل داره و کارکردش 3 ساله که تا الان تعمیر یا سرویس نشده
    1. هر از گاهی شمعک خاموش میشه ولی شعله شمعک آبی هست و شعله ضعیف نیست آیا ایراد از ترموکوبله؟
    2. وقتی مشعل اصلی خاموشه و فقط شمعک روشنه از آبگرمکن یه صدای خفیف میاد و یه ردیف از مشعل خیلی ضیف روشن میشه و با قراردادن کلید گردان رو حالت شمعک مشکل برطرف میشه آیا دیافراگم ایراد داره؟
    3. اگه برای چند ساعت یا چند روز شیر گاز ورودی به ساختمان بسته باشه و بعد از باز کردن گاز بخوام شمعک آبگرمکن رو روشن کنم گاز خیلی دیر به شمعک میرسه شاید در حد 10 دقیقه انگار یه فیلتر سر راه گاز ورودی به آبگرمکن باشه که کثیف شده باشه
    4. موقعی که مشعل اصلی روشن میشه آبگرمکن سر و صدای غیر عادی داره
    5. وقتی آب گرم رو میبندم صدای آبگرمکن یک دفعه قطع نمیشه و تا چند ثانیه صدای پر پر ازش میاد انگار گاز رو نمیتونه به سرعت قطع کنه
    ممنون
    Last edited by reza3322; 14-11-2013 at 04:57.

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود
    ابگرمکن بوتان دارم... وقتی شمعک خاموشه و میخوام روشنش کنم اصلا با فندک خودش روشن نمیشه و باید بصورت دستی خودم روشنش کنم.... مشکل از کجاست؟

داره خودمونی میشه mili47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    ?????

پيش فرض

سلام اساتید عزیز . آقا دمتون گرم که ملت رو رایگان راهنمایی میکنین . اجرت با آقا امام حسین انشاا...
    آبگرمکن من بوتان مدل B3115 هستش . دیواری .
    آبگرمکن تو تراس هستش . اونم تو شهر اهواز ( آلوده ترین شهر جهان ! ) که همیشه پر از گرد و خاک و ریزگردها و بادهای غبار آلود هستش .
    مشکلش اینه که وقتی شمعکش ( بر اثر وزش باد ) خاموش میشه دیگه روشن شدنش با کرام الکاتبین هستش ! 124000 بار باید تلاش کنم و دستگیره رو 5000 دقیقه نگه دارم تا بالاخره شمعک روشن بمونه و دیگه خاموش نشه . اما وقتی شمعک روشن میمونه دیگه مشکلی نیستش و آبگرمکن خاموش نمیشه .
    من یه ترفندی رو از نت خوندم ، بکار بستم و جواب دادش ! یعنی بلافاصله بعد از روشن کردن شمعک، در حالیکه دستم رو دستگیره شمعک فشار میدم که شمعک خاموش نشه ، با یه کیریت روشن اون پیچ پایین ترموکوپل (سیم مسی) رو گرم میکنم و بعد از چند ثانیه که دستگیره رو ول میکنم ، براحتی شعله شمعک ثابت میمونه و دیگه خاموش نمیشه !
    حالا سوال من اینه : با توجه به این که آبگرمکن من مشکل خاموش شدن نداره و فقط شمعکش با مصیبت و بدبختی ! روشن میمونه ، آیا نیازی به تعویض بوبین هستش ؟ ( تو یه سایت گفته بودش که ممکنه مشکل از بوبین باشه ! )
    ممنون میشم کامل راهنمایی کنین . دمتون گرم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

درودابگرمکن بوتان دارم... وقتی شمعک خاموشه و میخوام روشنش کنم اصلا با فندک خودش روشن نمیشه و باید بصورت دستی خودم روشنش کنم.... مشکل از کجاست؟
    سلام . یا فندک خرابه یا گاز شمعک بسیار ضعیف هست . فندکش رو امتحان کنین ببینین جرقه ی قوی داره و آیا جرقه اش به محل خروج گاز از پیلوت میرسه . اگر فنئگ سالمه پس یا جای جرقه میزان نیست یا گاز شمعک ضعیفه

13. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •