تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 122 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 1218

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن دیواری

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

آقا متشكرم... يعني روي خودش نميشه و بايد از آبگرمكن بوتان 3115 كاربوراتور را جدا كرده و واشر مورد نظر را عوض كنيم. درسته؟
    سلام . گمان نکنم آبگرمکنی باشه که بشه بدون جدا کردن کاربراتور آبش بشه لاستیک دیافراگمش رو عوض کرد .

2. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام به اساتید
    ما یه آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3112 تازه نصب شده داریم که موقع استفاده بیش از یک دقیقه ازش خودبخود قطع می کنه. چه شیر دستشویی باشه چه حمام...
    به نصاب رسمی بوتان که گفتم میگه دودکش مکندگی نداره (دودکش ساختمان سیمانی با دهنه 10 سانت وبطول حدود 20 متر هست و ما خودمون به اندازه 15 سانت کندیمش ودریچه 15 آبگرمکن رو بهش وصل کردیم.
    آیا ممکنه قطعی مکرر از این دلیل باشه یا اینکه طبق گفته های قبلی دوستان از کم بودن شعله شمعک یا ترموکوپله! نمی خوام بی دلیل با آبگرمکن نو وربرم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام به اساتیدما یه آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3112 تازه نصب شده داریم که موقع استفاده بیش از یک دقیقه ازش خودبخود قطع می کنه. چه شیر دستشویی باشه چه حمام...به نصاب رسمی بوتان که گفتم میگه دودکش مکندگی نداره (دودکش ساختمان سیمانی با دهنه 10 سانت وبطول حدود 20 متر هست و ما خودمون به اندازه 15 سانت کندیمش ودریچه 15 آبگرمکن رو بهش وصل کردیم.آیا ممکنه قطعی مکرر از این دلیل باشه یا اینکه طبق گفته های قبلی دوستان از کم بودن شعله شمعک یا ترموکوپله! نمی خوام بی دلیل با آبگرمکن نو وربرم
    سلام . قطع میکنه یعنی چی ؟ یعنی مشعل و شمعک هر دو خاموش میشه ؟ اگه بله پس باید موقع کار کردنش شعله ی شمعک رو نگاه کنین . احتمالاً شعله اش ضعیفه و با تلاطم هوا خاموش میشه و گاز رو قطع میکنه . علاجش هم بیشتر کردن شعله ی شمعک با پیچ تنظیم شمعک هست .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 17-07-2013 at 11:06.

5. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان منم یه آبگرمکن قدیمی دیواری بوتان دارم مدل b215 شمعک که روشن میکنم و هون درجه اش رو میچرخونم و آماده به میشه زمانی شیر آب گر م و باز میکنم روشن نمیشه علت چیه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام دوستان منم یه آبگرمکن قدیمی دیواری بوتان دارم مدل b215 شمعک که روشن میکنم و هون درجه اش رو میچرخونم و آماده به میشه زمانی شیر آب گر م و باز میکنم روشن نمیشه علت چیه؟
    سلام . اگه گاز از مشعل بیرون نمیاد اصلاً پس همون دیافراگم خرابه و باید عوض بشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام.دوست عزیز. یه مشکل داشتم.آبگرمکن.b15.هستش.وقتی شمعک روشنه یهویی اون قسمت که برا روشن کردن شمعک و مشعله.شعله ور میشه. انگار نشتی داره چیکارش کنم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام.دوست عزیز. یه مشکل داشتم.آبگرمکن.b15.هستش.وقتی شمعک روشنه یهویی اون قسمت که برا روشن کردن شمعک و مشعله.شعله ور میشه. انگار نشتی داره چیکارش کنم؟
    سلام
    این مشکل خیلی خطرناکه و تعمیرش هم حساس و خطرناکه .
    شما باید کاربراتور گاز رو کامل باز کنین تا ببینین علت نشت گاز چیه .
    گاهی وقتها کثیف شدنش باعث درست بسته نشدنِ دریچه های کوچیک تویِ کاربراتور میشه .
    گاهی هم ضعیف شدنِ یک فنر باعثِ نشتِ گاز میشه .
    گاهی هم خرابی یک واشر باعثِ نشتِ گاز میشه .

همونجائی که گاز نشت میکنه باید به دقت بررسی بشه تا ببینین چی گاز رو قطع و وصل میکنه و چرا کامل قطع نمیکنه , سپس مشکلش رو برطرف کنین .
    یعنی اول باید مکانیزم کار کاربراتور گاز رو خوب درک کنین و عیب رو پیدا کنین .
    سپس باید بدونین چطور برطرفش کنین ( تمیز کردن یا رگلاژِ یک قطعه یا تعویض یک قطعه ) .
    اگر اصلاً کارهای فنی وارد نیستین و نمیتونین سر از مکانیزم کار کاربراتور دربیارین , بهتره کار رو به کاردان بسپارید چون شوخی بردار نیست .
    اما اگر ابزار کافی و دانش فنی کافی دارین , چه بسا تعمیرش خیلی هم آسون باشه ( برای آدم کارآشنا و با تجربه ی فنیِ خوب ) .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام ،ببخشيد بالاي كاربراتور آب يك سوراخ كوچكي هست با اينكه ديافراگم پلاستيكي را عوض كردم ازآن سوراخ كوچك آب چكه مي كند اگه ممكن است من را راهنمائي فرمائيد.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام ،ببخشيد بالاي كاربراتور آب يك سوراخ كوچكي هست با اينكه ديافراگم پلاستيكي را عوض كردم ازآن سوراخ كوچك آب چكه مي كند اگه ممكن است من را راهنمائي فرمائيد.
    سلامهیچ جای آبگرمکن نباید چکه کنه وگرنه یا چیزی رو فراموش کردین نصب کنین یا درست نصب نشده یا محکم نشده یا شکسته یا ترک خورده یا واشرش فراموش شده یا واشرش خراب شده .باید ببینین آب دقیقا از کجا میچکه و علتش کدامیک از اینهائی که ذکر کردم هست . موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوست عزيز با سلام،باتشكر از جواب سريع ومفيد اما خواهش ديگري دارم اگرممكن است شكل قطعات تشكيل دهنده كاربراتور آب وكاربراتور گازكه در صفحه اول شكل ظاهري آن نمايش داده شده را (مربوط به آبگرمكن B215 بوتان) اگر موجود باشد براي اينجانب ارسال فرمائيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •