تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 122 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 1218

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن دیواری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوستان

من یک پکیج بوتان مدل calda venezia دارم. روی وضعیت زمستانه مشکلی نداشتم ولی اکنون می خواهم بزارم روی وضعیت تابستانه ولی وقتی درجه را روی این وضعیت می گذارم چراغ آن نارنجی می شود و وقتی آب را باز می کنم مشعل روشن نمی شود. آیا از دوستان کسی می تواند کمک کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام دوستان ما یک ابگرم کن بوتان مدل B3112 داریم الان یکی دو روزه وقتی شیر اب داغ رو باز می کنیم ابگرم کن روشن نمیشه با این که فشار اب بالاس باز هم روشن نمیشه.ممنون میشم کمکم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آقا من كل اين 12 صفحه را مطالعه كردم و متشكرم از تبادل اطلاعات... آب گرمكن ديواري 3115 بوتان پيلوت دار (دائم) اخيرا نزديك 2 ماهه كه وقتي شير گرم آبگرمكن را باز مي كنيم مشعل آبگرمكن روشن ميشه ولي آب ولرم و كم فشار..... تا اينكه 2 سه دقيقه كه گذشت يه دفعه آب گرم با فشار بيشتري شروع ميشه... در ضمن در خلال اين دو سه دقيقه هم صداي آبگرمكن كمي بالا مي ره؟؟؟
    حالا يكي گفت كه از شير آب گرم حمومه، يعني واشر شير آب گرم حموم را عوض كنيم درس ميشه؟؟ آيا درسته؟؟؟
    من اين كار را با شير آب گرم دستشوئي و حتي اشپزخانه هم كه در چند سانتي متري خود آبگرمكن هستش را امتحان كردم...بازم مشكل پابرجاست....حالا آقا نميشه روي عكس بگيد كه كدوم شير را و كدوم پيج و مهره را بايد دستكاري كنيم؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

از این تاپیک استفاده کردم و تجربه عملی بنده از اموزشهای این تاپیک
    با فشار اب قوی مدتی بود که اب ولرم بود و شعله ها زیاد نمیشد
    مشکل با عوض کردن واشر پلاستیکی داخل رگلاتور اب کاملا برطرف شد
    یه چیز جالب اینکه واشری که تعویض شد از نظر ظاهری فرقی با واشر نو نداشت و فقط مقداری شل شده بود که همین شل شدن باعث میشد که واشر نتونه فشار اب رو بخوبی به پیستون گاز منتقل کنه و شعله رو بیشتر کنه
    ابگرمکن هم بوتان 3115

5. این کاربر از 56sx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آقا چرا با شكل ويا فيلم نحوه تعويض اين لاستيك (واشر رگلاتوري آب) را نشون نمي دهيد تا ما هم ياد بگيريم؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام
    من یه آبگرمکن دیواری دارم که با گاز مایع کار میکرد اما الان گاز شهری کشیدم می خوام تنظیمش کنم که با گاز شهری کار کنه
    دوستان اگه تجربه دارن لطفا بهم یاد بدن ممنون میشم.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلاممن یه آبگرمکن دیواری دارم که با گاز مایع کار میکرد اما الان گاز شهری کشیدم می خوام تنظیمش کنم که با گاز شهری کار کنهدوستان اگه تجربه دارن لطفا بهم یاد بدن ممنون میشم.
    سلام . باید ژیگلورش رو عوض کنین . حدود 1000 ریال قیمتشه .بیشتر وسائل گاز سوز ( بخاری , اجاق گاز , آبگرمکن ) توی کارتونش هر دو نوع ژیگلور رو داره .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 14-07-2013 at 10:26.

9. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آقا ما هم يه سوال پرسيديم و خبري نشد ... نكنه همگي اينجا رو خالي كردين؟؟؟؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

آقا چرا با شكل ويا فيلم نحوه تعويض اين لاستيك (واشر رگلاتوري آب) را نشون نمي دهيد تا ما هم ياد بگيريم؟؟
    سلام . آبگرمکنها انواع مختلف و مارکهای مختلف و مدلهای مختلف داره و هر کدومش یه شکله . امکانش نیست که همشون رو با عکس توضیح بدیم . شما باید اول شیر اصلی آب آبگرمکن رو ببندین و بعدش کاربراتور آب رو جدا کنین ( همون قسمتی که لوله ی آب سرد بهش وصل میشه ) . بعدش کاربراتور رو باز کنین و لاستیک رو تعویض کنین . اگر رسوب گرفته باید تمیز هم بشه . به هیچ وجه با پیچهای تنظیم ور نرید وگرنه مشکل ساز میشه . عکس گرفتن با موبایل از همه چیز هم خیلی ضروریه . ور نرفتن با کاربراتور و لوله های گاز هم خیلی مهم هست .

12. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آقا متشكرم... يعني روي خودش نميشه و بايد از آبگرمكن بوتان 3115 كاربوراتور را جدا كرده و واشر مورد نظر را عوض كنيم. درسته؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •