تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 96

نام تاپيک: به نظر شما مادربورد اينتل بهتره بخرم يا ايسوس (سي پي يوي من اينتل هستش)

کاربر حرفه ای
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من اصلا در مورد Msi با شما موافق نیستم . حداقل مدل هاییش که تو ایرانه رو بی کیفیت می دونم. آره بعضی هاشون قابلیت های جالبی دارن ولی کیفیتشون خیلی پایینه. سرعت درسته نکته مهمیه ولی وقتی به خاطر عدم قابلیت اطمینان اعصاب آدم رو به هم می ریزه که دیگه ارزش نداره. من هم خودم امتحان کردم. پلاتینومش رو هم امتحان کردم. به نظر من اینجوریا هم که شما می گی نیست. اما Asus نه . بهتره.
    به هر حال این نظر منه. نظر شما هم بسیار مورد احترامه.

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

dfi ,asus,gigabyte,abit ,....مادربردهايه خوبين ولي بعضي امكاناتي كه گيگا داره هيچكدوم ندارن يا dfi از همه سرعتش بيشتره.
    بايد به نسبت هزينه و استفاده مادربرد مناسب انتخاب كرد نه به خاطر ماركش.

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

Lord عزيز من که اينجا بورد معرفی ميکنم کلی در اين ضمينه مقاله و Review ميخونم و درسش رو هم خوندم نميگم برگشتی نداره پس خوب هست! ببين در خوب بودن همچی موثر هست مثل کيفيت برگستی کارايی و ... هر کی MSI بگيره درده سر هست اين خلاص! کی گفته بيشتر مدل های گيگا ضعيف هست!!!!!
    شما يک تجربه داشتی هميشه همونو ميگی!!!! گيگا هيچ اشکال خاصی نداره
    خيلی از مشتری های ما مهندس هستن و برای دانشگاه ها و سرور ها و ... سيستم ميبرن همه مشتری که بيسواد نيستن! اين همه مقاله تو اينترنت ميتونی بگردی
    در ضمن فروشنده داريم تا فروشنده يکی آدامس ميفرخته امده کار ميکنه ماهی 100 تومان ميگيره يکی هم درسش رو خونده و اين کاره هست و تو مغازه هم و نميسته با اينو اون سرو کله بزنه و جنس اش رو بندازه!

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

من هم خودم تجربه كردم هم دوستم كه خوره گيگا هست و يك سالي هم توي نمايندگي گيگا كار مي كرد خودشم جديدترين مادربرد گيگا را داشت 3 سال پيش خريده بود 220000 تومان چيپست 875 تازه هم اومده بود توي بازار از خريدنش پشيمون بود و بعدش رفت فروختش و ASUS خريد
    بعدشم شما من منظورم از ضعيف چيزه ديگري است نگفتم بدرد نمي خوره گفتم ضعيفتر از ASUS و MSI است حالا اين ضعف مي تونه كم باشه مي تونه بعضي جاها كمي زياد باشه و گيگا توي ميكس سرعتش مثله اون دوتا مادربرد ديگه نيست شما ببينيد كدامشون توي تبديلها سرعت بيشتري از خودشون نشون مي دهند و چندتا كار سنگين بكنيد كدومشون سريعتره
    مادربردهاي MSI از نظر دوام 0 هست ولي مدلهاي Platinum خيلي بهتر است تا اونجايي كه ديدم تايواني هستند
    درضمن دوست عزيز بنظر شما وقتي شما چندتا مادربرد تست مي كنيد توي همه اينها گيگا بهتر باشه دليل نمي شه كه گيگا بهترينه منظورم استادها است بعضي ها مادربرد 845 MSI را با 875 گيگا مقايسه مي كنن و مي گن عجب مادربرديه
    توي تست خيلي چيزا موثره بعضي موقها يارو كامپيوترش از صبح تا عصر روشنه بعد عصر يك كامپيوتري مي يارد و مي خواهيد تست كند با كامپيوتر خودش خوب كامپيوترش داغ است و سي پي يوش ديگه قدرته اوليه رو نداره يا كارت گرافيك

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

حميد جان مثل اينكه لرد جان با گيگا مشكل دارن.شايد ايشون با نمايندگي هاي msi همكاري مي كنن!
    به نظر من اگر بخواهيد بحث ادامه بديد به جايي نمي رسيد . پس بهتره از همون قانون هر كي نظر خودش استفاده كنيد.

حـــــرفـه ای mehdi87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    87

پيش فرض

HamidFULL بهترين مادر بردهاي بازار از نظر سرعت و كارايي و كيفيت رو ميشه بگين ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

مهدي جان شما ماتريكس بخريد بهتره
    بابا اينهمه داريم اينجا مادربردها رو معرفي مي كنيم يكمي بيشتر دقت كن و بخون پيدا مي كني

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehdi87
    HamidFULL بهترين مادر بردهاي بازار از نظر سرعت و كارايي و كيفيت رو ميشه بگين ؟
    البته شما از حميد فول پرسيديد اما منم نظر خودم ميگم DFI ,GIGABYTE فعلا جزو بهترين مادربردها هستند البته بقيه بد نيستند اما من بيشتر با اين دوتا سروكار داشتم
    گيگاها به خاطر امكانات فراوان و كيفيت خوب خيلي طرفدار دارن و دي اف آي به خاطر سرعت بالاشون بهترين انتخاب براي گيم بازها.

حـــــرفـه ای mehdi87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    87

پيش فرض

lord_theone جان ممنون ولي من نمي خوام مادربرد بخرم ! همينطوري پرسيدم خواستم بدونم رتبه بندي مادربردها چيه و بهترين مادربدر حاظر چيه !‌ كه mahdy2021 جان جواب دادن !‌ خيلي ممنون !

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

ببين توي خبر پي سي ورلد تست كردن و اين نتيجه رو دادن
    براي مادربردهاي AMD

MSI و ASUS هر دو اول و دوم هستند توي بعضي برنامهها اول و دوم بودن جاهاشون فرق مي كرد
    براي سي پي يوهاي intel

گيگا 3 بود
    ASUS اول
    سوم هم يك مادربرد ديگه بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •