تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 96

نام تاپيک: به نظر شما مادربورد اينتل بهتره بخرم يا ايسوس (سي پي يوي من اينتل هستش)

کاربر حرفه ای
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حميد جان اون Abit Fatal1ty Aa8xe که من معرفی کردم به نظر شما چطوره؟ برای اطلاعات خودم می خوام. از لحاظ ویژگی ها بررسی کردم فقط می خوام بدونم کاراییش هم از نظر شما که تو بازاری چطور بوده؟

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

Rashidahwazian جان فقط بگم اوووووووووف حرف نداره از بهترين هاست واقعاً کارش درسته فقط گرونه يه کم

داره خودمونی میشه scream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

دوستان من ميخواستم يه مسئله اي رو جهت اطلاع دوستان بگم شايد به دردتون خورد
    عزيزان ما شركتمون تو منبورد نمايندگي اواژنگ رو داريم و ازراك البته abit
    هم كار كرديم اما من ميخواستم بگم كه هيچ وقت روي مشخصات نوشته شده روي كارتون مادربورد يا تو دفترچش اكتفا نكنيد شايد مادربورد شما خيلي خوب و پيشرفته باشه و تو ساپرت قطعات حرف نداشته باشه اما يه چيزي كه خيلي مهمه اين هست كه آيا مادربورد شما كيفيتش خوبه؟
    چرا همه ميرن گيگا ضعيف تر ميگيرن و نميرن ازراك رو بگيرن كه با همون قيمت نسبتا متوسط بهترين مشخصات رو بهشون ميده
    چون اينجا مسئله كيفيت هست
    ما تا حالا شايد بالغ بر صدها گيگا بسته باشيم واس مردم كه فقط انگشت شمار برگشتي داشتيم
    اما تو بار اولمون از ازراك از 20 اول فقط 4 تاش رو فرستاديم واس گارانتي
    ابيت هم زياد كار نكرديم اما دقيقا مثل ازراك كيفيت پايين البته خيلي پايين
    اما مشخصات خوب كه اصلا مشخص نيست تا كي جواب بده

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

scream شما واقعاً مطمئن هستيد Abit کار کرديد و کيفيت اش پايين بوده لطفاً مدل و نوع مشکل رو بگيد ما هم بدونيم من خودم Abit کار ميکنم ولی تو بازار از اين همه که فروش رفته 10 تا هم برگشتی نداشته!

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

حميد جان مگه مادربرد خوب به برگشتيش بستگي داره
    مثلا همين MSI بيشترش برگشتي داره ولي كارايش توپه سرعتش آخرشه حالا يك بار هم برگشتي داشته باشه دليل نمي شه توپ باشه سرعتش خوب باشه فرض گيگا بيشتر مدلهاش ضعيف ولي گارانتي خوبي داره و برگشتي هم كم داره دليل بر برتر بودن MSI يا ASUS نمي شه اينو من نمي گم دوستمم كه خوره گيگا است مي گه و منم مدتي گيگا داشتم درسته سالم بود و خوب كار مي كرد دليل نبود كه از اين دو مارك سرتر باشد اگر بشيني تست كني تمام مادربرداشو با برنامهها مي بيني كه گيگا اشكالاتي داره

در مورد Abite هم همينجور شما مي گيد مشتري راضي بوده برگشتي هم نداشته
    يك سوال
    از هر 1000 تا مشتري كه داريد مي دونن مادربرد چيه چكار مي كنه واقعآ مي دونن اين خيلي خوبه فكر مي كني كه بدونن

باور كن كه هيچي نمي دونن فقط از روي تعريف مي فهمند كه چه مادربردي خوبه خيلي از مغازه دارها هنوز بلد نيستن استاندارد سيستم ببندند بعضيها هم براي تبلغ ماله خودشونو مي ندازن
    ابيت چيزه توپي نيست من تست نكردم ولي تا وقتي ASUS و MSI زنده هستن هيچ كدو از اينها نمي تونن جاشونو بگيرند
    توي تمامه تستها از ASUS استفاده مي شود توي تمامه جاها مادربرد MSI را بهترين معرفي مي كنن يا جايگاههاي بالايي دارن مخصوصآ مدلهاي Platinume كه برگشتي هم كم دارن و آخرشه

پروفشنال Aloneboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

چطور Abit Fatal1ty Aa8xe مدل خيلي گرونه مدل خوبي هست من خودم نميگم من از سايت pcworld.com اين اطلاعات رو ديدم كه اين مدل از شركت ابيت خيلي خوبه و اين مدل از شركت asus p5ad2-e premium و يه مدل از گيگا كه يادم نيست و من ايسوز رو انتخاب كردم چون امكانات بيشتري نسبت به ابيت داره مخصوصا داشتن
    IEEE 1394 a/b
    اين سه تا مدل از سه شركت بهترين ها انتخاب شده بودند
    ولي اين مدل ابيت 160 تومانه ولي اين مدل ايسوز 185 تومان!!!!!!!!!

داره خودمونی میشه scream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

ما اينجا نمي خوايم بگيم كدوم مادربورد خوبه يا كدوم بده چون اصلا اين كار اشتباه هست
    هر كي بسته به نياز خودش سيستم خاص خودش رو ميخواد يكي براش هيچ فرقي نميكنه چي باشه يكي سيستمي ميخواد كه نياز به خصوصيات خاصبراي اون مد نظرش
    در هر حال ما داريم ميگيم تو رنج قيمت نسبتا متوسط چه مادربوردي خوبه و گرنه هر شركتي يه مدل خيلي گرون و خوب داره
    ما محصولات يك شركت رو كلا ميگيم نه يه مدل خاص رو

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

گيگا تالوه از همه گرونتره
    ارزون
    Asus
    ارزانتر Msi

و اين دو مادربرد نيازهاي شما را حل مي كند

کاربر حرفه ای
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لرد عزيز شما اين اطلاعاتي كه راجع به Msi می دی رو خودت هم تست کردی یا فقط خوندی؟

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

خودم آنقدر عقل تو كلمه عزيز كه تست كنم و بعضي موقعها هم توي مجله ها توي سايتها البته بعضهاشون اطلاعات خراب مب دهند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •