تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 20 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 193

نام تاپيک: The Neverhood

داره خودمونی میشه بهزاد's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

10

تموم شد و آخرین مرحله رو تموم کردم
    خیلی خیلی ممنون از راه نمایی شما دوستان عزیز
    Last edited by بهزاد; 18-12-2007 at 02:37.

داره خودمونی میشه ILLIDAN-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

12 خواهش ميكنم

اين بازي جزو شاه كار هاست همه اونايي كه ادعاي بازي خوري دارن روش گير كردن
    حتما بازي كنيد

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض اي بابا

من اين بازيو 3 سال پيش تموم كردم دوتا End داره كه يكي تاج HOBORG بود يكي ديگه نجات HOBORG يه بار هوبورگو نجات دادم كه Klayman با حركات حرفه اي رفت HOBORG نجات داد شهر Neverhood را كامل كرد
    به خاطر Willie Trombone كه با Big Robot Bil افتاد تو دره ناراحت بود كه دوباره HOBORG اونارو بردوند و باهم ديگه همه رقصيدن . يكي ديگه END اين بود كه تاجو انتخاب كني شبيه Klogg ميشي !!! موقه اي كه ما اين بازيو با گرافيك 4MB بازي كرديم پسر جان تو كجا بودي ، اون موقه گرافيك 4MB از نظر ارزش با قيمت الان گرافيك 8800 يكي بود !!!
    شرط مي بندم كه اگه شما Nverhood بازي كنيد رو اين قسمت بارزي گير ميكنيد LOL
    اين يه Gamography بازيه Neverhood

Klaymen
    Klaymen is the protagonist of the story. The player leads him on his adventures through The Neverhood, solving puzzles and getting out of difficult situations.
    He is a curious, cheerful being and a cousin of Willie Trombone. Klaymen is the hero of the Neverhood, and also to Planet Idznak. He saves the creator of the Neverhood, Hoborg, from his long, solid sleep and ruins evil Klogg's plan - or takes over the throne, depending on the player's final choice for an alternate ending.

Klogg
    Klogg is a creature created by Hoborg for companionship. During his first day(s) on the Neverhood, Klogg looks remarkably similar to Klaymen. Although originally just greedy, he spotted Hoborg's crown and he knew he must have it. After unsuccessfully trying to snatch from Hoborg, he begins formulating "baaaaad things." He eventually succeeds in stealing Hoborg's crown, after placing it on his head Klogg became horribly deformed due to the crown's magical properties and soon downright sinister. He will stop at nothing to keep the player from completing their quest. In the end, his plans fail after he accidentally shoots himself with a giant cannon, knocking him off of the Neverhood (he ends up landing on the planet Idznak, created by Hoborg's younger brother Arven). Whereas in the alternative ending, he laughs in triumph as Klaymen takes the crown for himself, before being knocked to the ground by a now similarly deformed Klaymen.

Hoborg
    Hoborg is the creator and ruler of the Neverhood. He also gave life to Klaymen and the evil Klogg. The name Hoborg means "Big Heart" (referenced in the Hall of Records). He, with Willie Trombone and Big Robot Bil's help, went through a harsh journey and got the finest "klay" in the universe. This klay could last for ever, and was perfect to make the Neverhood. The first son he made was Klogg, but Klogg wanted to be the ruler and took Hoborg's crown. Without the crown, Hoborg went into a deep sleep, lifeless. Luckily, one life seed escaped Klogg's attention. Willie took this seed, which grew into Klaymen, the hero who would save the Neverhood from Klogg's evil reign. Later, Klaymen got the crown back and returned it to Hoborg's head. Hoborg was pleased and made many more sons with the remaining life seeds.

Willie Trombone
    Willie Trombone is Klaymen's dim-witted cousin and informant throughout the game. Willie is afraid of Klogg and wants to help Klaymen. The Hall of Records chronicles Hoborg's first meeting with Willie, but also the fact that he was created by Ottoborg, a picture of whom can be found on the wall in Willie's room. This picture is captioned "Dad". و.....

تاريخ عضويت
    Jan 2005

10

اون موقعی که من این بازی رو خریدم ویندوز 95 داشتم ( قبل از اون هم ویندوز 3.1 ) اینو من بازی کردم تا اون جایی که سه تا کلید میخواست و چون نتونستم کلید سوم رو پیدا کنم بازی رو کنار گذاشتم تا چند روز پیش که یاد این بازی افتادم و نصبش کردم و از شما دوستان عزیز راهنمایی خواستم
    رمز اون قسمتی که عکسشو گذاشتی هم 31204 هست
    راستی این بازی برای اجرا یک مگابایت رم گرافیک میخواد نه چهار مگ و برای اجرا کردن هشت مگابایت هم رم لازم داره
    Last edited by بهزاد; 19-12-2007 at 13:30.

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

خداییش در زمان خودش ته بازی بود . هنوز رو کامپیوترم نصبه ... خیلی بازیی زیبایی است . میگن سایبریا فکری تر از نورهود است . من نمی دونم . شما اگر سایبریا رو بازی کردید می دونید راست می گن یا نه؟

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

اقا من الان اونجا سر معمای توپ هستم! سه تا شکل عمودی و سه تا شکل افقی داره اصلا نگرفتم این معما چجوری باید حل شه!یه راهنمایی کنین ما رو!

يه چيز ديگه هم هست همون دستگاهي كه دكمه ي قرمزشو ميزني شكلاي مسخره نشون ميده
    اون شكلارو همشو بايد تو يه برگه براي خودت بكشي كه بعضي از اون شكلا يه صداي مسخره ميده اونايي كه صدا ميدرو دورون خط بكش ، بعد برو جايي اين هست همون طرفا شبيه اون دستگاه كه شكل مسخره نشون ميداد هستش تمامه اون شكلارو توش ميزني بعد باز تو اين دستگاه هم يه شكلايي صدا ميده كه ديگه نبايد اون شكلايي كه تو اون دستگاه صدا ميدادو اينجا بزني ، بايد شكلي كه خوده دستگاه جديده صدا ميدرو جاي اونا بزني بعد يه در باز ميشه ميري كليدو بر ميداري !!! اگه فهميدي كه هيچي اگه بازم متوجه نشدي بهم پيغام خصوصي بده !!!
    خب راستش تو فضای آزاد چند تا صدای مسخره هر چند ثانیه یکبار به گوش میرسه... از اونا صرف نظر کنیم موقع نشون دادن اون شکلا بعضی وقتا سر یه شکل خاص یه صدایی در میاد که بعدا سر همون شکل دیگه اون صدا نمیاد ولی سر یه شکل دیگه صدا میده! من که هر جور حساب میکنم جور در نمیاد! صداش هم مثل دیلینگ دیلینگه!!!!!

موقه اي كه ما اين بازيو با گرافيك 4MB بازي كرديم پسر جان تو كجا بودي
    مهد کودک!

شرط مي بندم كه اگه شما Nverhood بازي كنيد رو اين قسمت بارزي گير ميكني
    خداییش معمای خیلی جالبی بود از هر کی هم پرسیدم یه دو سه هفته ای سرش بود ! ولی من زیاد معطلش نشدم!
    Last edited by *Necromancer; 19-12-2007 at 22:54.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

اون که شکلای عجیب و غریب نشون میده ( در کنار اون توپ که پیش پل هست ) سر یکی از شکلا یه صدای خاص میده اونو یادداشت کن و در موقعی که در اون صفحه که باید دوازده تا از اون شکلها رو وارد کنی وقتی اون صدا رو شنیدی اون شکل رو که دستگاه نشون میده انتخاب کن

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

معمای توپ چی؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

11

شما اول بايد يه بار اين اتاقو چراق خاموش بري كه اين كدارو كشيده - اونارو ياد داشت كن !

بعدش برو اون قسمتي كه يك قارچ بود قارچ كه رفت پايين ميري تو يه اتاق كه ميفتي تو يه چاله بعد يه .... خلاصه ميوفتي اينجا

اين كدارو ياد داشت كن بعد برو رو توپ اين كدارو بزن دوتا چيز فعال ميشه كه يدونش براي بالا رفتن توپ يكي ديگه براي چرخيدن كه بعدش كله روبوتو نشونه مي گيري ميزنيش البته قبلش بايد معماي روبوتو حل كرده باشي كه اون روبوت بياد طرفه پنجره كه بتوني هدف بگيريو بزنيش !!! اگه بازم مشكلي داشتي بگو

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

عجب!!! ولی این محلی که تو عکس دوم هست تا حالا ندیدم! ولی یه درخت سیب بود شبیه قارچ بود! من که گیج شدم...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •