تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 71

نام تاپيک: راه و روش های کلی آنپکینگ برای تازه کارها : Generic Unpacking for newbies

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام و تشکر از آموزشتون!د ر آموزش آنپک Armadillo من به مشکل خوردم !

چه مشکلی !؟
    1.برنامه Arma-Detach رو برامون بزارید !

2.تو آموزش گفتید که ما Attach میکنیم ! و اینطوری توضیح دادید که :در oldbg از منوی فایل رفته و بعد attach را میزنیم .من طبق گفته شما عمل کردم و یک صفحه جدید با نام attach باز شد مشکل اینجاست که من در صفحه باز شده باید چه چیزی رو اتچ کنم ؟ برنامه ArmaDetach رو اتچ کنم ؟ یا .....با این حال من برنامه ArmaDetach رو اتچ کردم ! وقتی این کار رو کردم سرعت سیستم اومد پایین ! چراشو نمیدونم ! با این حال من ادامه دادم .در ادامه آموزش گفته بودید پس از این کارها ما در Entry point خواهیم بود اما من در این نقطه نبودم مشکل کجاس؟لطفا واضح تر توضیح بدید!

3. آیا این آموزش برای تمامی آپشنهای این پکر است یا خیر؟

* یک مسئله دیگه اینکه من ویروس یاب کسپر اسکای دارم و این فایلها رو به عنوان ویروس میشناسه :
    \targets\enigma\unpackme.exe
    \targets\ep! exepack\unpackme.exe
    targets\jdpack\unpackme.exe
    targets\kbys packer\unpackme.exe
    لطفا بررسی کنید !
    Last edited by alikhoub; 15-12-2007 at 21:45.

حـــــرفـه ای amirgooran's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ساری

10

با سلام و تشکر از آموزشتون!د ر آموزش آنپک Armadillo من به مشکل خوردم !

چه مشکلی !؟
    1.برنامه Arma-Detach رو برامون بزارید !

2.تو آموزش گفتید که ما Attach میکنیم ! و اینطوری توضیح دادید که :در oldbg از منوی فایل رفته و بعد attach را میزنیم .من طبق گفته شما عمل کردم و یک صفحه جدید با نام attach باز شد مشکل اینجاست که من در صفحه باز شده باید چه چیزی رو اتچ کنم ؟ برنامه ArmaDetach رو اتچ کنم ؟ یا .....با این حال من برنامه ArmaDetach رو اتچ کردم ! وقتی این کار رو کردم سرعت سیستم اومد پایین ! چراشو نمیدونم ! با این حال من ادامه دادم .در ادامه آموزش گفته بودید پس از این کارها ما در Entry point خواهیم بود اما من در این نقطه نبودم مشکل کجاس؟لطفا واضح تر توضیح بدید!

3. آیا این آموزش برای تمامی آپشنهای این پکر است یا خیر؟

* یک مسئله دیگه اینکه من ویروس یاب کسپر اسکای دارم و این فایلها رو به عنوان ویروس میشناسه :
    \targets\enigma\unpackme.exe
    \targets\ep! exepack\unpackme.exe
    targets\jdpack\unpackme.exe
    targets\kbys packer\unpackme.exe
    لطفا بررسی کنید !
    1.شما که خودت برنامه Arma-Detach رو داری...پس برای چی می خوای؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2.برای چی به پروسه Arma-Detach اتچ کردی؟...شما باید به پروسه ای اتچ کنی که Process ID آن در داخل برنامه Arma-Detach نوشته شده
    3.این آموزش برای آنپک کردن Best Protection در آرمادیلو هست،البته آرمادیلو چند قابلیت مهم دیگر هم دارد:
    Nanomites
    Import table elimatination
    stategic code splicing
    و memory patch protection
    این قابلیت ها معمولا توسط برنامه نویس فعال نمی شود.ولی در قسمت دوم به بررسی اینها هم می پردازیم

4.در مورد اینکه گفتید آنتی ویروس این فایل های رو ویروس می شناسه...Enigma و EP! Exepack را از سایت tuts4you.com دانلود کردم...بنابراین امکان نداره ویروس داشته باشد...KBys Packer و JDPack را هم خودم پک کردم...متاسفانه کسپرسکی فایل های پک شده با این دو پکر را ویروس تشخیص می ده... اون هم راهش اینکه که آنتی ویروس رو خاموش کنید(یا مثل من کلا بی خیال آنتی ویروس بشید)

اگه نباشه جاش خالی می مونه SadeghPM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من یه فایل رو که با آرمادیلو پک شده ان÷ک می کنم ولی این ارور رو میده به نظر شما مشکل از کجاست:

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

من یه فایل رو که با آرمادیلو پک شده ان÷ک می کنم ولی این ارور رو میده به نظر شما مشکل از کجاست:

این خطا به خاطر اینه که آرمادیلو فهمیده برنامه دستکاری شده است(CRC Check)...اگر برنامه به طور کامل آنپک می شد،هیچوقت همچین خطایی داده نمی شد...شما برنامه را درست آنپک نکردید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SadeghPM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

یعنی اگه SCR Check ro درست کنم فایل مشکلی نداره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

10

1.شما که خودت برنامه Arma-Detach رو داری...پس برای چی می خوای؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2.برای چی به پروسه Arma-Detach اتچ کردی؟...شما باید به پروسه ای اتچ کنی که Process ID آن در داخل برنامه Arma-Detach نوشته شده
    3.این آموزش برای آنپک کردن Best Protection در آرمادیلو هست،البته آرمادیلو چند قابلیت مهم دیگر هم دارد:
    Nanomites
    Import table elimatination
    stategic code splicing
    و memory patch protection
    این قابلیت ها معمولا توسط برنامه نویس فعال نمی شود.ولی در قسمت دوم به بررسی اینها هم می پردازیم

4.در مورد اینکه گفتید آنتی ویروس این فایل های رو ویروس می شناسه...Enigma و EP! Exepack را از سایت tuts4you.com دانلود کردم...بنابراین امکان نداره ویروس داشته باشد...KBys Packer و JDPack را هم خودم پک کردم...متاسفانه کسپرسکی فایل های پک شده با این دو پکر را ویروس تشخیص می ده... اون هم راهش اینکه که آنتی ویروس رو خاموش کنید(یا مثل من کلا بی خیال آنتی ویروس بشید)
    دستت درست مرسی از این که جواب دادی لطفا اگه میشه آموزش آنپک کردن Copy Minder رو هم برامون بزارید مرسی

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

یعنی اگه SCR Check ro درست کنم فایل مشکلی نداره؟
    اگه می خوای آنپک کنی...باید درست و از اول آنپک کنی...اما اگه می خوای Inline Patch کنی،باید مشکل CRC check رو درست کنی

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

دستت درست مرسی از این که جواب دادی لطفا اگه میشه آموزش آنپک کردن Copy Minder رو هم برامون بزارید مرسی
    باشه...یک مثال برای CopyMinder هم می زنم

داره خودمونی میشه Delphi_Developer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran - Shiraz

پيش فرض

امیر جون یه بوس بده

دمت گرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

امیر جان تمام کارهایی که برای آنپک گفته بودی رو کردم در آرمادیلو (فایلی که به همراه آموزش هست رو به سادگی آنپک میکنم اما.........)
    تو آنپک دیگر فایلها مشکل دارم مثلا این فایل رو ببین:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم یکی دیگه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اصلا سر در نمیارم چرا نمیشه لطف کن بررسی کن ببین چرا اینطوری آنپک نمیشه و اگر تونستی آنپکش کنی بگو چطوری این کار رو کردی مرسی!
    Last edited by alikhoub; 16-12-2007 at 19:05.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •