تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 81 از 83 اولاول ... 317177787980818283 آخرآخر
نمايش نتايج 801 به 810 از 828

نام تاپيک: آموزش تصویری انواع روش های Internet Sharing در شبکه

کاربر فعال ویندوز smss.exe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

چون توی پست های قبلی کامل توضیح ندادید لطفا یه بار دیگه بگید.
    الان این سیستم شما که ازش عکس گذاشتید یک Bridge Connection داره و یه کارت شبکه که از طریق اون کارت شبکه به مودم وصله و از طریق اون Bridge Connection به اینترنت وصل میشه؟ درسته؟
    بعد شما میخواید یه سیستم دیگه که با کارت شبکه ی خودش باز هم به مودم وصله رو از طریق اون Bridge Connection که توی سیستم اولی بود بهش اینترنت بدید؟ درسته؟
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    اگر درسته:
    اینا برای سیستم اول
    خب شما اول باید DHCP مودم رو غیر فعال کنید.
    بعد باید اون Bridge Connection رو Share کنید که بتونه روی اون کارت شبکه ی سیستم هم سرویس بده.
    بعد توی این مرحله وقتی که Share شد خودش IP کارت شبکه رو به صورت دستی قرار میده و از رنج 192.168.137.0 میذاره.

توی سیستم دوم:
    باید IP کارت شبکه رو روی حالت Automatically بذارید تا بتونه از طریق سیستم اول از همون رنج 192.168.137.0 IP بگیره.
    وقتی IP گرفت تمومه؛ فقط این قضیه زمانی کار میکنه که Bridge Connection روی سیستم اول وصل باشه.

2. این کاربر از smss.exe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hemai's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سیستم دوم bridge لازمه ؟
    مواردی که گفتید انجام دادم همچنان این ای پی از range
    192.168.137.0 نداره

کاربر فعال ویندوز smss.exe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سیستم دوم bridge لازمه ؟
    مواردی که گفتید انجام دادم همچنان این ای پی از range
    192.168.137.0 نداره
    سلام

خیر، لازم نیست.
    اون موارد که تو پست قبلی گفتم درست بود؟ درست متوجه شده بودم؟
    اگر آره، همون مراحل رو انجام باید بدید دیگه. کار دیگه ای نیاز نیست.

اصلا این فایل پیوست رو دانلود کن؛ بعد از Extract کردن، روی اون فایل کلیک راست کن و Run as administrator رو بزن.
    با این کار تمام تنظیمات ICS به حالت قبل بر میگرده؛ بعد از اول تنظیمات رو انجام بده.
    فايل هاي ضميمه فايل هاي ضميمه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام اساتید من یه مودم dlink - dsl - 2520u دارم و یه مودم مبین نت میخواستم ببینم میشه از مبین نت به عنوان اکسس پوینت استفاده کرد و adsl رو به صورت وایرلس استفاده کرد؟
    در ضمن مودم adsl دو پورت برای اتصال به pc داره usb و rj45 یا همون lan , من مودم adsl رو با usb به pc وصل کردم و مبین نت رو با lan به مودم adsl و اینترنت شیر شد اما وقتی از وایرلس استفاده میکنم اینترنت تو pc قطع میشه دوستان لطفا راهنمایی کنین اگه امکان این کار هست ببخشید طولانی شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه مودم ADSL td-w8951nd دارم tp link از اینا که چهار پورت لن داره و یه آنتن وایرلس
    یه مودم ایرانسل هم دارم ازاینا که فقط با usb وصل میشه
    می خوام مودم ایرانسل را به مودم وایرلس وصل کنم که همه ازش استفاده کنند با وایرلس آیا این کار شدنیه؟
    مودم وایرلس router n wireless میشه؟

داره خودمونی میشه iman129080's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام به همگی دوستان
    من نرم افزار ccproxy نسخه 7.3 رو نصب کردم و اینترنت رو باهاش برای کاربرا به اشتراک گذاشتم الان مشکلی که دارم اینه که من برا یوزرام تعریف کردم که مثلا یک گیگ حجم رو توی سی روز مصرف کنن امام وقتی من نرم افزار رو میبندم و دوباره باز میکنم اطلاعات مربوط به میزان دانلودهای قبلی پاک میشه و دو باره از صفر شروع میکنه به کانتر انداختن حجم دانلود یعنی میزان دانلود رو صفر میکنه کسی راه حلی برا این موضوع سراغ داره

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

نبود کسی یک روز گذشتا

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

خودم فهمیدم دوستان گفتن که مربوط به ویندوز سرور ۲۰۰۸ میشه چون ccproxy میخواد فایلای لاگ رو بریز توی درایو c به خاطر همین بعد از باز و بسته کردن برنامه لاگ هاش پاک میشه علت دقیقش رو هم توضیح دادن ولی الان حضور ذهن ندارم گفتن با عوض کردن ویندوز به ویندوزی غیر از ویندوز سرور مشکل حل میشه

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

مودم چندتا لن میخوره؟ کامپیوترها چطور؟

بله کاملا شدنیه.
    اول مطمئن بشین فایل یا پوشه مورد نظرتون در کامپیوتر شر شده باشن.
    بعد دو حالت می تونید به فایل ها دسترسی داشته باشید
    روش اول و ساده تر: باید از windows media player امکان steam رو فعال کنین و به دستگاه مورد نظر هم اجازه دسترسی بدین. بعد روی گوشی تون نرم افزار BubbleUpnp نصب کنید.
    روش دوم که بنظرم بهتره و دسترسی کاملتری میده، استفاده از برنامه قدرتمند ES File explorer برای گوشی هست. بعد نصب وارد قسمت lan میشید و با وارد کردن ای پی کامپیوتر و اطلاعات یوزرتون، به فایل های شر شده کامپیوتر دسترسی خواهید داشت.
    پیشنهاد میکنم برای استفاده مداوم از این سیستم به کامپیوترتون ای پی ثابت بدین.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

سلام خسته نباشید
    چجوری باید ip ثابت به سیستم داد
    من با es file explorer هر بار که مودمم خاموش میشه ای پی سیستم عوض میشه و باید ویرایش سرور بزنم و ای پی عوض کنم
    چطوری ip ثابت بدم
    ممنون میشم راهنمایی م کنی دوست عزیز

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

آقا یه سوالی دارم
    من اینترنت دو سیستم رو توسط کارت شبکه و یه مودل ای دی ال تک پورت شیر کردم این گونه که سیستم اول با کابل استریت و از همون سیستم با کارت شبکه و توسط کابل کراس سیستم دوم رو اینترنت دار کردم.مشکل اینجاست که هر دو سیستم یک ساعت اینترنت دارن و بعد از اون هر دو سیستم قطع میشن و وقتی کابل کراس رو از سیستم اول باز میکنم و دوباره وصل میکنم هر دو سیستم اینترنت دار میشن
    مشل از کجاست؟کابل کراس مشکل داره آیا؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •