تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 83 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 828

نام تاپيک: آموزش تصویری انواع روش های Internet Sharing در شبکه

پروفشنال farhad_s5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مودم من USRobotics 9115 هست و نميتونم اون رو شبكه كنم و اصلا نتونستم NAT رو پيدا كنم!

چيكار بايد بكنم؟!

آخر فروم باز MeHrDaD_MeNaY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    نیشابور

پيش فرض

دوستان سلام به کمک شما نیازمندم

بنده راه اندازی NAT مشکل پیدا کردم ... مشکل از اینجا شروع شد که :

توضیح : هدف share کردن کانکشن اینترنت است
    1- ما یک مودم ADSL با قابلیت 2 خروجی همزمان داریم که الان فقط از پورت LAN اش استفاده می کنیم و پورت USB خالی است. ( یادآوری می کنم که روی سرور 2 کارت شبکه نصب است (یکی onboard و دیگری کارت)
    2-هنگام نصب سرویس NAT هنگامی NAT می پرسد کانکشن اینترنت و در مرحله بعد کانکشن LAN رو مشخص کنید در این حالت (یعنی هنگامی که مودم با پورت LAN وصل است) فقط یک مرحله وجود دارد و مرحله دوم که باید کانشکن public رو مشخص کنیم وجود ندارد)

حال :

بنده مودم را از طریق USB وصل کردم به اینترنت و سوکت LAN رو غیر فعال کردم :
    اینبار هنگام راه اندازی NAT مراحل درست می شود و در مرحله اول کانکشن اینترنت (یعنی USB) رو مشخص می کنم و در مرحله بعد کانکشن عمومی یعنی کارت شبکه مان را و سرویس راه اندازی می شود)

اما : !!!

وقتی به اینترنت کانکت می شوم دیگر Send و Recive وجود ندارد و Page ای باز نمی شود و تا سرویس Nat رو Diable می کنم این مشکل حل می شود و Page باز می شود. در هر دو حالت فوق کلاینت ها internet ندارد و page ای باز نمی کنند...

در ضمن مودم را در هر دو حالت PPPoE و Bridge کانفیگ و در هر دو حالت امتحان نمودم...

البته توی یکی از آموزش های مایکروسافت (Infra 1) نگاه می کردم اون هم فکر کنم کانکشنش مودمش با LAN بود چون در ویزارد NAT فقط یک مرحله داشت و اون هم انتخاب اینترفیس مربوط به کانکشن اینترنت بود یعنی همون کانکشن اینترنت(ADSL یا هر چیز دیگر) در ضمن Adress Pool کانکشن اکسترنال (کانکشن اینترنت) هم خالی است (ظاهرا باید خالی باشد)

از آنجا که معمولا همیشه جواب سوال هایم را در این انجمن دریافت نموده ام تصمیم گرفتم این مساله رو برای دوستان متخصص این تالار عنوان کنم و جواب رو دریافت کنم دعاگوی شما خواهم بود متشکر و طاعات تان قبول مونس یار
    شما به کلاینت ها gateway دادید؟
    باید ip سرور رو gateway بدید با کلاینتها تا راه خروج شبکه رو بدونن

داره خودمونی میشه Pedy.Spider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

من در حال حاضر یه شبکه با 14 تا کامپیوتر دارم که بصورت دامین تعریف کردم. اینترنت رو هم بوسیله CCProxy برای کامپیوتر ها به اشتراک گذاشتم. (این حالت)

حالا قراره یه access point هم به شبکه اضافه بشه تا افراد بتونن با لپ تاپ هاشون به اینترنت وصل بشن.
    کسی که اومد access point رو نصب کنه، access point رو گذاشت بین مودم و سرور، یعنی اول اینترنت رو وصل کرد به access point بعد یه خروجی از اون وصل کرد به سرور و بقیه داستان.
    همه چیز درست کار میکرد، ولی مشکل اینجاست که دیگه نمیشه هیچ کنترلی روی استفاده کنندگان از وایرلس داشت.
    حالا می خوام یه جوری access point رو وصل کنم به هاب، که قبلش بتونم رول پهنای باند access point کنترل داشته باشم (شکل زیر). ولی هر کاری میکنم نمیتونم به access point بفهمونم که بای اینترنت رو با proxy بگیره!!!؟؟؟

مدل مودم: Asus m602
    مدل access point هم اینه: Linksys WRT 310
    بهمراه ویندوز سرور 2003

کسی هست که کمک کنه؟
    Last edited by Pedy.Spider; 28-10-2008 at 04:30. دليل: اطلاعات ناقص داده بودم

4. این کاربر از Pedy.Spider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Pedy.Spider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

کسی نبود جواب منو بده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    ما چهارتا سیستم داریم که به سرور متصل هستند و همه از شبکه استفاده می کنند و اینترنت به صورت adsl داریم که به سوییچ متصل و تمامی کامپیوترها از اینترنت استفاده می کننده حتی اگه سرور خاموش باشد مودم adsl عوض کردیم و از اون به بعد ارتباط اینترنت برقرار نشد و فقط وقتی که مودم ار سویچ خارج می کنم اینترنت کاترمیکنه و وقتی به سویچ متسل می شود ارتباط اینترنت قطع می شود ممکنه راهنمایی فرمایید؟؟؟
    باتشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض مشکل در کانک شدن adsl

سلام به همه شاید این سئوال تکراری باشه اما اگر جواب بدید یه عمر دعاتون میکنم .
    ای دی اس الی دارم چهار پورته که به چهار کامپیوتر وصله اما فقط به کامپیوتر اصلی کانک هست و به دیگر کامپیوتر ها(کلاینتها) کانک نیست .
    چه کار کنم که به دیگر کامپیوتر ها وصل بشه آیا باید شیر بشن یا می توان هر کدام جدا کانک بشن بدون کمک سرور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ای دی اس الی دارم چهار پورته که به چهار کامپیوتر وصله اما فقط به کامپیوتر اصلی کانک هست و به دیگر کامپیوتر ها(کلاینتها) کانک نیست
    چه کار کنم که به دیگر کامپیوتر ها وصل بشه آیا باید شیر بشن یا می توان هر کدام جدا کانک بشن بدون کمک سرور

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ای دی اس الی دارم چهار پورته که به چهار کامپیوتر وصله اما فقط به کامپیوتر اصلی کانک هست و به دیگر کامپیوتر ها(کلاینتها) کانک نیست
    منظورتان مودم چهار پورته است فکر کنم.اول کامپیوتر های دیگر رو به روتر وصل کردین یا به ویندوز اول ؟ تنظیمات داخلی روتر ( در صورت وصل بودن همه به روتر ) را چگونه گذاشتی؟ می توانی تصویر تنظیمات رو بزاری شاید بشه اشکال را پیدا کرد.

10. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

1

منظورتان مودم چهار پورته است فکر کنم.اول کامپیوتر های دیگر رو به روتر وصل کردین یا به ویندوز اول ؟ تنظیمات داخلی روتر ( در صورت وصل بودن همه به روتر ) را چگونه گذاشتی؟ می توانی تصویر تنظیمات رو بزاری شاید بشه اشکال را پیدا کرد.

سلام دوست عزیز .
    بله مودم adsl با چهار خروجی هست که فکر می کنم بهش مولتی سوئیچ هم میگند. دوست عزیز اگر از ابتدا ابتدا طریقه وصل کردن adsl در این چهار pc بدی از قبیل نحوه آی پی دادن در این pc ها و.. و می خوام هر کدام از pc ها جداگانه به اینترنت وصل بشن .خیلی ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ظاهرا کسی نیست که جوابمو بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •