تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 83 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 828

نام تاپيک: آموزش تصویری انواع روش های Internet Sharing در شبکه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

دوستان عزیز می خواستم بدونم برای وصل کردن pc به شبکه wireless به جز خرید lan wire less راه و یا راه های دیگری وجود دارد یا نه؟
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام آقای secure واقعا خسته نباشید و یک دنیا تشکر ازتون

یعنی هر چی بگم بازم کم گفتم
    میدونید شما از جمله آدمایی هستید که خیلی کم پیدا میشه علمشو در اختیار دیگران بزاره اونم کسایی که اصلا قدر نمیدونن ولی شما بازم .......
    واقعا امیدوارم موفق باشین و به خواسته های زندگیتون برسین دعامون کنید دعاتون میکنیم
    و من با آقای mamad-tk که راجب شما نوشته موافقم
    در ضمن این که اینقد زحمت بکشیو ذکات علم کنی و انتظار تشکر نداشته باشی واقعا دل خیلی بزرگی میخواد که شما دارین J
    مطالبتون واقعا به کارم اومد
    خسته نباشید و بازم ممنون و ببخشین اگه زیادی حرف زدم
    یه سوالم داشتم اینکه چرا در جواب اقا مجید بهش گفتید تیک simple....... sharing رو ورداره ؟؟
    ممنون دوست عزیز نظر لطفتون هست ای دی من بن شده و خیلی وقت بود سر نزده بودم.

سوالتون رو کامل متوجه نشدم میتونید میل بزنید : morteza[at]foolady[dot]com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض ویستا انترنت شیرینگ اکس پی

سلام آقا ................. من 2 تا لپ تاپ دارم که یکی ویستا دومی اکس پی !!!! میخ.ام این 2تا رو از طریق وایرلس به هم اینترنت شیر کنم ..... یعنی مودم adsl و به اکس پی که با لن وصل میشه وصل کنم و در نهایت این انترنت رو با وایرلس لپ تاپ اکس پیه به لپ تاپ ویستاه کانکت کنم .......... اگه ممکنه ابتدا کامل توضیح دهید .... خیلی ممنونم از کمکتون !!!!

4. این کاربر از irwizards بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

آیا این امکان هست که کامپیوتری که ایکس پی روش نصبه و به اینترنت وصله را از طریق وایرلس به لپ تاپی که ویستا داره وصل کرد و لپ تاپ از اینترنت به صورت وایرلس استفاده کنه؟اگه میشه راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tabriz/Tehran

پيش فرض

بله دوست عزیز چرا نشه

روی سیستم اول اینترنت رو Share کنید .

ارتباط دو سیستم اکس پی و ویستا رو از طریق کارت های وایرلس برقرار کنید .

تنظیمات ای پی سیستم دوم رو به صورت Automatically بزارید .

نکته :برای برقراری ارتباط بین دو سیستم داری کارت های شبکه وایرلس باید گزینه ad-hoc رو بر روی Propertise کارت های شبکه وایرلس هر دو سیستم فعال کنید .

نکته 2: برای تنظیم سیستم ad-hox بر روی ویندوز ویستا هم باید از این قسمت که تو عکس مشخص شده استفاده کنید :

7. 3 کاربر از Virtual.Boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

9 ICS در یک شبکه که کانکشن اشتراکی از طریق یکی از client هاست؟

سلام
    لطفا به مسئله زیر توجه کنید؟

فرضات
    1) در یک شبکه Windows server 2003 تنها یک مودم Dial-up هست که به یکی از client ها وصله
    2) همه ی Client ها به صورت static آی پی می گیرن
    3) Client هایی که می خواهند به اینترنت وصل بشوند در قسمت
    properties->internet Protocol(Tcp/IP)->properties->Default Getway
    و

properties->internet Protocol(Tcp/IP)->properties->Preferred DNS server
    هردو آی پی کامپیوتری که به اینترنت وصل است را می دهیم
    4) آی پی کامپیوتر ها را نمی توان از حالت استاتیک به Automatic تغییر داد (به دلیل پیامدهای بعدیش)

حکم
    با عرض شرمند گی connectionی که share بود را از حالت share در آوردم و دیگه به حالت قبلی بر نمی گردد و پیام خطای زیر را می دهد:
    که ip باید 192.168.0.1 باشد (امکان ندارد چون IP سرور است)

حالا شما چی میگید؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان بابت مقالات خوبتون متشکر
    من يک مشکل کوچيک دارم ممنون ميشم دوستان راهنمايي کنن
    من يک اينترنت پرسعت 256 دارم و مي خوام با استفاده از يک اکسس پوينت اون رو توي شبکه به اشتراک بگذارم حالا مشکلات موجود:
    1- مودم Adsl‌ ساخت شرکت زيمنس مودل c110 هستش
    2- اکسس پوينت ميکرونت sp916gl wirless broadband router که 4 تا تا خروجي لن هم داره
    3- 2 تا کارت شبکه ميکرونت هم واسه 2 تا سيتم و 4 تا کابل براي 3 تا سيستم ديگه که ميخوام با کابل وصل بشن به اکسس پوينتم

مشکل اينه که مودم الان با usb‌وصل هست و dhcp فعال هست من چطوري م يتونم اينتنت رو بيارم توي شبکه ممنون م يشم توضيحات بدن دوستان

در ضمن کارت شبکه به تعداد زياد موجود دارم !

داره خودمونی میشه parhamsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    ما بین دوربین های مداربسته

پيش فرض مشکل در ویندوز سرور 2003 - Nat

دوستان سلام به کمک شما نیازمندم

بنده راه اندازی NAT مشکل پیدا کردم ... مشکل از اینجا شروع شد که :

توضیح : هدف share کردن کانکشن اینترنت است
    1- ما یک مودم ADSL با قابلیت 2 خروجی همزمان داریم که الان فقط از پورت LAN اش استفاده می کنیم و پورت USB خالی است. ( یادآوری می کنم که روی سرور 2 کارت شبکه نصب است (یکی onboard و دیگری کارت)
    2-هنگام نصب سرویس NAT هنگامی NAT می پرسد کانکشن اینترنت و در مرحله بعد کانکشن LAN رو مشخص کنید در این حالت (یعنی هنگامی که مودم با پورت LAN وصل است) فقط یک مرحله وجود دارد و مرحله دوم که باید کانشکن public رو مشخص کنیم وجود ندارد)

حال :

بنده مودم را از طریق USB وصل کردم به اینترنت و سوکت LAN رو غیر فعال کردم :
    اینبار هنگام راه اندازی NAT مراحل درست می شود و در مرحله اول کانکشن اینترنت (یعنی USB) رو مشخص می کنم و در مرحله بعد کانکشن عمومی یعنی کارت شبکه مان را و سرویس راه اندازی می شود)

اما : !!!

وقتی به اینترنت کانکت می شوم دیگر Send و Recive وجود ندارد و Page ای باز نمی شود و تا سرویس Nat رو Diable می کنم این مشکل حل می شود و Page باز می شود. در هر دو حالت فوق کلاینت ها internet ندارد و page ای باز نمی کنند...

در ضمن مودم را در هر دو حالت PPPoE و Bridge کانفیگ و در هر دو حالت امتحان نمودم...

البته توی یکی از آموزش های مایکروسافت (Infra 1) نگاه می کردم اون هم فکر کنم کانکشنش مودمش با LAN بود چون در ویزارد NAT فقط یک مرحله داشت و اون هم انتخاب اینترفیس مربوط به کانکشن اینترنت بود یعنی همون کانکشن اینترنت(ADSL یا هر چیز دیگر) در ضمن Adress Pool کانکشن اکسترنال (کانکشن اینترنت) هم خالی است (ظاهرا باید خالی باشد)

از آنجا که معمولا همیشه جواب سوال هایم را در این انجمن دریافت نموده ام تصمیم گرفتم این مساله رو برای دوستان متخصص این تالار عنوان کنم و جواب رو دریافت کنم دعاگوی شما خواهم بود متشکر و طاعات تان قبول مونس یار
    Last edited by parhamsoft; 12-09-2008 at 14:26.

11. این کاربر از parhamsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mo.mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

سلام دوستان.
    من 5 تا pc به هم متصل کردم و چند تا از درایو هاشون رو شیر کردم و یه اینترنت شیرینگ واسشون تعریف کردم در حالی که روی کامپیوتری که مستقیما به اینترنت وصل میشد ویندوز xp بود ولی هیچ مشکلی به وجود نیومد حالا میخواستم بدونم فرق این جور شبکه کردن با دیگر شبکه ها چیه؟
    چون از هرکی پرسیدم گفت که بدون ویندوز سرور نمیشه شبکه راه اندازی کرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    خراسان شمالی- بجنورد

پيش فرض مشکل در شیر کردن اینترنت

با سلام
    من می خوام اینترنت رو روی شبکه بی سیم شیر کنم ولی نمیشه اگه میشه راهنمایی کنین.
    مشخصات سخت افزار های من:
    1- اکسس پوینت: Dlink 3200AP
    2: مودم ADSL With router DSL-520T
    3- کارت شبکه بی سیم 520

مشکل این توریه که من اکسس پوینت رو تنظیم می کنم و همه سیستم ها شبکه میشن و همدیگرو پینگ میکنن و مشکلی از لحاظ شبکه کردن وجود ندارد. مودوم رو به یک سیستم وصل کردم و با یک کانکشن به انترنت متصل میشم وقتی که این کانکشن رو روی اکسس پوینت و یا مودم شیر میکنم فرقی نمیکنه و اینترنت شیر نمشیه.
    اگه میشه کمکم کنین و بگین کجای کار من ایراد داره
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •