تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 83 اولاول ... 2329303132333435363743 ... آخرآخر
نمايش نتايج 321 به 330 از 828

نام تاپيک: آموزش تصویری انواع روش های Internet Sharing در شبکه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

قبل از هر چیز لازم به ذکره که برنامه CProxy با CCProxy تفاوت داره.

همونطور که میدونید از نرم افزار CCProxy برای Share کردن پهنای باند استفاده میشه.این نرم افزار در عین کوچکی و ساده گی قابلیت های جالب و قدرتمندی داره.

به خصوص نیاز به چنین برنامه هایی در کافی نت ها گاها محسوس هستش.

خوب و اما آموزش:

بعد از نصب برنامه به قسمت Account میریم.همونطور که مشاهده میکنید پنل اصلی مدیریتی این برنامه در این بخش هست.
    در قسمت Permit Category سه گزینه موجوده .

1-Permit All
    2-Permit Only
    3-Permit All But

این قسمت بیانگر این هست که چه کاربرانی اجازه دسترسی به اینترنت رو داشته باشن و چه کاربر هایی نداشته باشند بطبع گزینه Permit All به همه کاربران این اجازه رو صادر میکنه.

Permit Only تنها به کاربران محدود و Permit All But اجازه دسترسی به اینترنت رو به همه به جز کاربران مشخص شده رو صادر میکنه.خوب فعلا برای ادامه کار گزینه Permit Only را انتخاب میکنیم

در قسمت Auth Type گزینه IP Address رو انتخاب میکنیم.

بعد در قسمت مشخص شده گزینه Auto Scan رو میزنیم. با این کار لیستی از کاربران که با سرور اتصال دارن رو مشاهده میکنیم.

نکته :مقدار -1 در این برنامه مفهوم خاصی داره به این معنی که هیچ محدودیتی روی کاربران اعمال نشده.

خوب فعلا تنظیمات مقدماتی سرور کافیه. بر روی کاپیوتر کلاینت ها رفته در قسمت تنظیمات ------ برنامه هایی که نیاز داریم از اینترنت استفاده کنند این مشخصات رو وارد میکنیم:

Proxy Setting:

Address:Server IP Address
    Port:808
    تنظیمات ------ روی هر برنامه ای که به اینترنت متصل میشه وجود داره.مثلا روی Yahoo Messenger,DAP,Fire Fox,Internet Explorer,Babylon,Emule,Merphues,LimeWire,Flash Get

البته تنظیمات بر روی Fire Fox متفاوته.برای توضیحات کامل تر راجع به پورت ها به Help این برنامه مراجعه کنید.در قسمتClient Proxy Configuration

تا اینجای کار پهنای باند اینترنتی رو برای برنامه هایی که روی اون ها ------ ست شده فراهم کردیم.

میتوان با استفاده از بخش New یک کاربر دلخواه را بدون Auto Scan از طریق IP Address و MAC Address انتخاب کرد .

ادامه آموزش در پست های بعدی.
    متوجه نشدم من می خوام طبق روش دوم شبکه کنم (فناوری nat و وصل کردن سیستم ها به سوییچ )
    آیا با این روش می شه پهنای باند رو کنترل کرد ؟ نیاز به روشن بودن یکی از سیستم ها هست ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

یچه های حرفه ای شبکه من میخوام دو تا موبایل رو وصل کنم به کامپیوتر و سرعت هر دوش رو با هم شر کنم...یعنی مثلا اگه سرعت هرکدوم 10 هست وقتی میخام دو تا رو وصل کنم بشه 20 ....خواهشا یکی راهنمایی کنه همچین کاری امکان داره؟اگه اره چطوری؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hadi.EST's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

یچه های حرفه ای شبکه من میخوام دو تا موبایل رو وصل کنم به کامپیوتر و سرعت هر دوش رو با هم شر کنم...یعنی مثلا اگه سرعت هرکدوم 10 هست وقتی میخام دو تا رو وصل کنم بشه 20 ....خواهشا یکی راهنمایی کنه همچین کاری امکان داره؟اگه اره چطوری؟
    دوست عزیز این کار شما شیر کردن نیست بلکه join کردنه که اینجوریش کاری غیر ممکنه شما میخوای از دو تا ترافیک اینترنت حالا چه موبایل چه دایل آپ و... یک ترافیک ورودی بگیری که جوابش نه هست.

آخر فروم باز Amin.P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان سلام...
    من توی XP اینترنت را به کلاینت ها وصل کردم و هیچ مشکلی ندارم...
    توی 7 چند روز قبل اینترنت روی کلاینت ها وصل بود اما نمیدونم چند روزه هر کار میکنم وصل نمیشه...ویندوزم اکتیو هستش ...
    از XP بک اپ گرفتم و الان باز XP نصب کردم میبینم کار میکنه ولی توی 7 مشکل دارم...
    این را هم بگم تنظیماتم 100% توی 7 درست انجام دادم و جدیدا اینطوری شده در حالیکه توی XP مشکل ندارم...
    فکر کنم از gateway هستش ..مثل xp ای پی سرور را دادم نشد...
    Last edited by Amin.P30; 24-04-2010 at 07:41.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

سلام
    من یه مودم asus DSL-X13 و یه access point 3com دارم. Access point 4تا پورت lan داره و یه پورت DSL/Gateway.
    هم مودم DHCP داره و هم access point. وقتی مودم رو به پورت DSL می زنم از پورت های lan، اینترنت نمی گیرم.
    چیکار کنم تا بتونم از 4تا پورتا اینترنت بگیرم؟
    ولی اگه مودم رو مثلا به LAN1 بزنم و کامپیوتر رو به LAN2، می تونم اینترنت بگیرم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

9 به اشتراک گذاشتن اینترنت وایمکس

سلام
    من تازه واردم و به کمک شما اندیشمندان نیاز دارم!

چطور میتونم با استفاده از یک اکسس پوینت، اینترنت وایمکس ایرانسل رو به اشتراک بذارم؟
    امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض محدودیت حجم دانلود

سلام به همه دوستان و با تشکر از همه دوستان
    می خوام بدونم با CCPROXY به جز محدود کردن پهنای باند می شه مشخص کرد که هر کاربر چه مقدار حجم دانلود داشته باشه؟ مثلا فلان IP در یک ماه بتونه 256M دانلود کنه، اگه می شه چطوری؟ کجا باید تنظیم کرد؟
    ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

آخر فروم باز Amin.P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

شیر کردن اینترنت با حالت BRIDGE را یکی لطفا توضیح بده>>>>؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdisp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    زیر آسمون خوب خدا

پيش فرض

سلام به همگی
    من دو تا کامپیوترم رو طبق روشی کد در شبکه کردن توضیح داده بودند شبکه کردم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا میخوام از طریق کامپیوترم دومم پرینت بگیرم اسکن کنم و وصل به اینترنت بشم نمی دونم باید چیکار کنم درضمن من از مودم adsl استفاده می کنم که بوسیله usb وصل هست و دو کامپیوترم از طریق کارت شبکه به هم شبکه کردم همه قطعات جانبی ازقیبل پرینتر واسکنر ومودم به کامپیوتر اول وصل هست ممنون میشم راهنمایی کنید
    از پر حرفی ببخشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

سلام به همگی
    من دو تا کامپیوترم رو طبق روشی کد در شبکه کردن توضیح داده بودند شبکه کردم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا میخوام از طریق کامپیوترم دومم پرینت بگیرم اسکن کنم و وصل به اینترنت بشم نمی دونم باید چیکار کنم درضمن من از مودم adsl استفاده می کنم که بوسیله usb وصل هست و دو کامپیوترم از طریق کارت شبکه به هم شبکه کردم همه قطعات جانبی ازقیبل پرینتر واسکنر ومودم به کامپیوتر اول وصل هست ممنون میشم راهنمایی کنید
    از پر حرفی ببخشید
    واسه اینتزنت که باید کانکشن اینترنت ات رو شیر کنید
    پرینتر رو می تونی از طریق printer and faxes توی ویندوز xp (سیستم عامل تون رو نگفتین من فرض رو روی xp گذاشتم) اضافه کنید اسکنر رو نمی دونم می شه یا نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •