تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: عرق کردن کف دست ها

در آغاز فعالیت mohsenwar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

10 عرق کردن کف دست ها

سلام دوستان عزیز
    حرفها و گمانه زنی های زیادی در مورد درمان عرق کردن کف دست هست من شما رو از سردرگمی در میارم .سعی می کنم کوتاه توضیح بدم
    در ابتدا اگه مشکلتون کم باشه می تونید از محلول کلرید المینیوم که بامراجعه به پزشک پوست می تونید استفاده کنید
    اگه مشکلتون بیشتره می تونید از قرص پروپانتلین 15 و 25 میلی گرم استفاده کنید
    که مصرف این دارو روزی 2 بار هست ولی فایده نداره تازه اگه 3 تا رو با هم بخورید واقعا اثر میکنه و لی یادتون باشه اگه 3 تا با هم تویه یک وعده مصرف کردین تا3 یا 4 روز نباید دیگه مصرف کنید ولی در مواقع ضروری که خودتون بهتر می دونید خیلی کمکتون میکنه
    اگه دیدد که دهانتون خشک میشه یا چشمتون تار میبینه مراقب باشید و کمتر مصرف کنید چون عمل اصلی این دارو انسداد دهندگیه وتمام غدد ترشحی بدن رو تعطیل می کنه بزاق و اشک عرق همه هنگ میکنن

اگه مشکلتون باز هم حل نشد و خیلی اذیت میشیدباید
    جراحی کنید که دو نوع جراحی هست
    اول اینکه کلا غده عرق زیر بغل رو در میارن و الان عمل می کنی یه ساعت بعد هم میری خونتون
    دومی یه لوله از زیر بغل می فرستن توی قفسه سینه و یه عصب که مربوط به عرق کردن هست رو از تن ستون فقرات قطع می کنن که میگن عوارض خاص خودش رو داره ولی مزیتش اینه که جراحی باز نمی کنید و فقط یه لوله می فرستن تو به روش لاپاروسکپی
    در مورد هزینه اش هم مورد اولی یه جراحی 60 تا 90 دقیقه ای که نزدیک به1 میلیون خورده ای خرج داره

اگه مشکل مالی ندارین میتونید از تزریق بوتاکس استفاده کنید که از 3 ماه 6 ماه مشکلتون 80 در صد حل میشهکه این بوتاکس بسته به شرکت تولید کننده اش از 100 هزار تومن هست تا 400 هزار تومن

در مورد تزریقش هم باید بگم که حتما به یه پزشک مجرب برای تزریق مراجعه کنید چون اگه درست تزریق نشه عوارض بدی داره .

دستگاه یونتوفورز هم هست که فایده چندانی نداره دستگاهش هم برای استفاده در منزل هنوز تو ایران نیومده ولی می تونید به مراکز فیزیوتراپی مراجعه کنید تا این کار رو براتون انجام بدهند اگه بیمه نباشید باید جلسه ای 6 هزار تومن بدید و بسته به شدت مشکلتون باید هفته دو تا 4 بار برید و انجام بدید

و در پایان پیشنهاد من به شما این هست اگه انجام بدین بهتون قول میدم خیلی کمکتون میکنه

1- حتما یک روز در میان به حمام برید و تمیز باشید چون کثیف بودن بدن مشکلتون رو بیشتر میکنه
    2 - استفاده از جوراب و دستکش نخی خیلی کمکتون میکنه حتما نخی باشه . نایلونی یا چرمی بد تر میشید .
    3- مصرف گوشت قرمز . بعد از مصرف یک وعده گوشت قرمز متوجه میشید که حد اقل مشکلتون برای 12 ساعت بر طرف میشه
    4 - مصرف قرص ویتامین ب 1 300 میلی گرمی روزی سه عدد خیلی بهتون کمک میکنه

نکته : عوامل شدت این بیماری گرما و استرس هستند سعی کنید از این دو مورد دور باشید.

امید وارم کمکتون کرده باشم
    اگه سوالی داشتید در خدمتم .

2. 8 کاربر از mohsenwar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام من دست و پام خیلی عرق میکنه!میخوهم غده عرق زیربغلمو عمل کنم درباره عوارض عمل وقیمتش میخواستم بپرسم واینکه چنددرصداحتمال داره خوب خوب شم؟؟؟احتمال داره 2باره بعد از عمل عرق ریختنم!زیاد شه؟؟

داره خودمونی میشه sh_k_1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    یه جایی تو این دنیا

پيش فرض

سلام من دست و پام خیلی عرق میکنه!میخوهم غده عرق زیربغلمو عمل کنم درباره عوارض عمل وقیمتش میخواستم بپرسم واینکه چنددرصداحتمال داره خوب خوب شم؟؟؟احتمال داره 2باره بعد از عمل عرق ریختنم!زیاد شه؟؟
    سلام . منم همین مشکل رو دارم ولی توی نت با چند نفر که این عمل رو انجام داده بودن مشورت کرده بودن راضی نبودن . می گفتن بعد از دوسال باز بر می گرده و شدت عرق بیشتر میشه و یا از قسمتهای دیگه بدن بروز می کنه . مثلا یک نفر گفتش دستاش خوب شده ولی به جاش شکم و پیشتش عرق می کنه که روزی دو بار مجبوره بره حمام و مرتب باید لباس عوض کنه .
    منم دیدم همون دست و پام عرق کنن خیلی بهتره .

داره خودمونی میشه shervin83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من 5 ساله دنبال درمان هستم تمام راهها رو بجر عمل و بوتاکس امتحان کردم هیچ کدوم فایده نداشتن.دوستان اگه راهی پیدا کردین به من هم بگین.
    Last edited by shervin83; 06-10-2009 at 13:05.

حـــــرفـه ای eMer@lD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام
    دوستان بعضی از سوالات اگر سرچ بشه زودتر به جواب میرسید

اینجا پاسخ داده شده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    امیدوارم مفید باشه و اگر احیانا هم سوالی دیگه مطرح شد بفرمایید

7. این کاربر از eMer@lD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shervin83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دو نفر تو این سایت گفتن که عمل کردند و عرق دستشون بطور کامل خوب شده.من میخوام این عمل انجام بدم نمی دونم کدوم دکتر این عمل رو انجام میده.لطفا اگه مرکزی برای این عمل جراحی تو تهران میشناسید بهم معرفی کنید.

tebyan.net/index.aspx?pid=24852

حـــــرفـه ای eMer@lD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام.
    بله با انجام سمپاتكتومي توراسيك راه حل نهایی مخصوصا برای کسانی که اختلالات سندرم درد هم دارند روش خوبی به کار رفته..
    شما میتونید به متخصص غدد مراجعه کنید شرمندم از ذکر نام پزشک به علت سلیغه ای بودن معذورم.

10. این کاربر از eMer@lD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *QWERT*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    پاسارگاد

پيش فرض

بچه ها منم کف دستام الکی عرق میکنه،دلیلش چیه؟ آخه ایشون دلیلش رو نگفتن؟
    مخصوصا وقتی psp میگیرم دستم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دو نفر تو این سایت گفتن که عمل کردند و عرق دستشون بطور کامل خوب شده.من میخوام این عمل انجام بدم نمی دونم کدوم دکتر این عمل رو انجام میده.لطفا اگه مرکزی برای این عمل جراحی تو تهران میشناسید بهم معرفی کنید.

tebyan.net/index.aspx?pid=24852
    سلام آقای شروین من این عمل رو انجام دادم و می تونم کمکتون کنم.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

استفاده از پودر mtz میتونه خیلی موثر باشه...

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •