تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 39 اولاول ... 19252627282930313233 ... آخرآخر
نمايش نتايج 281 به 290 از 384

نام تاپيک: آموزش گام به گام پريمير در اينجا (فقط آموزش را قرار دهيد )

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

حالا سوال من اینه که این Error که هنگام Export کردن میده برای چیه ؟
    کاش متن ارور رو یا یه تصویری چیزی ازش میزاشتین....

دوستان یه آموزش کامل بزارن حال کنیم
    عزیز من پارسال اومدم دیدم اینجا اموزش های مناسبی داره!!!این که یه سال بعده....
    درضمن این جور برنامه ها هیچوقت اموزش ندارن! فقط تکنیک دارن....هر کسی هر کاری رو یه جور انجام میده،و ممکنه به دیگران یاد بده...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

salam mamnoon az amozeshat

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اقا من در Export کارها مشکل دارم وقتی پروژه رو به MPEG2تبدیل میکنم صدا افت میکنه تصویر هم بریده بریده میشه چیکار میتونم بکنم ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

معرفي نوار ابزار

همانطور كه در شكل پايين مي بينيد يك نوار ابزار در سمت چپ قرار دارد كه از بالا از اولين ابزار كه به صورت فلش است Selection تا آخرين يعني Zoom كه به شكل ذربين است معرفي مي كنم
    .

ابزارها

Selection ‌‌انتخاب

از طریق این گزینه می توانیم تمام کلیپ های صوتی ، تصویری ، ترنزیشن و ... را به صورت انفرادی و یا یکجا جهت انجام عملیات های گوناگون انتخاب نمائیم . دیگر کار این گزینه کوتاه و بلند کردن زمان کلیپ های درون پنجره ی تایم لاین می باشد . برای این کار ، پس از انتخاب این ابزار و نزدیک کردن نشانگر ماوس به ابتدا یا انتهای کلیپ ها ، شکل نشانگر تغییر کرده و ما قادر به کم و زیاد کردن طول کلیپ ها هستیم .

Track Select انتخاب شيار

با انتخاب این گزینه می توانیم تمام کلیپ هایی را که در یک Track Video و Track Audio وجود دارند ، انتخاب کنیم . البته انتخاب از قسمت جلوی این ابزار به بعد می باشد و هر فایلی که در پشت این ابزار قرار گیرد ، انتخاب نمی شود .

Ripple Edit ويرايش موج گونه

با انتخاب این گزینه ، می توانیم یک کلیپ را از نظر زمانی کم یا زیاد کنیم ، بدون آنکه کلیپ بعدی یا قبلی از نظر زمانی تغییری کنند بلکه به صورت چسبیده به سمت جلو و عقب جابجا می شوند .

Rolling Edit ويرايش غلتشي

با انتخاب این گزینه ، می توانیم از انتها و ابتدای کلیپ هایی که پشت سر هم در Video Track قرار گرفته اند ، در یک زمان کم و یا زیاد کنیم . دقت داشته باشید که این گزینه مانند ابزار قبلی می باشد ، اما زمانی که بعنوان مثال فیلم 2 را کم می کنیم فیلم 1 زیاد می شود .

Rate Stretch تغيير سرعت

با انتخاب این گزینه می توانیم سرعت هر فایل صوتی و تصویری را کم و یا زیاد کنیم

Razor تيغ

با انتخاب این گزینه می توانیم فایلهای صوتی و تصویری را بریده و جدا کنیم و يكي از ابزار هاي كاربردي در پريمير مي باشد .
    .

Slide لغزاندن

با انتخاب این گزینه می توانیم یک فیلم را از هر قسمت که بخواهیم به پایان برسانیم و فیلم بعدی را شروع کنیم . بدین صورت که با انتخاب این ابزار به روی فیلم 2 که بعد از فیلم 1 قرار دارد (در تایم لاین) ، کلیک چپ موس را نگه داشته و فیلم را به چپ حرکت می دهیم . با این روش در پنجرهی پروگرام مشاهده می کنیم که فیلم 2 هیچ تغییری در زمان ندارد ، اما فیلم 1 از نظر زمان کم می شود و در محل مورد نظر از فیلم می توانیم موس را رها کنیم .

دقت داشته باشید که این ابزار تنها در مواقعی کار می کند که دو فیلم مورد نظر آخرین فایلها در تایم لاین باشند و اگر بخواهیم این کار را به روی فیلمی که در وسط دو فیلم دیگر قرار دارد انجام دهیم ، هیچ عملی صورت نخواهد گرفت .

Slip سر دادن
    با انتخاب این گزینه می توانیم فایل های صوتی و تصویری را از ابتدا و انتهای فیلم به سمت عقب و جلو حرکت دهیم ، بدون آنکه زمان فایل ما تغییر کند . یعنی اگر از میان یک فیلم ده دقیقه ای ، شما 5 دقیقه آن را وارد تایم لاین کنید ، می توانید این 5 دقیقه را توسط این ابزار بدون آنکه تغییری در زمان ایجاد گردد ، از هر قسمت از فیلم 10 دقیقه ای که مایل باشید ، قرار دهید .

Pen ‌قلم

با انتخاب این ابزار می توانیم در هر قسمت از خط Level ، فایل های صوتی و تصویری ایجاد کنیم . البته این کار با نگه داشتن کلیدهای Alt + Ctrl و فشردن کلیک چپ موس بر روی خط Level فایل امکان پذیر است .

hand دست

با انتخاب این گزینه می توانید پنجره ی تایم لاین را به سمت چپ یا راست حرکت دهید .

Zoom بزرگنمايي

كار بزرگنمايي را انجام مي دهد و براي كوچك كردن كليد Alt را پايين نگه داريد .

با انتخاب این گزینه می توانید در پنجره ی تایم لاین در محور افقی Zoom داشته باشید و با نگه داشتن کلیک Alt و کلیک کردن در پنجره ی تایم لاین ، می توانید مقدار Zoom را کم کنید
    .

توضيح برخي از پنجره ها

پنجره Audio Mixer

صرفا" جهت تنظیم صدا و برای بالا و پائین بردن حجم صدا در قسمت Audio time line می باشد .در زمان كار بر روي يك پروژه، بخش صوتي آن را فراموش نكنيد. پريميرپرو و پنجره خاص Audio Mixer را براي كمك به شما در كنترل سطوح مختلف تراك هاي صوتي در پروژه ارائه مي‌‌دهد. مشابه ساير پنجره ها در پريمير، اين پنجره را هم مي‌‌توانيد سفارشي كنيد. براي ديدن گزينه هاي آن، مثلث كوچك موجود در گوشه راست و بالايي آن را كليك كنيد. در منوي پنجره Audio Mixer گزينه هاي زير وجود دارند :

Master Meters Only :
    به صورت معمولي پنجره Audio Mixer كنترل ها و درجات هر تراك صوتي را نمايش مي‌‌دهد. اگر فقط مي‌‌خواهيد درجات اصلي را براي پروژه كلي نمايش دهيد، اين گزينه را انتخاب كنيد.

Show/Hide Tracks : اين گزينه را كليك كنيد تا كادر مكالمه آن باز شود و انتخاب كنيد كه كدام تراك هاي صوتي بايد در Audio Mixer ظاهر شوند. ممكن است بخواهيد تراك هايي را ناپديد كنيد كه حاوي هيچ صدايي در آن بخش از پروژه كه بر روي آن كار مي‌‌كنيد، نباشند.

Audio Units : اين گزينه را كليك كنيد تا كد زماني را به شكل واحدهاي صوتي (نه فريم هاي ويدئويي) نمايش دهد.
    Loop : اين گزينه را كليك كنيد تا ويدئو بارها و بارها پخش شود.

Switch to Touch after Write : در حالت Write، سطوح صوتي در موقعيتهاي جاري كنترل هاي Audio Mixer تنظيم شده اند. در حالت Touch، تغييرات در سطوح صوتي فقط زماني روي مي‌‌دهند كه كنترل ها را با اشاره گر ماوس لمس كنيد. زماني كه در اين حالت يك كنترل را رها مي‌‌كنيد، به موقعيت اوليه خود باز مي‌‌گردد. اگر مي‌‌خواهيد حالت ويرايشي به طور خودكار بعد از استفاده از Write به حالت Touch تغيير كند، گزينة Switch to Touch after Write را انتخاب كنيد.

ببخشيد چجوري مي شه روي فيلم تايمر گذاشت
    مثلاً همراه با فيلم تايمر هم باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اقا یکی جواب مارو بده دیگه ...الو ...کسی نیست

آخر فروم باز Mr Andersson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

13 Re

اقا یکی جواب مارو بده دیگه ...الو ...کسی نیست
    دوستان لطفا برای حل مشکلاتتون جستجو کنید و در صورت پیدا نکردن جواب تاپیک مجزا بزنید. اینجا تاپیک آموزش پریمیر هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من آموزش Adobe_Premiere_CS5 دارم می خوام بزارم واسه دانلودکه همه استفاده کنند ولی بلد نیستم آپلود کنم
    یکی راهنمایی کنه

داره خودمونی میشه mm32's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من آموزش Adobe_Premiere_CS5 دارم می خوام بزارم واسه دانلودکه همه استفاده کنند ولی بلد نیستم آپلود کنم
    یکی راهنمایی کنه

بزار خیلی خوبه ما همه دنبال همین هستیم
    می خوای بفرست به Email من تا من این کارو انجام بدم
    من adsl دارم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    منتظرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آیا پرمیر فایلهای mkv. رو ساپورت میکنه ؟؟
    اگه نمیکنه کدوم نرم افزار ادیت فیلم این فرمت رو ساپورت میکنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آیا پرمیر فایلهای mkv. رو ساپورت میکنه ؟؟
    اگه نمیکنه کدوم نرم افزار ادیت فیلم این فرمت رو ساپورت میکنه؟
    چرا کسی جواب نمیده ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •