تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 38 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 374

نام تاپيک: فلش سونی اریکسون و تبدیل K750 به W800 برای کاربران مبتدی

آخر فروم باز بهنازی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

پس یکی به ما جواب نمیده این واسم خیلی مهمه.

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

همونجوری که توحید گفت برای دانلود فایلها باید اول تو سایتش عضو بشید.اگر هم نمیخواهید تو اون سایت عضو بشید اسم فایل رو تو سایت 4shared.com جستجو کنید.میخواستم لینک از سایت 4shared بزارم ولی لینکهای این سایت اکثرا بعد از مدتی پاک میشن به همین خاطر از سایت topse.ru گذاشتم.

بهنازی عزیز اولا که اسم من ایمان هست نه امین.بعد شما میتونی هر فایل Main که دوست داری روی گوشیت فلش کنی و فرقی نمیکنه.منم در آخر پستم گفتم بهترین فریمور R1bc002 برای W800 هست.برای K750 هم R1ca021. فقط سعی کن فایل که دانلود میکنی EU باشه. همچنین FS هم ورژنش با Main یکی باشه خیلی بهتره.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

فایل Main برای W800 ورژن R1bc002:
    لینک1:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک2:
    کد:
    فایل Fs برای W800 ورژن R1bc002 دارای زبان فارسی:
    کد:
    فایل Mian برای K750 ورژن R1ca021:
    لینک1:
    کد:
    لینک2:
    کد:
    فایل Fs برای K750 ورژن R1ca021 دارای زبان فارسی:
    لینک1:
    کد:
    لینک2:
    کد:

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دستت درد نكنه ايمان جون بابت اپلود......ولي يه مشكل براي من پيش امد...گوشي من k750 فايل هاي بالا همون main & fs برا w800 دانلود كردم و هر دوتا رو درست فلش كردم ولي موقع بالا امدن گوشي اين ارور رو واسه من ميزنه.....Configuration error.please contact your network operator or service centre.اين ارور مال چيه....
    Last edited by Hadi King; 10-12-2007 at 09:59.

آخر فروم باز بهنازی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

واقعا ممنونم از جواب شما عزیز
    برای مدل brown هم فرقی نمیکنه ؟و میتونیم از مدلهای red برای brown هم استفاده کرد ؟

با تشکر

داره خودمونی میشه amonesary's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

سلام بر هموطنان مهربون چند تا سوال هنوز تو ذهنم مونده

1- برای تبدیل k750 به w800 ، بعد از اجرای برنامه ، مدل گوشی رو باید k750 انتخاب کنیم یا w800 ؟
    البته من w800 انتخاب کردم و الان گوشیم درست کار میکنه اما موقع فلش با اینکه مدل رو w800 داده بودم خود برنامه از فایلهای رست k750 (ورژن فرمویر خود گوشی قبل از فلش) استفاده کرد.

2- الان کد مخفی رو که میزنم مدل گوشیم رو هنوز k750 نشون میده در حالی که فرمویر w800 روش هست (به لطف این تاپیک راحت شدیم از دست media player مزخرف k750 ، ایمان جان ،دمت خیلی خیلی گرم).حالا اگه من بخوام روی گوشیم پچ نصب کنم یا کلا موقع کار کردن با setool باید مدل گوشیم رو w800 انتخاب کنم یا k750 ؟

سوال آخرم هم اینه که چرا در phone language فقط English هست.من که از fs_emea_6 استفاده کردم با همون فایل کاستومی که تو تاپیک بود.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

قبل از اين ارور كه گفتم اول دو گزينه مياد start phone & music only مياد موقعي كه روي گزينه start phone مياد info هم مياد كه وقتي اين گزينه رو ميزني چند كلمه اي نوشته خارجي مياد كه اخرش نوشته... can turoff this menu in settings>general>start-up menu ...... هر كي بلد بگه ممنونش ميشم....

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

يكي مشكل ما رو حل كنه ديگه.....ممنون ميشم

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

دستت درد نكنه ايمان جون بابت اپلود......ولي يه مشكل براي من پيش امد...گوشي من k750 فايل هاي بالا همون main & fs برا w800 دانلود كردم و هر دوتا رو درست فلش كردم ولي موقع بالا امدن گوشي اين ارور رو واسه من ميزنه.....Configuration error.please contact your network operator or service centre.اين ارور مال چيه....
    تو توضیحاتم گفتم اگه گوشی درست کاستومایز نشه این ارور رو میده.شما یکبار دیگه گوشی رو کاستومایز کن.
    قبل از اين ارور كه گفتم اول دو گزينه مياد start phone & music only مياد موقعي كه روي گزينه start phone مياد info هم مياد كه وقتي اين گزينه رو ميزني چند كلمه اي نوشته خارجي مياد كه اخرش نوشته... can turoff this menu in settings>general>start-up menu ...... هر كي بلد بگه ممنونش ميشم....
    تو گوشیهای سری W (که الان گوشی شما هم جزوی از این سری حساب میشه) هنگام روشن کردن گوشی 2 گزینه میاد که میپرسه که از گوشی فقط در حالت واکمن استفاده کنی یا از تلفن.اگه Start Phone رو بزنی میتونی با گوشی کار کنی ولی اگه Music Only رو انتخاب کنی فقط واکمن گوشی کار میکنه.(در این حالت گوشی بدون سیمکارت هم کار میکنه)از مسیری هم که با زدن دکمه Info نمایش داده میشه میتونی این پیغام رو برداری.یعنی با روشن کردن گوشی دیگه این پیغام نمیاد و از حالت Phone استفاده میشه.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

واقعا ممنونم از جواب شما عزیز
    برای مدل brown هم فرقی نمیکنه ؟و میتونیم از مدلهای red برای brown هم استفاده کرد ؟

با تشکر
    نه هرگز از قایلهای red برای brown یا برعکس استفاده نکنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •