تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا با تغییر رشته خود در مقاطع بالاتر موافقید؟

راي دهنده
1276. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

542 42.48%
  • خیر

734 57.52%
صفحه 55 از 55 اولاول ... 5455152535455
نمايش نتايج 541 به 547 از 547

نام تاپيک: ✔ مـبـاحـث عـــمـــومـــی مـرتــبــط با تــغــیـــیـــر رشـــتــــه

داره خودمونی میشه mostafa682's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    0341

پيش فرض

من فوق دیپلم الکترونیک بودم بعد کاردانی به کارشناسی رفتم مهندسی ict برای ارشد چه رشته ای برم که در مورد اینترنت باشه ریاضی هم نداشته باشه یا کمتر داشته باشه متاسفانه ارشد ict هنوز نیومده

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام
    من شاغل هستم و متاهل
    ترم قبل پیام نور به امید اینکه اصلاً کلاسی برگزار نمیشه ثبت نام کردم رشته مترجمی زبان انگلیسی
    خیلی این رشته برای من سنگین بود با توجه به اینکه با توجه به شغلم اصلاً نتونستم کلاس برم و شش نمره استاد رو از دست دادم
    به سرم زده انصراف بدم و برم یه رشته دیگه که به شرایط من بخوره(همون شاغل بودن و زن و بچه و ... )
    نظر شما چیه؟رشته خاصی پیشنهاد می کنید؟
    سلان دوست عزیز
    برداشتی که از نوشته تون کردم این بود که رشته زبان براتون سخته! (خیلی این رشته برای من سنگین بود)
    دوست من زبان انگلیسی برخلاف عقیده عام چه آموزش و چه مترجمی و ادبیات اصلا آسون نیست (البته مقاطع آکادمیک) خیلی ها رو دیدم که چون چند ترم رفتن کلاس زبان و چند صد تا لغت یاد گرفتن و یکم گرامر پایه تصمیم به تحصیل تو دانشگاه و مقاطع بالاتر کردن ولی گیرپاچ کردن. در کل کسی که علاقه مند هست به انگلیسی ولی پایه ضعیف یا نسبتا ضعیف داره اصلا ایده آل نیست که وقت و هزینه و انرژی صرف این رشته کنه (تو هر دانشگاهی که میخواد باشه) به این امید که با مدرکش صاحب یک کسب و کار بشه یا اصلا فقط بخاطر مدرک. دانشگاهی نظیر پیام نور هم دانشگاهی نیست که روش حساب باز کنید برای مدرک اونم مدرک انگلیسی چراکه شما به دلیل مشغله و متاهلی وقت کلاس رو ندارید از طرفی سخته براتون این رشته و از اون ور چیزی داندان گیری هم نمیتونید از کلاسهای پیام نور یاد بگیرید. بذارید اینطوری بگم خلاصه کنم دانشگاه پیام نور واسه کسی که از بینه خوب و عالی برخوردار هست و چندان حوصله یا وقت کلاس های روزمره و تکالیف رو نداره بهترین محل برای تحصیل برای اخذ مدرک هست در غیر اینصورت حتی با شرکت هفتگی یا عدم شرکت در کلاس ها کاری از بیش نمیبره و کسی چندان به دانش زبانی خودش نمیتونه حساب باز کنه. من خودم دانشجوی دبیری انگلیسی تو دانشگاه آزاد تبریز هستم و دوستم دانشجوی ادبیات انگلیسی در دانشگاه پیام نور بود هم اون چند بار تو دانشگاه ما مهمان شد هم من تو پیام نور. کیفیت تحصیل و سواد دانشجوها و نحوه تدریس اساتید و امتحانات خیلی فرق میکنه. با اینکه دانشجوهای پیام نور با کتابهای حجیم ادعای سواد بیشتر میکنن ولی مواردی که گفتم سواد دانشجوهای دو دانشگاه رو کاملا هویدا میکنه البته آزاد وقت هم زیاد میگیره. (البته استثناهایی هم هست) . (منظور از این تمییزات این بود که هدف از این اعاده ها تجربه خودم از هر دو دانشگاه و رشته ها بود)
    خلاصه کلام دوست من اگر فکر میکنی از موندن در این رشته دودلی یا هرچی که تورو به فکر انصراف واداشته بهترین لطف رو میکنی به خودت که انصراف بدی و بری دنبال یک رشته دیگه تو پیام نور اما چه رشته و کدام گرایش رو بنده چندان اطلاعی ندارم.

موفق باشید.

3. 2 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

سلام

من رشته ام عمران هست و در حال گرفتن دیپلم هستم . حالا میخوام بعد از گرفتن دیپلم برم رشته برق الکترونیک .
    باید چیکار کنم ؟ آیا باید دوباره از اول بخونم ؟ کلا سلسله مراتبش رو برام توضیح بدید .

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام

من رشته ام عمران هست و در حال گرفتن دیپلم هستم . حالا میخوام بعد از گرفتن دیپلم برم رشته برق الکترونیک .
    باید چیکار کنم ؟ آیا باید دوباره از اول بخونم ؟ کلا سلسله مراتبش رو برام توضیح بدید .
    شما میتونی در کنکور الکترونیک شرکت کنی

6. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

با سلام خسته نباشید
    من کاردانی الکترونیک رو از دانشگاه آزاد گرفتم و هیچ علاقه ای هم نداشتم به این رشته و به اصرار برادرم رفتم رشته ی هنرستان هم الکترونیک بودم
    سال 88 کاردانی رو گرفتم و حالا بعد 8 سال میخوام تغییر رشته بدم علاقه به رشته ی کشاورزی دارم چیکار باید انجام بدم که کارشناسی کشاورزی رو بخونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض تغییر رشته

با سلام خسته نباشید
    من کاردانی الکترونیک رو از دانشگاه آزاد گرفتم و هیچ علاقه ای هم نداشتم به این رشته و به اصرار برادرم رفتم رشته ی هنرستان هم الکترونیک بودم
    سال 88 کاردانی رو گرفتم و حالا بعد 8 سال میخوام تغییر رشته بدم علاقه به رشته ی کشاورزی دارم چیکار باید انجام بدم که کارشناسی کشاورزی رو بخونم

ناظر انجمن دانلود و آپلود NET DOCTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

با سلام

امیدوارم سوالم رو در انجمن مناسب مطرح کرده باشم

میخوام بدونم کسی که کارشناسی مکانیک داره برای ارشد چه رشته هایی میتونه شرکت کنه؟

محدودیتی داره یا نه؟

تا جایی که من فهمیدم برای رشته های مهندسی و علوم انسانی به جز ارشد پزشکی مانعی نداره مگر اینکه در دفترچه ذکر شده باشه. درسته؟

برای کسی که کارشناسی مکانیک داره امکان ادامه در رشته های ارشد پزشکی به هیج وجه وجود نداره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •