تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا با تغییر رشته خود در مقاطع بالاتر موافقید؟

راي دهنده
1276. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

542 42.48%
  • خیر

734 57.52%
صفحه 54 از 55 اولاول ... 444505152535455 آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 547

نام تاپيک: ✔ مـبـاحـث عـــمـــومـــی مـرتــبــط با تــغــیـــیـــر رشـــتــــه

داره خودمونی میشه yasidevil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام بر همگی

من الان ترم آخر کاردانی نرم افزار هستم و به امید خدا تا آخر تابستون کاردانی تموم می‌کنم ولی می‌خوام برای کارشناسی ناپیوسته برم مترجمی زبان انگلیسی. امکانش هست؟ باید چی کار کنم؟ کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته زبان بزنم؟
    علمی کاربردی چطور؟ اونم میشه زبان رفت؟
    می‌خوام یه راهی رو برم که به عقب برنگردم. نهایتاً چند واحد جبرانی بگیرم تا سربازی گریبانگیرم نشه!

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    ببخشید کسی که لیسانس فنی مهندسی داره و پیش نخونده
    در واقع دیپلم تجربی نداره و الان قصد کنکور داره، شنیدم مدرک کاردانی رو معادل دیپلم حساب میکنن
    حالا سوالم اینه تاثیر معدل چطور میشه؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام بنده ترم میرم ترم 5 معماری و 32 واحد فقط پاس کردم تابستون ها رو هم برنداشتم از 7 سالگیم سال 83 با رایانه کار کردم و استعداد زیادی دارم توش !
    انگیلیسم هم خوبه
    ولی از کدنویسی سر در نمیارم هدف اصلیم برنامه نویسی هست بخاطر همین علاقه دارم تا رشتم رو به نرم افزار تغییر بدم

از طرفی من تجربی میخوندم تا سال دوم دبیرستان بعد تصمیم گرفتم برم به معماری هنرستان ! و 1.5 میلیون خرج خصوصی و خودم واقعا واقعا واقعا کلی زحمت کشیدم که تونستم تغییر رشته بدم و وارد سال سوم و اخر هنرستان معماری بعدشم داشنگاه بشم

خجالت میکشم که الان دوباره به معماری تغییر رشته بدم پبش پدر و مادرم که کلی خرج کرذن
    نظر شما چیه
    تو معماری هم دسم زیاد خوب نیست طراحی و ..... اصلا خوب نیست ماکت 0 طراحی از 20 1 و ...
    اما رایانه ... خوبه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام بر همگی

من الان ترم آخر کاردانی نرم افزار هستم و به امید خدا تا آخر تابستون کاردانی تموم می‌کنم ولی می‌خوام برای کارشناسی ناپیوسته برم مترجمی زبان انگلیسی. امکانش هست؟ باید چی کار کنم؟ کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته زبان بزنم؟
    علمی کاربردی چطور؟ اونم میشه زبان رفت؟
    می‌خوام یه راهی رو برم که به عقب برنگردم. نهایتاً چند واحد جبرانی بگیرم تا سربازی گریبانگیرم نشه!

ممنون
    فکر می کنم کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی رشته های مرتبط رو می گیره.دفترچه کاردانی به کارشناسی تو سایت سنجش برای دانلود هست.از اونجا می تونید شرایط رو چک کنید.
    Last edited by sphinxs; 11-10-2016 at 01:36.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    کسی که فنی و حرفه ای تا مقطع کارشناسی خونده باشه، اماکنش هست گرایشش رو (مثلا به تجربی) عوض کنه؟!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام ، من یه سوال دارم
    میخوام بدونم اگه یک یا دو ترم از یک رشته رو گذرونده باشم در دانشگاه و بخوام انصراف بدم و برم یه رشته دیگه بخونم بدون اینکه مطابقت بدم واحد های پاس شده رو ینی از اول دوباره بخونم مشکلی پیش میاد؟

کاردانی !
    Last edited by amirb95; 18-12-2016 at 16:17.

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام
    من شاغل هستم و متاهل
    ترم قبل پیام نور به امید اینکه اصلاً کلاسی برگزار نمیشه ثبت نام کردم رشته مترجمی زبان انگلیسی
    خیلی این رشته برای من سنگین بود با توجه به اینکه با توجه به شغلم اصلاً نتونستم کلاس برم و شش نمره استاد رو از دست دادم
    به سرم زده انصراف بدم و برم یه رشته دیگه که به شرایط من بخوره(همون شاغل بودن و زن و بچه و ... )
    نظر شما چیه؟رشته خاصی پیشنهاد می کنید؟

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

با سلام من دارای مدرک کاردانی پیوسته از دانشگاه ازاد هستم و کارشناسی ناپیوسته رو هم تا اواسطش خودنم دیگه نکسیدم انصراف دادم رفتم سربازی الان میخوان از با کاردانی حسابداریم تغییر رشته بدم به کارشناسی کامپیوتر
    الان دارم شبکه کار میکنم و خیلی به کار علاقه دارم . حسابداری چون بهشع لاقه نداشتم حدود 10 سال از زندیگیم رو گرفت . امیدوارم راهی باهش بتونم برم کارشناسی کامپیوتر

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    من شاغل هستم و متاهل
    ترم قبل پیام نور به امید اینکه اصلاً کلاسی برگزار نمیشه ثبت نام کردم رشته مترجمی زبان انگلیسی
    خیلی این رشته برای من سنگین بود با توجه به اینکه با توجه به شغلم اصلاً نتونستم کلاس برم و شش نمره استاد رو از دست دادم
    به سرم زده انصراف بدم و برم یه رشته دیگه که به شرایط من بخوره(همون شاغل بودن و زن و بچه و ... )
    نظر شما چیه؟رشته خاصی پیشنهاد می کنید؟

سلام

رشته های مدیریت رو زیاد دیدم شرکت میکنند مثلا مسئول کتابخونه دانشگاهمون کارشناسی شیمی داشت رفته بود ارشد مدیریت

خیلی ها هم برای افزایش پایه حقوق میرن و گرنه به رشته اصلا علاقه ندارن،به خاطر همین میرن یک ارشد میگیرن

حتی پسر همسایه مون که شغل آزاد داشت و 2تا بچه رفت یه رشته ای مربوط به کشاورزی بود رو خوند،الان هم داره تو یک شرکت خصوصی که کارش مربوط به کشاورزی میشه هم کار میکنه

اطلاعی از شرایط الان دانشگاه پیام نور ندارم ولی تا چندسال پیش کلاساش روزای 5 شنبه و جمعه ها بود،به خاطر همین برای شاغلین خوب بود

اگر شما 5شنبه و جمعه هم شاغل هستید و نمیتونید کلاس برید،بهتره قید دانشگاه پیام نور رو بزنید

اگر هم وقت کلاساش خوب هست و مشکلتون فقط رشته است،به نظرم مدیریت(که البته گرایش های زیادی داره و نمیدونم کدوم گرایشش از همه آسونتره)یا رشته های مرتبط با کشاورزی

برید
    Last edited by محمد7966; 30-01-2017 at 12:59.

11. 2 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •