تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 49

نام تاپيک: اين مسئله شايد مشكل شما هم باشد!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.reCoder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Binary Land

12 قصد بدی نداشتم!

ببخشین دوستان قصد توهین نداشتم! من فقط راه حلی برای درست کردن مشکل search ارائه دادم و اگر مشکلات دیگه ای میبود شاید همون تعویش ویندوز رو ترجیح میدادم.

بالاخره اگه باعث ناراحتی شدم منو ببخشین.

اگه قسم بخورم که تو این مدت 2 سالی که به اینترنت کانکت میشدم حتی یک بار هم کامپیوترم ویروس کش نداشته حق رو به من میدید! هنوز هم من از هیچ ویروس کشی استفاده نمیکنم و نخواهم کرد. البته به اندازه ی کافی در مورد ویروس ها چیزی سرم میشه که بتونم با اونا راه بیام! اگه آرشیو تمام ویروسهای وارد شده به سیستم من رو ببینید این قضیه اثبات خواهد شد. من معتقدم که هیچ وقت هیچ چیزی به از دست رفتن اطلاعات مهم کاربر نمی ارزه.

من معتقدم که ویوروسها بهترین برنامه ها هستمند و کالبد شکافی! آنها باعث یادگیری چندین هزار اطلاعات خواهد شد. زیرا دانش یک برنامه نویس حرفه ای در ویروسی که نوشته خلاصه میشود.

بالاخره اگه سوالی - پیشنهادی - انتقادی بود در خدمتیم...

-------------------------------------------------------------------------------
    با تشکر MR.reCoder

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    اگه منظورتون من بودم من اصلا از دست شما ناراحت نشدم . چون شما چيزي نگفتيد که بخواد بهم بر بخوره .
    من هم خودم شايد چند ماه هستش که انتي ويروس روي سيستمم نصب کردم اون هم به خاطر اينه که بيشترين انتشار ويروس ها توي نت امسال بوده .
    با اين که انتي ويروس روي سيستمم هستش ولي هيچ وقت ازش استفاده نمي کنم . چون خودم تمام قسمتهاي حذف شده توسط ويروس را دستي بر ميگردونم و دستي هم ويروس ها را از بين مي برم . اگه شما سيستم ريستور را براي تمامي درايو ها غير فعال کنيد ديگه ويروس نمي تونه به جايي اسيب بزنه . چون حمله اول ويروس ها به system vulom information هستش .
    به هر حال خوشحالم شما اينجا هستين . مي تونم از تجربيات شما استفاده کنم .

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    اگه منظورتون من بودم من اصلا از دست شما ناراحت نشدم . چون شما چيزي نگفتيد که بخواد بهم بر بخوره .
    من هم خودم شايد چند ماه هستش که انتي ويروس روي سيستمم نصب کردم اون هم به خاطر اينه که بيشترين انتشار ويروس ها توي نت امسال بوده .
    با اين که انتي ويروس روي سيستمم هستش ولي هيچ وقت ازش استفاده نمي کنم . چون خودم تمام قسمتهاي حذف شده توسط ويروس را دستي بر ميگردونم و دستي هم ويروس ها را از بين مي برم . اگه شما سيستم ريستور را براي تمامي درايو ها غير فعال کنيد ديگه ويروس نمي تونه به جايي اسيب بزنه . چون حمله اول ويروس ها به system vulom information هستش .
    به هر حال خوشحالم شما اينجا هستين . مي تونم از تجربيات شما استفاده کنم .
    منم از چند تا از رفيقام شنيدم (سيستم ريستور ) ولي تا حالا دنبالش نرفتم
    مي تونيد يه چند خطي درباره اش توضيح دهيد؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

منم از چند تا از رفيقام شنيدم (سيستم ريستور ) ولي تا حالا دنبالش نرفتم
    مي تونيد يه چند خطي درباره اش توضيح دهيد؟
    سلام دوست عزیز
    اگه بخوام به طور خلاصه بگم . سیستم ریستور در واقع یک بکاپ از اطلاعات داخل سیستم در خودش ذخیره می کنه و اونها را توی پوشه system vulom information قرار می ده . که در واقع system vulom information هم جزء فایلهای سیستمی ویندوز محسوب می شه .
    یعنی سوپر هایندن هستش و قابل دیدن نیست . و وقتی سیستم شما دچار مشکل می شه یعنی با نصب بعضی برنامه ها سیستم شما دچار دگرگونی می شه شما می تویند با استفاده از سیستم ریستور اون را به تاریخی که سیستم بدون مشکل کار می کرد برگردونید .
    برای این که بتونید بهتر از سیستم ریستور استفاده کنید بهتره بعد از نصب ویندوز و نصب تمامی برنامه های مورد نیاز بلافاصله یک restore point از ویندوز خود بگیرید .
    ( متاسفانه کسی به این نکته توجه نمی کنه که باید restore point را بعد از نصب ویندوز درست کنند .)
    البته بعد از نصب هر برنامه سیستم عامل به صورت هوشمند یک restore از ویندوز شما می گیرد و این یکی از قابلیتهای خوب این برنامه هستش .
    حالا وقتی شما سیستم ریستور را غیر فعال می کنید در واقع system vulom information را از کار می اندازید . دیگه ویروس ها نمی تونند به فالیلهای اساسی شما که در درون system vulom information هستش هجوم ببرند و فایلهای شما را الوده کنند .
    البته به نظر من بهتره شما system vulom information را کلا از داخل درایو هاتون حذف کنید چون وقتی این قابلیت غیر فعال باشه فقط حجمی از درایو شما را به خودش اختصاص داده و هیچ کارایی دیگه ای نداره .
    برای گرفتن restore point هم باید به system tools برید و از اونجا اقدام به درست کردن رستور کنید .
    اگه سوالی بود در خدمتم .

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض aa

سلا دوست عزیز
    برای اینکه بتونید system restore را برای درایو ها تون غیر فعال کنید روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید و سپس propertise را بزنید و به تب system restore برید و از اونجا یکی یکی درایو هاتون را انتخاب کنید و روی گزینه setting کلیک کنید و از صفحه باز شده یه گزینه هست که تیک اونا بزنید و پیغام داده شده را تائیید کنید .
    نکته : بهتره سیستم ریستور را برای درایو ویندوز غیر فعال نکنید تا در صورت بروز مشکل در ویندوز بتونید به تاریخی که سیستم بدون مشکل کار می کرد برگردید .
    شما نمی تونید به تنهایی سیستم ریستور را فقط برای ویندوز غیر فعال کنید ولی اگر می خواهید برای درایو c هم این کار را انجام بدید باید در همون صفحه اول تیک بالا ی درایو ها را بزنید . ولی بهتره برای درایو ویندوز این کار را انجام ندهید .
    Last edited by mahdi7610; 07-02-2008 at 09:12.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

خيلي ممنون
    . نتيجه را بهت ميگم. هنوز امتحان نكردمش.

آخر فروم باز winxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام عزیزان

system restore رو از کار نندازین ولی انتی قوی نصب کنین و به روز نگهش دارین

یه وقت سیستمتون اسیب میبینه و مجبور میشین از همون system restore استفاده کنین

حد اقل برای درایو ویندوز غیر فعال نکنین

موفق باشین

آخر فروم باز sinaset's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گچساران

پيش فرض سلام دوست من

سلام دوست من
    ببين اول شما برنامه انتي ويروس رو نصب كن يك چك اپ كن ببين ويروسي پيدا مي كنه يا نه
    اگر مي خواي انتي ويروس رو راه اندازي بكوني ولي اجرا نمي شه يعني ويروس توي كامپيوتر
    --------------------------
    برنامه هاي زياد هست كه مشكلات ويندوز رو حل مي كني قسمت هاي كه از ويندوز پاك شده رو درست مي كنه مثله System Mechanic Professional 7.5.5.1 اين برنامه خوبي يك قسمته داره كه جاي هاي خراب ويندوز رو درست مي كنه برنامه خيلي خوبي شايد بهت كمك كرد در ضمن اين برنامه معروف است
    اينم لينك دانلوادش
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

سلا دوست عزیز
    برای اینکه بتونید system restore را برای درایو ها تون غیر فعال کنید روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید و سپس propertise را بزنید و به تب system restore برید و از اونجا یکی یکی درایو هاتون را انتخاب کنید و روی گزینه setting کلیک کنید و از صفحه باز شده یه گزینه هست که تیک اونا بزنید و پیغام داده شده را تائیید کنید .
    نکته : بهتره سیستم ریستور را برای درایو ویندوز غیر فعال نکنید تا در صورت بروز مشکل در ویندوز بتونید به تاریخی که سیستم بدون مشکل کار می کرد برگردید .
    شما نمی تونید به تنهایی سیستم ریستور را فقط برای ویندوز غیر فعال کنید ولی اگر می خواهید برای درایو c هم این کار را انجام بدید باید در همون صفحه اول تیک بالا ی درایو ها را بزنید . ولی بهتره برای درایو ویندوز این کار را انجام ندهید .
    اين مسيري كه گفته بوديد رو رفتم چيزي پيدا نكردم. تب system restore وجود نداشت!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

شوخی می کنید . می شه بگید ویندوز شما چی هستش ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •