تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 41

نام تاپيک: کمک در مورد فرمت نشدن فلش مموری

پروفشنال moderntalk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

من یک فلش pqi 16gb گرفتم مدل u339 حدود یه روز روش می تونستم چیزی بریزم ولی روز دوم وقتی حجمش به حدود 11 گیگ رسید دیگه فلش باز نشد. ارور می داد می گفت :
    can not creat or replace foreign new.the request could not be preformed because of an I/o device error"
    بردم مغازه ای که ازش خریده بودم یکی دیگه بگیرم فلش رو که امتحان کرد با لپتاپش درست بود (البته لپتاپش ویندوز ویستا داشت و من ویندوز xp ) گفت فلشت سالمه!!!
    هر وقت به کامپیوتر وصلش میکنم چراقش روشن میشه و کامپیوترم هم اون رو میشناسه ولی وقتی می خوام بازش کنم حدود 10 -20 ثانیه طول میکشه و این ارور رو میده.وقتی هم می خوام از propertied حجمش رو نگاه کنم حجم مصرفیش و کلش رو زده صفر!!!
    لطفا دوستان کمک کنند.
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من یه فلش 4 گیگ ocz دارم ولی هر کار میکنم باز نمیشه و پیغام please insert a disk into drive میده.چطوری بازش کنم؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ایول مشکل من حل شد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سرزمین هپروت

پيش فرض

سلام دوستان من فلش مموری kinqsto 4gb دارم از دیروز وقتی به کامپیوتر وصل میکنم خطا میدهد که باید فرمت شود وقتی هم که فرمت میکنم در پایان فرمت خطا میگیرد که ویندوز قادر به ادامه فرمت نمیباشد لطفا کمک کنید
    همه ی این کارها رو انجام دادی ولی بگم دلیل اشکالل در فرمتچی بود
    اولا این که فلش رو بد جور میزنی به کیس وثانیا فلش منم ایجور شده بود ودلیلش این بود که ویروسی بود
    وثالثا این بچه ها میگفتن تایپ کن دلیلش همین بو چون وقتی ویروسی است با کیبورد بری ویروس کمتر میتونه جلوتو بگیره

5. این کاربر از غضنفر مدل 88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    من همه راهها رفتم ولي باز خطاي Devise media is write_protected را ميده لطفا راهنمايي كنيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

خیلی عالی بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام من یه فلش مموری 32 گیگ دارم امروز که زدم به کامپیوترم یهو یه اختاری اومد که فلش مموری باید فرمت شه من هم فرمت رو زدم ولی فرمت نمی شد هر کاری کردم فرمت نشد اخطاره این بود windows was unable to complete the format خواهشمندم کمکم کنید به فلش مموریم شدیدا احتیاج دارم در ضمن تمام کارهایی که تو این تاپیک گفته شده بود انجام دادم ولی به جایی نرسیدم منتظر کمکتون هستم .

در آغاز فعالیت siavash_m689's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام من یه فلش مموری 32 گیگ دارم امروز که زدم به کامپیوترم یهو یه اختاری اومد که فلش مموری باید فرمت شه من هم فرمت رو زدم ولی فرمت نمی شد هر کاری کردم فرمت نشد اخطاره این بود windows was unable to complete the format خواهشمندم کمکم کنید به فلش مموریم شدیدا احتیاج دارم در ضمن تمام کارهایی که تو این تاپیک گفته شده بود انجام دادم ولی به جایی نرسیدم منتظر کمکتون هستم .
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم برای منم همین خطا رو میده و تمام روش هایی که گفته بودید رو امتحان کردم

در آغاز فعالیت siavash_m689's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اقا برای من همین حالا درست شد! اما با ویندوز 7! دقیقا همین خطایی که برای شما میداد رو برای من میداد وصل کردم به لپتاپ و راحت فرمت شد تو دو ثانیه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دمتون گرم فلش من درست شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •