تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: سوال در مورد نصب و تنظیمات مودم دی لینک adsl

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض سوال در مورد نصب و تنظیمات مودم دی لینک adsl

من دیروز یک مودم دی لینک adsl خریدم و از پورت usb وصل کردم. خیلی سریع کامپیوتر آن را تشخیص داد و درایورش را خواست. سی دی آن را گذاشتم و همین طور همه چیز را next کردم تا تمام شد. حالا سوالم این است که برای استفاده از اینترنت پر سرعت آیا باید در تنظیمات پیش فرض مودم دست ببرم و چیزی را در جایی تغییر دهم؟ یا این که همه چیز ok است و فقط باید صبر کنم تا از شرکتی که اینترنت خریده ام؛ یوزر پسورد بگیرم و وارد شوم؟ آیا برنامه ای هست که به وسیله آن بشود کنترل کرد چقدر از حجم اینترنت مان را مصرف کرده ایم؟ ممنون از پاسخ تان.

آخر فروم باز Persian_Gun's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست من یک تنظیماتی در کانکشن در قسمت Ip باید اعمال بشه ....
    راستی گفتی که مودمو خودت خریدی ... فکر کنم به مشکل بخوری چون شرکت ها رو مودم ها یک تنظیماتی از قبل اعمال میکنند ( ماله من که اینطوری بود ) و وقتی نصاب میاد خونه فقط یک کانکشن میسازه و میره ..... ولی من فکر میکنم مودمه شما احتیاج به تنظیماتی داره ....... نمیدونم یه مقدار شک دارم ...
    حالا ببینیم نظر دوستان دیگه چیه ؟
    باتشکر

آخر فروم باز J A V I D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    محل زندگی قلب تپنده ایران تهران

پيش فرض

من دیروز یک مودم دی لینک adsl خریدم و از پورت usb وصل کردم. خیلی سریع کامپیوتر آن را تشخیص داد و درایورش را خواست. سی دی آن را گذاشتم و همین طور همه چیز را next کردم تا تمام شد. حالا سوالم این است که برای استفاده از اینترنت پر سرعت آیا باید در تنظیمات پیش فرض مودم دست ببرم و چیزی را در جایی تغییر دهم؟ یا این که همه چیز ok است و فقط باید صبر کنم تا از شرکتی که اینترنت خریده ام؛ یوزر پسورد بگیرم و وارد شوم؟ آیا برنامه ای هست که به وسیله آن بشود کنترل کرد چقدر از حجم اینترنت مان را مصرف کرده ایم؟ ممنون از پاسخ تان.
    شما مدل مودمتون رو نگفتين بعضي از مدل هاي دي لينك به صورت خود كار پيكربندي مي شن و نيازي به تنظيمات خاصي ندارن ....

دوست من یک تنظیماتی در کانکشن در قسمت Ip باید اعمال بشه ....
    راستی گفتی که مودمو خودت خریدی ... فکر کنم به مشکل بخوری چون شرکت ها رو مودم ها یک تنظیماتی از قبل اعمال میکنند ( ماله من که اینطوری بود ) و وقتی نصاب میاد خونه فقط یک کانکشن میسازه و میره ..... ولی من فکر میکنم مودمه شما احتیاج به تنظیماتی داره ....... نمیدونم یه مقدار شک دارم ...
    حالا ببینیم نظر دوستان دیگه چیه ؟
    باتشکر
    اون تنظيماتي كه مي گيد چيز پيچيده اي نيست خيلي از مودم ها به صورت پيش فرض تنظيم مي شن بيشتر مودم هاي حرفه اي تر نياز به تنظيمات دارن ..... مثلا من مودمم رو خودم تنظيم كردم !

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از پاسخ تان. مدل مودم دی لینک من Dsl-200 است. 28 تومن خریدم. برای تک کاربر هم درست شده. یعنی امکانات خاصی ندارد؛ من هم استفاده دیگری نمی خوام ازش بکنم. راستی اینترنت را از شرکت صبا نت گرفته ام که هنوز وصل نشده. لطفا دوستانی که از صبا گرفتن بگن که آیا مودمشون تنظیمات خاص داره یا نه. همون طور که گفتم در حین نصب خودش را پیکر بندی کرد و بعد هم که تموم شد تبریک گفت که حالا مودمت آماده استفاده است. منتظر نظر رفقا هستم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahab47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

رامشاد جان کاشکی مودم رو از صبانت می گرفتی که بعدا بامبول در نیارن
    ازشون که پرسیدی مودمت رو ساپورت می کنن یانه ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اره گفتن بخر. تنظیمات بعد نصب نداره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

مال من که نه هیچ تنظیمات خاصی نداره واسه شما هم به احتمال زیاد همین طوری ا حالا اگر هم داشت از خودشون بپرسی راهنمایی ات می کنن راستی اکانت شبانه یوزر و پسش فرق داره با همون اکانت خودت نری تو تموم میشه

آخر فروم باز sada's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

سلام دوستان
    می خواستم ببینم برای مودم ایسوز مدل am602 چه تنظیماتی رو باید اجرا کرد؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

این واسه مودم شماست رامشاد

طریقه نصب مودم D-Link 200t

لطفا جهت نصب مودم ابتدا سیم تلفن را به مودم و از سوی دیگر به پریز تلفن متصل کنید توجه داشته باشید که از دو شاخه های ضد برق تلفن برای اتصال به هیچوجه استفاده نشود و ابتدا به ساکن کلیه دستگاهای تلفن و آی دی کالر های متصل به خط تلفن در نقاط دیگرمنزل یا محل کارتان را قطع و از پریز در آورید و برای استفاده از هردستگاه تلفن نیاز به یک نویزگیر دارید .
    1- لطفا سی دی مودم را در سی دی خوان قرار دهید
    2- کابل مودم را به یکی از پورتهای USB کامپیوتر خود متصل کنید
    3- پس از اتصال برنامه D-Link باز شده گزینه سوم Install Driver را انتخاب نمایید . در صفحه آمده گزینه اول را انتخاب نمایید و Next کنید
    4- در صفحه باز شده بنام .....Welcome دوبار Next کنید .
    5- صفحه Select Service Provider باز شده Next کنید .
    6- صفحه Select Driver Type باز شده گزینه Wan Driver را انتخاب کرده Next کنید
    7- صفحه Communication Setting بازشده تغییرات زیر اعمال گردد
    Modulation : T1.413 VPI = 0 VCI = 35 Encapsulation :PPPOE RFC2516 LLC
    سپس Next کنید .
    8- صفحه بعدی را نیز Next کنید . در اینجا درایور مودم شروع به نصب شدن میکند و پس از حدود 2 دقیقه نصب مودم با پایان میرسد Finish را کلیک کنید .
    نصب به پایان رسید . در روی صفحه Desk Top دو آیکون طاهر میشود . گزینه Connection را باز کرده و User name و Password خود را وارد کرده کانکت شوید .
    اسپیلتر هم از نویز افتادن روی خط تلفن هنگام مکالمه جلوگیری می کنه اگه نباشه امکان قطع شدن تماس ها و خش خش کردن وجود داره

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شهاب جان ممنون بروم ببینم چه کار می توانم بکنم.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •