تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 67

نام تاپيک: فکر نمیکنم از این راحت تر بشه یک فایل رو ساین کرد ( آموزشی )

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض فکر نمیکنم از این راحت تر بشه یک فایل رو ساین کرد ( آموزشی )

بچه ها خواستم براتون اینجا یک آموزش خیلی خیلی راحت واسه ساین کردن یک برنامه بزارم امیدوارم تمام مشکلاتتون حل بشه و به راحتی بتونید یک فایل رو ساین کنید برای من هم اوایل خیلی سخت بود ولی الان راحترین کار هستش چون هیچ کاری نداره پس بریم سر اصل مطلب.( لازم به ذکره این توضیحات مجموع توضیحات بیلچه و تجربه خودم هستش فقط خیلی خیلی راحت تر شده)
    اولین کاری که باید بکنید اینه که برید به سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برنامه مورد نظر رو دانلود کنید با نصب این فایل 3 فایل روی کامپیوتر شما ایجاد میشه
    1. Devcertrequest.exe من بهتون پبشنهاد میکنم با این برنامه کاری نداشته باشد چون اگه مهم ساختن فایل کی و فایل cerهستش من براتون میسازم فقط باید بیایید تو تاپیک
    کد:
    و کد IMEI گوشیتون رو بزارید تا من هم براتون فایل کی رو بسازم هم cer پس تا اینجا هیچ مشکلی وجود نداره
    2. فایل بعدی که وجود داره signsis.exe هستش شما باید همیشه یک نسخه استفاده نشده از این فایل رو پیش خودتون نگه دارید.
    3. فایل بعدی هم sisx.bat هستش این فایل هم مانند فایل شماره 2 میباشد فقط نیازی به نگهداری نسخه اجرا نشده ندارد.
    وقتی که این کارها رو انجام دادید به این آدرس هم یه سری بزنید
    کد:
    این هم آپلود شده توی 2shared
    کد:
    این برنامه رو حتمآ دانلود کنید.
    حالا شما اگه درخواست فایل cer رو دادید و من براتون فایل cer و کی رو ساختم شما تا اینجا 2 تا فایل دارید 2 تا فایل هم از همون اول داشتید (signsis.exe و sisx.bat ) تا اینجا میشه 4 تا فایل 1 فایل هم به نام sissigner دانلود کردید پس 5 تا فایل دارید 1 دونه هم برنامه ساین نشده هستش پس میشه 6 تا فایل این 6 تا فایل رو بریزید توی یک فولدر می تونم بگم کارتون تمام شده دیگه.
    برنامه sissigner که یک دایره آبی رنگ هستش رو اجرا کنید یک کادر مستطیلی شکل باز میشه که 4 تا گزینه داره گزینه اول ازتون فایل کی رو می خواد که شما باید روی دکمه ... کلیک کنید و فایل مورد نظر رو پیدا کنید و بزارید گزینه دوم فایل cerرو ازتون می خواد که این هم میزارید گزینه 3 شماره پسوردی رو می خواد که موقع ساختن فایل کی زدید که اگه من براتون ساخته باشم 12345 هستش گزینه 4 هم فایل ساین نشده رو ازتون می خواد حالا گزینه sign رو بزنید یک صفحه dos باز میشه که فقط ازتون می خواد یک دکمه رو فشار دهید به همین راحتی فایل ساین شده شده درست شده اگه دقت کنید حدود 2 کیلو بایت به حجم برنامه اصلی اضافه میشه حالا این برنامه رو توی گوشی خودتون نصب کنید
    فکر نمیکنم بشه جور دیگه توضیح داد فکر میکنم این راحت ترین توضیحی باشه که بشه گفت امیدوارم مشکلی دیگه وجود نداشته باشه باز هم اگه جایی سوالی بود من در خدمتتون هستم ولی بعید می دونم
    Last edited by sarmast65_ata; 02-12-2007 at 13:32.

آخر فروم باز aslanaslan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من زیاد سیمبیانی نیستم... منظور از ساین، همون رجیستر خودمون هست؟

پروفشنال mohammadflash2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

قبلا داشتيم

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض ساین

من زیاد سیمبیانی نیستم... منظور از ساین، همون رجیستر خودمون هست؟
    نه با ریجستر فرق داره تمام برنامه هایی که برای گوشی های سیمبین نوشته میشن باید به تایید شرکت سیمبین برسن تا این شرکت اون برنامه رو برای همه imei ها ساین کنه و برای این کار شرکت سیمبین یه پولی از شرکت سازنده نرم افزار میگیره.
    ولی بعضی شرکتها برنامه هاشون رو ساین نمیکنن ( معمولا ورژن یک یا نسخه های آزمایشی ) برای استفاده از این برنامه ها شرکت سیمبین سایت symbiansigned رو راه اندازی کرد تا هر کسی بتونه برنامه unsign رو برای imei خودش ساین کنه و البته با مسئولیت خودش. یعنی اگه این برنامه ویروسی بود یا مشکلی رو برای گوشی ایجاد کرد صاحب گوشی خودش مسئوله چون موقع ساختن فایل cer تو یه قسمتی از شما این مورد رو سوال میکنه و شما باید قبول کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض مگه من گفتم نداشتیم؟

عزیزم مگه من گفتم نداشتیم؟من که خودم همون اول گفتم این توضیحات توضیحاته کامل تر و راحتری از توضیحات بیلچه هستش خیلی ها برای من پیغام گذاشتن که با اون روش وقتی روی فایل sisx.bat کلیک میکنن هیچ اتفاقی نمی افته و فایل a_signed.sisx درست نمیشه حتی خود من هم همین الان این مشکلو دارم این آموزش رو گذاشتم چون از اون راه خیلی راحت تره و به راحتی می تونه هر کسی یک فایل رو ساین کنه به راحتی هر چه تموم تر

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

خوشحالم كه بالاخره به فكر اموزش افتادين.
    ولي به نظر من راحتترين كار استفاده از اين برنامه هستش:
    کد:

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض ممنونم ازت

خوشحالم كه بالاخره به فكر اموزش افتادين.
    ولي به نظر من راحتترين كار استفاده از اين برنامه هستش:
    کد:

ممنون که این برنامه رو هم گذاشتی ولی فکر میکنم برنامه ایی که خودم گذاشتم خیلی راحت تر بشه باهاش کار کرد چون اگه 6 تا فایل رو که حتمآ باید داشته باشی رو داشته باشی همه چیز حله و به راحتی هر چه تموم تر میشه sign کرد

داره خودمونی میشه reza20067's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اقا من مشکل دارم
    تمامه کاراییی که شما داخل پست اول گفتی رو انجام دادم
    1فایل cer و فایل key منو خود شما ساختین دستتون درد نکنه
    2. sisx.bat
    signsis.exe.3
    و4رم فایلی که باید ساین بشه و دسته اخر برنامه ی sissigner رو داخل یه پوشه گذاشتم
    و بعدش ادرسه هر 3تا فایل با پسورد فایل کی که همون 12345 بودش رو داخل برنامه sissigner نوشتم
    ولی بعدش که روی دکمه ی sing کلیک میکنم یه یه پنجره کاملا مشکی ظاهر میشه که نوشته...
    could not verify signature with known algorithm exiting
    verification failure invalid signature
    معنی شم میشه (نمیتواند باز بینی کند ... یه چیزی تو همین مایه ها....) بعدشم که من یه دکمه ای رو میزنم صفحه سیاه رد میشه و هییییییییچ اتفاقی نمی یفته
    نه فایلی درست میشه نه هیچی
    حالا خواهشم از اساتید و شما اینه که به من بگید چه خاکی باید به سرم کنم........
    خواهشا...........

داره خودمونی میشه hpz364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اقا من مشکل دارم
    2. sisx.bat
    signsis.exe.3
    و4رم فایلی که باید ساین بشه و دسته اخر برنامه ی sissigner رو داخل یه پوشه گذاشتم
    و بعدش ادرسه هر 3تا فایل با پسورد فایل کی که همون 12345 بودش رو داخل برنامه sissigner نوشتم
    ولی بعدش که روی دکمه ی sing کلیک میکنم یه یه پنجره کاملا مشکی ظاهر میشه که نوشته...
    معنی شم میشه (نمیتواند باز بینی کند ... یه چیزی تو همین مایه ها....) بعدشم که من یه دکمه ای رو میزنم صفحه سیاه رد میشه و هییییییییچ اتفاقی نمی یفته
    خواهشا...........
    منم دقیقا همین مشکلو دارم
    به داد ما دوتا برسین

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض ........

اقا من مشکل دارم
    2. sisx.bat
    signsis.exe.3
    خواهشا...........
    ببین عزیز نمی دونم مشکلت از کجاست ولی این چیزایی رو که میگم رعایت کن چون من هر روز خودم و چند تا از دوستام همینطوری داریم فایل ها رو ساین میکنیم و هیچ مشکلی نداریم حتی من امروز به خاطر اینکه ببینم درسته یا نه باز هم اینکار رو انجام داردم و به درستی انجام شد
    ببین فایل هایی که یک بار مصرف هستن رو رعایت کردین؟تا جایی که می دونم sissigner هم یک بار مصرف هستش و باید یک جایی اونو داشته باشی و از روی اون فایل کپی کنی و تو فولدر جدید بریزی در ضمن فایل جدیدی درست نمیشه حجم همون برنامه ایی که ساین نشده بود یه 2 کیلو بایتی افزایش پیدا میکنه و ساین میشه ولی من تنها فکری که میکنم همون رعایت نکردن یک بار مصرف بودن فایل هاست
    دوست دارم اگه بچه های دیگه اطلاعات بیشتری دارند هم کمک کنن شاید من نمیدونم
    راستی شنیدم یک راه جدیدتر هم اومده که خیلی خیلی از این کارها راحت تره اگه فهمیدم براتون میزارمش
    Last edited by sarmast65_ata; 07-12-2007 at 23:38.

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •