تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: نوشتن برنامه ای با سری تیلور

داره خودمونی میشه midos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ممنون از کد کامــلتون!
    ولی من این برنامه رو تا حدودی بلد بودم مشکلک تو نوشتن فاکتوریل تو خود تابع سینوس بود، که این کارو نکردی...
    ممنون میشم کد اصلاح شده رو هرچه سریعتر! بذاری
    خب برای نوشتن فاکتوریل می تونی یه for توی for اصلی برنامه بنویسی و اونجا فاکتوریل رو به سادگی تعریف کنی
    البته من خودم این برنامه رو نوشتم و تقریبا با اینی که دوستمون نوشته یکم فرق داره. ولی اینجا هم می تونی از for استفاده کنی
    من خودم اولش sum رو برابر x گرفتم و از جمله ی دوم شروع کردم. به نظرم این طوری راحتتره. اگه خواستی برنامه رو کامل برات می نویسم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض کمک فوری در رابطه با نوشتن برنامه ای که ماکزیمم ومینیمم یک تابع را بدست اورد

کمک فوری در رابطه با نوشتن برنامه ای که ماکزیمم ومینیمم یک تابع را بدست اورد
    میخواستم کمکم کنید برنامه ای بنویسیم که ما یک تابع در ان تعریف کنیم برای نمونه(تابع xبه توان۲ [(f(x)=(x2)] وبرنامه دامنه ای که میخواهد در ان ماکزیمم ومینیمم بررسی شود و تعداد قسمت هایی که دامنه به ان تعداد تقسیم می شودو یک xو(f(x را از کاربر بگیرد وبه تصادف یک سری اعداد(که تعداد اعداد تصادفی را که برنامه باید ایجاد کند(توسط rand) را کاربر وارد مبکند) را در ان بازه انتخاب کند وبا ان (f(x که ما داده ایم مقایسه کند و ماکزیمم این تابع و xکه ماکزیمم تابع به ازای ان است را به ما بدهد (بهتر است به زبان++c باشد)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

میخواستم کمکم کنید برنامه ای بنویسیم که ما یک تابع در ان تعریف کنیم برای نمونه(تابع xبه توان۲ [(f(x)=(x2)] وبرنامه دامنه ای که میخواهد در ان ماکزیمم ومینیمم بررسی شود و تعداد قسمت هایی که دامنه به ان تعداد تقسیم می شودو یک xو(f(x را از کاربر بگیرد وبه تصادف یک سری اعداد(که تعداد اعداد تصادفی را که برنامه باید ایجاد کند(توسط rand) را کاربر وارد مبکند) را در ان بازه انتخاب کند وبا ان (f(x که ما داده ایم مقایسه کند و ماکزیمم این تابع و xکه ماکزیمم تابع به ازای ان است را به ما بدهد (بهتر است به زبان++c باشمیخواستم کمکم کنید برنامه ای بنویسیم که ما یک تابع در ان تعریف کنیم برای نمونه(تابع xبه توان۲ [(f(x)=(x2)] وبرنامه دامنه ای که میخواهد در ان ماکزیمم ومینیمم بررسی شود و تعداد قسمت هایی که دامنه به ان تعداد تقسیم می شودو یک xو(f(x را از کاربر بگیرد وبه تصادف یک سری اعداد(که تعداد اعداد تصادفی را که برنامه باید ایجاد کند(توسط rand) را کاربر وارد مبکند) را در ان بازه انتخاب کند وبا ان (f(x که ما داده ایم مقایسه کند و ماکزیمم این تابع و xکه ماکزیمم تابع به ازای ان است را به ما بدهد (بهتر است به زبان++c باشد)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

باسلام
    در حل سوال زیر به من کمک کنید
    به کمک متلب برنامه ای بنویسید که سری مک لورن sin x را بدست اورد.(تعداد جملات توسط کاربر وارد شود)
    با تشکر

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •