تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 113 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 1122

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

1) ایا میشود cd یا dvd های که ته انها بسته شده است با برنامه nero رایت کرد و اگر نمیشود برنامه ای که این کار را میکند اگر هست با لینک دانلود معرفی کنید.

2) دوم اینکه من با nero 7 ver7.5.9.0 میتونم از فایلهای dat و vob داخل هارد dvd video درست کنم اما با بعضی از ورزنهای نرو بخصوص با نرو 8 این اعمال را نمیتونم انجام بدم چون در add file گزینه ای جز فایلهای dvd به من نمیده (منظورم all file ) .

لطفا هر 2 سوال را با هم جواب دهید.

با تشکر!؟
    جواب سوال اول داده شد و تایید میشه.
    نروی 8 شما نسخه کامل نیست. اگه نسخه کامل باشه مشکلی نخواهید داشت.

اگه نباشه جاش خالی می مونه AKBARPARS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام درمورد سوال اولتون وقتی انتهای سی دی بسته شد بسته شد مگر نوع فقط خواندنی نباشه اونوقت می شه کاری کرد.

درمورد سوال دوم من ورژن 8 را تست نکردم. شما دقیقا چه نسخه ای را استفاده می کنید؟(نوع نسخه)

ببخشید در مورد ( مگر نوع فقط خواندنی نباشه اونوقت می شه کاری کرد.) میشه بیشتر توضیح بدهید.
    فقط بگم موقعه انتخاب نوع CD اگر در تب Multisession گزینه start Multisession disk را بزنم صفحه new باز شده و فایل ها را انتخاب میکنم اما در زمان رایت cd را بیرون میدهد و میگویید cd خام را در دستگاه قرار دهید و چنانچه در تب Multisession گزینه continue Multisession disk را بزنم پنجره ای باز میشود بنام select track که پایین ان عکس cd است که جلوش نوشته شده This disc is not writable, please try another one

من از نرو7.5.9.0 استفاده میکنم مشکلای بالا رو هم باهاش ندارم فقط میگم تا حالا چندتا ( حدودا 8-10) نرو از ورزنهای 7و8 به بالا premium و اون یکی اسمش یاد نمیاد استفاده کردم که همشون مشکلات بالا را داشتند حتی یکیش ورزنش این بود 8.0.2 premium full که 2 تا cd بود و حجمی حدود 800mb از هارد را میگرفت تا نصب شه.

با تشکر 1؟
    Last edited by AKBARPARS; 11-04-2008 at 02:40.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض در خواست کمک در باز کردن ایمیج ایجاد شده با سی دی کلون

l
    ضمن سلام به دوستان من این تاپیک را اشتباهآ دز جای دیگر گذاشته بودم که بنا به توصیه دوستمان شاهدی جان به این قسمت آوردم. من یک دی وی دی را توسط سی دی کلون به لپ تاپم ایمیچ کرده ام تا بتوانم وقتی در بیرون هست ام آنرا نگاه کنم متاسفانه نمیتوانم آنرا با هیچ پلیر باز کنم . سی دی کلون نیز امکان باز کردن را ندارد لطفآ راهنماییم فرمایید.در ضمن اگر کارم از اول در استفاده از سی دی کلون اشتباه بوده است لطفا نرم افزار بهتری را برایم معرفی نمایید.

داره خودمونی میشه Nomad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Somewhere i belong

پيش فرض رايت حرفه اي ديسك صوتي (Audio Disk)

سلام دوستان
    من يه سوال داشتم .
    من تا حالا اكثر نرم افزارهاي رايت ديسك كه تو اينترنت بوده رو ميشه گفت واسه رايت يه ديسك صوتي با info كامل artistو title و embede كردن كاور دلخواه و... رو امتحان كردم .اما متاسفانه به هيچ نتيجه اي دست نيافتم.تنها نرم افزاري رو كه از همه كامل تر بود همون نرم افزار معروف نرو بود كه تو قسمت رايت cd extra وارد كردن كل جزئيات قابل انجام بود .اما بعد از رايت ديسك هيچ كدوم از كارهاي انجام شده روي جزئيات اعمال نشده و اسم آلبوم و اسم ترك ها و...به صورت unknown هستن.
    حالا ميخواستم در اين مورد اگه براتون مقدور هست من رو راهنمايي كنيد.

خب ، اگه اجازه بدين من بيشتر توضيح بدم.همونطور كه گفتم نرم افزاراي زيادي رو استفاده كردم ولي از همه تخصصي ترشون همون نرو خدومون بود.
    البته يه بار با استفاده از نرم افزار windows media player آهنگ هام رو رايت كردم.كه ميشه گفت يه نتايجي گرفتم .اون هم اين بود كه بعد از رايت فقط اسم آهنگ رو به جاي unknown همون اسم اصلي خود آهنگ مي ذاشت ولي نه خبري از اسم آلبوم بود نه چيزاي اضافه ديگه تازه فقط تو خود مديا پلير كار ميكرد يعني اگه ميرفتي تو نرم افزاراي پخش موزيك ديگه مث jet audio يا winamp يا ...
    بازم همون unknow رو ميزد.
    اگه بخوام منظورم رو دقيق تر بيان كنم .من ميخوام يه ديسك صوتي موزيك مث همون ديسك هاي اورجينالي كه تو بازار (البته فك نكنم تو بازار ايران موجود باشه) ميفروشن داشته باشم.
    اونا چه تو دستگاه هاي پلير خانگي چه تو كامپيوتر اسم آهنگ ، نام آرتيست ،نام آلبوم ، آلبوم آرت ترك و كل جزئيات رو نشون ميدن.
    حالا من يه همچين چيزي مي خوام.
    و حالا اين هم طرز كار من :
    خوب واسه اينكه من يه ديسك صوتي با اون مشخصاتي كه گفتم داشته باشم الزاما بايد اين مراحل طي كنم:
    اول نرم افزارnero burning rom رو اجرا ميكنم و بعد cd extra رو انتخاب ميكنم.
    بعدش براي اينكه دسترسي به قسمت edit آهنگ ها داشته باشم بايد از قسمت Languages تو Localization يه زبان انتخاب كنم
    بعدش از تبaudio cd از قسمت cd text ، بايدWrite on disk رو فعال كنيم و جزئيات مورد نظرمون رو وارد كنيم و بعد هم زدن دكمه new
    خب بعدش كه وارد صفحه اضافه كردن موزيك شديم موزيك مورد نظر رو اضافه مي كنيم .من در اين قسمت از هر فرمتي كه بوده استفاده كردم چه mp3,wma,wav,فايل هاي raw از جمله MPC و از اونجايي شك به فرمت داشم هر فرمتي كه دم دستم بود استفاده كردم اما به نتيجه مطلوب نرسيدم.
    خوب بعد از اضافه كردن ترك روي اون راست كليك ميزنيم و properties رو ميزنيم.
    خوب از تب cd extra به جزئيات كامل دسترسي داريم حالا هر چي كه خواستيم اضافه ميكنيم و بعدش هم كه ok

بعدش كه ميره واسه رايت و آخر سر هم كه تو نرم افزاراي پخش موزيك پخشش ميكني آش هان آش و كاسه هما كاسه .هيچ تغييري حاصل نشده.
    البته يه مسئله اون هم اينكه اگه ديسك رو با نرم افزار iso buster باز كنيد اسم ترك و آرتيست و اسم آلبومش از طريق iso نشون داده ميشه.
    اين بود حال و احوال ما[/QUOTE]

آخر فروم باز Kasra 91's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    رشــــت

پيش فرض

l
    ضمن سلام به دوستان من این تاپیک را اشتباهآ دز جای دیگر گذاشته بودم که بنا به توصیه دوستمان شاهدی جان به این قسمت آوردم. من یک دی وی دی را توسط سی دی کلون به لپ تاپم ایمیچ کرده ام تا بتوانم وقتی در بیرون هست ام آنرا نگاه کنم متاسفانه نمیتوانم آنرا با هیچ پلیر باز کنم . سی دی کلون نیز امکان باز کردن را ندارد لطفآ راهنماییم فرمایید.در ضمن اگر کارم از اول در استفاده از سی دی کلون اشتباه بوده است لطفا نرم افزار بهتری را برایم معرفی نمایید.
    با اجازه شاهدی عزیز

بهتره با Alchol ایمیج بگیرین که خوده برنامه ایمیج رو میخونه و اگه هم نخوند از برنامه Daemon Tools استفاده کنین فکر کنم اینا بهترینن من کخ مشکلی باهاشون ندارم
    Last edited by Kasra 91; 11-04-2008 at 13:04.

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ببخشید در مورد ( مگر نوع فقط خواندنی نباشه اونوقت می شه کاری کرد.) میشه بیشتر توضیح بدهید.
    فقط بگم موقعه انتخاب نوع CD اگر در تب Multisession گزینه start Multisession disk را بزنم صفحه new باز شده و فایل ها را انتخاب میکنم اما در زمان رایت cd را بیرون میدهد و میگویید cd خام را در دستگاه قرار دهید و چنانچه در تب Multisession گزینه continue Multisession disk را بزنم پنجره ای باز میشود بنام select track که پایین ان عکس cd است که جلوش نوشته شده This disc is not writable, please try another one

من از نرو7.5.9.0 استفاده میکنم مشکلای بالا رو هم باهاش ندارم فقط میگم تا حالا چندتا ( حدودا 8-10) نرو از ورزنهای 7و8 به بالا premium و اون یکی اسمش یاد نمیاد استفاده کردم که همشون مشکلات بالا را داشتند حتی یکیش ورزنش این بود 8.0.2 premium full که 2 تا cd بود و حجمی حدود 800mb از هارد را میگرفت تا نصب شه.

با تشکر 1؟
    سلاـم
    اکبر جان نوع سی دی استفاده شده توسط خودتون از نوع CD_R بوده و دیگه نمی شه کاری کرد شما باید در حین عمل رایت تعیین می کردی که می خواهی سی دی انتهاش باز باشه یا بسته.

آموزش نصب نرو 7
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه Nomad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Somewhere i belong

13 رايت حرفه اي ديسك صوتي با جزييات كامل

سلام دوستان
    من به راهنمايي افراد متخصص تو اين زمينه نياز دارم.
    من تا حالا اكثر نرم افزارهاي رايت ديسك كه تو اينترنت بوده رو ميشه گفت واسه رايت يه ديسك صوتي با tag كامل artistو title و embede كردن كاور دلخواه و... رو امتحان كردم .اما متاسفانه به هيچ نتيجه اي دست نيافتم.تنها نرم افزاري رو كه از همه كامل تر بود همون نرم افزار معروف نرو بود كه تو قسمت رايت cd extra وارد كردن كل جزئيات قابل انجام بود .اما بعد از رايت ديسك هيچ كدوم از كارهاي انجام شده روي جزئيات اعمال نشده و اسم آلبوم و اسم ترك ها و...به صورت unknown هستن.
    حالا ميخواستم در اين مورد اگه براتون مقدور هست من رو راهنمايي كنيد.

خب ، اگه اجازه بدين من بيشتر توضيح بدم.همونطور كه گفتم نرم افزاراي زيادي رو استفاده كردم ولي از همه تخصصي ترشون همون نرو خدومون بود.
    البته يه بار با استفاده از نرم افزار windows media player آهنگ هام رو رايت كردم.كه ميشه گفت يه نتايجي گرفتم .اون هم اين بود كه بعد از رايت فقط اسم آهنگ رو به جاي unknown همون اسم اصلي خود آهنگ مي ذاشت ولي نه خبري از اسم آلبوم بود نه چيزاي اضافه ديگه تازه فقط تو خود مديا پلير كار ميكرد يعني اگه ميرفتي تو نرم افزاراي پخش موزيك ديگه مث jet audio يا winamp يا ...
    بازم همون unknow رو ميزد.
    اگه بخوام منظورم رو دقيق تر بيان كنم .من ميخوام يه ديسك صوتي موزيك مث همون ديسك هاي اورجينالي كه تو بازار (البته فك نكنم تو بازار ايران موجود باشه) ميفروشن داشته باشم.
    اونا چه تو دستگاه هاي پلير خانگي چه تو كامپيوتر اسم آهنگ ، نام آرتيست ،نام آلبوم ، آلبوم آرت ترك و كل جزئيات رو نشون ميدن.
    حالا من يه همچين چيزي مي خوام.
    و حالا اين هم طرز كار من :
    خوب واسه اينكه من يه ديسك صوتي با اون مشخصاتي كه گفتم داشته باشم الزاما بايد اين مراحل طي كنم:
    اول نرم افزارnero burning rom رو اجرا ميكنم و بعد cd extra رو انتخاب ميكنم.
    بعدش براي اينكه دسترسي به قسمت edit آهنگ ها داشته باشم بايد از قسمت Languages تو Localization يه زبان انتخاب كنم
    بعدش از تبaudio cd از قسمت cd text ، بايدWrite on disk رو فعال كنيم و جزئيات مورد نظرمون رو وارد كنيم و بعد هم زدن دكمه new
    خب بعدش كه وارد صفحه اضافه كردن موزيك شديم موزيك مورد نظر رو اضافه مي كنيم .من در اين قسمت از هر فرمتي كه بوده استفاده كردم چه mp3,wma,wav,فايل هاي raw از جمله MPC و از اونجايي شك به فرمت داشم هر فرمتي كه دم دستم بود استفاده كردم اما به نتيجه مطلوب نرسيدم.
    خوب بعد از اضافه كردن ترك روي اون راست كليك ميزنيم و properties رو ميزنيم.
    خوب از تب cd extra به جزئيات كامل دسترسي داريم حالا هر چي كه خواستيم اضافه ميكنيم و بعدش هم كه ok

بعدش كه ميره واسه رايت و آخر سر هم كه تو نرم افزاراي پخش موزيك پخشش ميكني آش هان آش و كاسه هما كاسه .هيچ تغييري حاصل نشده.
    البته يه مسئله اون هم اينكه اگه ديسك رو با نرم افزار iso buster باز كنيد اسم ترك و آرتيست و اسم آلبومش از طريق iso نشون داده ميشه.
    اين بود حال و احوال ما

داره خودمونی میشه irantrack's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض رایت بازی روی 2 تا دیویدی !!

سلام
    من یه بازی دانلود کردم که 66 قسمت بود هر قسمتش هم 100 مگابایت . پسونداش هم اینجوریه : مثلا hamid.iso.001
    حالا اگه بخوام بازی رو روی 2 تا دیویدی بزنم باید چیکار کنم که بهد از نصب دیویدی اول پیام بده دیویدی 2 رو بزارید و نصب خراب نشه ؟ کسی میدونه ؟!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    من یه بازی دانلود کردم که 66 قسمت بود هر قسمتش هم 100 مگابایت . پسونداش هم اینجوریه : مثلا hamid.iso.001
    حالا اگه بخوام بازی رو روی 2 تا دیویدی بزنم باید چیکار کنم که بهد از نصب دیویدی اول پیام بده دیویدی 2 رو بزارید و نصب خراب نشه ؟ کسی میدونه ؟!
    سلام.می تونی رو DVD9 رایتش کنی.
    اگه نه باید بدونی این امکان رو داره یا نه.
    به چه صورته؟
    کنار فایل نصب پوشه های program Files یا Windows داره؟
    با INstall Shield پک شده؟

آخر فروم باز lord_ashkan_z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    The Board Black Pearl

پيش فرض

من درست متوجه منظور شما نشدم؟!...

یعنی شما سعی می کنی از روی یک دیسک دیگر رایت کنی یا از روی هارد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •