تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 113 اولاول ... 44450515253545556575864104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 1122

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان برای اجرای فایلی با پسوند iso کدوم برنامه رو پیشنهاد میکنید : daemon, alcohol یا ultraiso؟؟
    Last edited by Rastin.; 24-01-2010 at 18:13.

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

دوستان برای اجرای فایلی با پسوند iso کدوم برنامه رو پیشنهاد میکنید : daemon, alcohol یا ultraiso؟؟
    با Nero اجراش کن به نظر من

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsan-inventor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    وقت به خیر
    من یه مشکلی تو رایت و نمایش در دی وی دی پلیر دارم.دو فیلم با فرمت avi به همراه زیرنویس دارم که با نرم افزار converxtodvd به فرمت dvd تبدیل کردم.نرم افزار نرو 9 داشتم که نتونستم اکتیو کنم(راهنمایی های اینجا رو هم خوندم نشد !)با نرم افزار alcohol 120% رایت کردم.البته قبلش لازم بود ایمیج کنم با نرم افزار power iso فایل های dvd رو به ایمیج با فرمت iso تبدیل کردم تا الکل بشناسه... وارد الکل شدم و فایل ایمیج iso رو وارد کردم و رایت انجام شد...
    dvd رایت شده رو یه بار با کامپیوتر چک کردم منو های فیلم نمایش داده میشد همین طور زیرنویس و فیلم...اما توی dvd player که گذاشتم dvd لود شد و منوی اصلی نمایش داده شد اما با ok کردن روی فیلم ها فقط پس زمینه منو نشون داده می شد و نه صدایی بود نه تصویری ! روی صفحه نمایش dvd player هم نوشته شده بود meno .
    مشکل چیه دوستان؟ چرا dvd movie که رایت کردم تو کامپیوتر قابل دیدنه ولی تو پلیر نه؟ مشکل فایل ایمیجه؟ نرم افزار رایته؟ دی وی دی پلیره/ سرعت رایته؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک dvd writer pioneer DVR215D دارم.
    کلا 50تا رایت نکرده!1% که میشه میسوزونه میده بیرون.
    رو یک کامپیوتر دیگه امتحان کردن کاملا سالمه!!!!!!ولی رو کام من اینجوریه!همه چی رو امتحان کردم.
    ممکنه از تنظیمات bios باشه؟
    با آخرین firmware هم آپدیت کردم.تو اون کام با یک مارک دی وی دی با یک ویندوز با یک nero کاملا مشابه امتحان شده!
    کسی راهی داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    وقت به خیر
    من یه مشکلی تو رایت و نمایش در دی وی دی پلیر دارم.دو فیلم با فرمت avi به همراه زیرنویس دارم که با نرم افزار converxtodvd به فرمت dvd تبدیل کردم.نرم افزار نرو 9 داشتم که نتونستم اکتیو کنم(راهنمایی های اینجا رو هم خوندم نشد !)با نرم افزار alcohol 120% رایت کردم.البته قبلش لازم بود ایمیج کنم با نرم افزار power iso فایل های dvd رو به ایمیج با فرمت iso تبدیل کردم تا الکل بشناسه... وارد الکل شدم و فایل ایمیج iso رو وارد کردم و رایت انجام شد...
    dvd رایت شده رو یه بار با کامپیوتر چک کردم منو های فیلم نمایش داده میشد همین طور زیرنویس و فیلم...اما توی dvd player که گذاشتم dvd لود شد و منوی اصلی نمایش داده شد اما با ok کردن روی فیلم ها فقط پس زمینه منو نشون داده می شد و نه صدایی بود نه تصویری ! روی صفحه نمایش dvd player هم نوشته شده بود meno .
    مشکل چیه دوستان؟ چرا dvd movie که رایت کردم تو کامپیوتر قابل دیدنه ولی تو پلیر نه؟ مشکل فایل ایمیجه؟ نرم افزار رایته؟ دی وی دی پلیره/ سرعت رایته؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    موفق باشید
    نرم افزار converxtodvd بعد از اتمام Encode فایل ها ، خودش DVD رو رایت میکنه و شما نیازی نبود که ایمیج درست کنین
    با استفاده از یه نرم افزار رایت Data هم به سادگی می تونین اون فایل های تولید شده رو توی دی وی دی رایت کنین مثل Nero یا Ashampoo فقط دقت کنین که دو فولدر VIDEO_TS با فایل های داخلش و AUDIO_TS هر دو توی دی وی دی که رایت میشه باشند و سرعت رایت هم پایین باشه بهتره
    موفق باشی
    Last edited by Master_of_Rock; 03-02-2010 at 19:35.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

PowerISO رو هم یه امتحانی بکن

داره خودمونی میشه SANA.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    AhWaZ

پيش فرض

سلام من با کلون از یک سی دی ایمیج گرفتم اما وقتی با همون کلون میخوام اونو رایت کنم ارور میده
    در ضمن سی دی ویندوز هست

اینم عکسش

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک dvd writer pioneer DVR215D دارم.
    کلا 50تا رایت نکرده!1% که میشه میسوزونه میده بیرون.
    رو یک کامپیوتر دیگه امتحان کردن کاملا سالمه!!!!!!ولی رو کام من اینجوریه!همه چی رو امتحان کردم.
    ممکنه از تنظیمات bios باشه؟
    با آخرین firmware هم آپدیت کردم.تو اون کام با یک مارک دی وی دی با یک ویندوز با یک nero کاملا مشابه امتحان شده!
    کسی راهی داره؟

شما ویندوز خودت رو عوض کن و از نرم افزاری به جز nero استفاده کن ببین باز هم همین مشکل رو داری

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

سلام من با کلون از یک سی دی ایمیج گرفتم اما وقتی با همون کلون میخوام اونو رایت کنم ارور میده
    در ضمن سی دی ویندوز هست

اینم عکسش

با nero ایمیج بگیر و بعد تست کن ببین باز هم همین ارور رو میده یا که نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان من فایل avi با حجم 450 مگابایت دانلود کردم حالا که می خوام با nero رایت کنم می بینم فایل حجمش تغییر می کنه وخیلی زیاد میشه اگه کسی می دونه چجوری باید اون رو رایت کنم لطفا بگه خیلی خیلی گیرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •