تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 113 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1122

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

ممنون مطمئنم كه تاپيك بيسار مفيد و خوبي خواهد شد
    يه سوال
    من DVD رايتر دارم كه از خاصيت LightScribe پشتيباني ميكند
    اما نميدونم چجوري بر روي دي وي دي عكس يا نوشته چاپ كنم
    نرو كاور ديزاينر هست كه ظاهرا براي طراحي ليبل هست نه برا رايت
    ميشه بگين با چه برنامه اي ميشه اين كار را انجام داد
    در ضمن ظاهرا دي وي دي يا سي دي هايي با چنين قابليت گرون هستند شما اطلاع دارين ؟
    يه سوال ديگه هم دارم كه خيلي مهمه
    ايا در مورد رايت بيشتر از ظرفيت سي دي تجربه داشته ايد ؟
    من طبق تغييراتي كه در نرو انجام دادم تونستم بشتر از حد ظرفيت سي دي رايت كنم اما سي دي خراب شد و باز نشد
    ولي يكبار سالم رايت شد بدين صورت كه يك فيلم 94 دقيقه اي ( در دو ترك ) رايت كردم و بدون هيچ مشكلي رايت شد و اطلاعات هم سالم ماندند و حتي دستگاه ويدئو سي دي نيز براحتي بازش كرد
    چه توضيحي در اين مورد دارين ؟
    Last edited by golmohammadi; 04-12-2007 at 22:54.

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    اول درمورد LightScribe بیشتر بدانیم تا دوستانی هم که نمی دونن بدونن.
    این تکنولوژی توسط شرکت اچ پی عرضه شد و قادر است ا استفاده از لیزر روی دیسکهای "سی دی" و "دی وی دی" لیبل حک کند.
    لایت اسکرایب نخستین بار روی ذخیره کننده های نوری اچ پی عرضه شد و قادر است لیبل را روی دیسکهای سازگار ایجاد کند. برای ایجاد لیزر توسط لایب اسکرایب نیاز به هیچ وسیله جانبی مثل پرینتر یا دستگاه چاپ نیست. کافی است دیسک را مثل همیشه رایت کنید ، نرم افزار مخصوص را اجرا کنید تا لیبل حک شود.
    برای کار با لیت اسکرایب به 3 چیز نیاز است:
    1- ذخیره کننده نوری سازگار
    2- دیسک سازگار با لیت اسکرایب
    3- نرم افزار پشتیبان از لایت اسکرایب

ذخیره کننده های سازگار با لایت اسکرایب

همانطور که گفته شد، ذخیره کننده نوری به تنهایی و بعد از اتمام عمل رایت می تواند فرآیند چاپ روی دیسک را انجام دهد.
    اما چه تغییری در ذخیره کننده نوری باید صورت گیرد تا با لیت اسکرایب سازگار شود؟ طبق گفته های مهندسان "اچ پی"، سازندگان ذخیره کننده های نوری میتوانند حتی محصولات خود را با کمی تغییر به این تکنولوژی مجهز کنند.
    اما تغییرات، اول از همه نیاز به یک رمزگذار نوری است که باید در کنار قطعه ای که شبیه نخ ریس است، نصب شود. در کنار این یک سری تغییرات هم در غلتک موجود در درایو و تجهیزاتوابسته به آن صورت میگیرد که شامل تغییر در شکل و اندازه آنها است.
    البته این تغییرات به تنهایی شرایط را برای استفاده از این تکنولوژی فراهم نمیکند و توان لازم برای انجام این عمل نیز باید در اختیار درایو قرار گیرد.
    با اعمال تغییرات لازم روی روی طراحی درایو و دریافت لایسنس لایت اسکرایباز اچ پی، این ذخیره کننده نوری برای لیبل گذاری روی دیسک آماده میشود.

3. 7 کاربر از shahedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

درمورد سوال اولت نرم افزار lightscribe system service را از سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلود کن.دی وی دی های مخصوصش تو مایه های 2 تومنه.

درمورد سوال بعدی به خود سی دی بستگی داره در پست های بعدی درمورد کیفیت و کپانی هایی که سی دی های مناسبی را عرضه می کنند توضیح میدم.امابه نظر من فعلا sony بهترینه من سی دی اش را دارم با ظرفیت 950 مگابایت . به سرعت رایت هم بستگی داره البته ترفندی را در پست بعدی تقدیم می کنم که درمرود رایت بیشتر از حد معمول با نرو است خودم روی کامپیوترم از نرو استفاده نمی کنم.برعکس خیلی از دوستان.

5. این کاربر از shahedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

رایت بیش تر از 700 مگ
    کد:

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

همانطور که گفتم سی دی های شرکت سونی واقعا عالین تصویر زیر نمونه ای از سی دی های این شرکت
    است

.اما مقایسه ای بین سی دی های موجود در بازار ایران
    1-data life.این سی دی کیفیت نسبتا خوب و قیمت مناسبی داره و معمولا در کافی نت ها و اکثر مراکز کپی سی دی از این مارک استفاده می شه
    2-samsung.این سی دی نسبت به data lifeمقاوت بیشتر و کیفیت بهتری داره اما قیمتش کمی بیشتر است
    3-tdk.این سی دی کیفین نسبی خوبی دارع و استحکامش هم خوبه ولی درمورد سرعت رایت بیشتر از 32 نمی ره در حالی که من با مدل های نه چندان معرف با سرعت 40 هم رایت می کنم.
    4-sonyکیفین بسیار خوب و قیمتی مناسب و در همه سطحی هم سی دی داره
    5-finalسی دی که در اکثر رایت ها توسط مراکز زایت و کافی نت ها مورد استفاده قرار می گیره حجم کم آن نسبت به قیمتش مناسب نیست و از سرعت رایت خوبی هم برخوردار نیست.اما اگر برای کارهای معمولی می خواهید گزینه ی مناسبی است
    6-kodakیکی از مستحکمترین ها در این زمینه می باشد و می توان گفت ضد خش است! ولی قیمت بالای آن سبب شده تا در مراکز مختلف ازش کمتر استفاده بشه.

8. 3 کاربر از shahedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

رایت بیش تر از 700 مگ
    کد:
    اين مقاله كه ماله خيلي وقت پيش هست
    در ضمن همه اينكارها را ما تست كرديم و نتيجه خوبي نگرفتيم
    خواستم ببينم شما چه تجربه اي داشتين
    راستي اين سي دي سوني كه گفتين 950 مگ هست قيمتش چنده ؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

راستي گزينه مانت در درايو هاي مجازي سيستم من حذف شده اند و الان نميتونم ايميج باز كنم
    چرا اينجوري شده ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اين مقاله كه ماله خيلي وقت پيش هست
    در ضمن همه اينكارها را ما تست كرديم و نتيجه خوبي نگرفتيم
    خواستم ببينم شما چه تجربه اي داشتين
    راستي اين سي دي سوني كه گفتين 950 مگ هست قيمتش چنده ؟
    سلام
    بستگی به مقداری که شما می خواهید بیشتر از حد سی دی رایت کنید و نوع سی دی بستگی دارد.این کار را می شه با سی دی هایی انجام داد که از کیفیت مناسبی برخوردار باشن.قیمت سونی هم حول 400 تومن است.راستی شما اگر نیاز به ظرفیت بیشتر دارید چرا از DVDاستفاده نمی کنید؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    بستگی به مقداری که شما می خواهید بیشتر از حد سی دی رایت کنید و نوع سی دی بستگی دارد.این کار را می شه با سی دی هایی انجام داد که از کیفیت مناسبی برخوردار باشن.قیمت سونی هم حول 400 تومن است.راستی شما اگر نیاز به ظرفیت بیشتر دارید چرا از DVDاستفاده نمی کنید؟
    خوب 400 تومن كه خيلي گرونه
    دي وي دي Princo كه خوب هست 300 تومنه قيمتش مگه ديونه شدم برم سي دي سوني را 400 بگيرم
    بعدش دي وي دي نتونست برا خودش مثل سي دي جا باز كنه و هنوز خيلي هاي دي وي دي پلير ندارند
    واسه همين هنوز خيليها از سي دي استفاده ميكنند
    راستي يه سوال من فيلمهاي معمولي را كه DAT فايل هستند و يا فرمت Mpeg1 هستند چجوري ميتونم تو دي وي دي رايت كنم تا دستگاه دي وي دي پلير خانگي بتونه اونو باز كنه ؟
    بدون كانورت و .. بتونه رايت كنه
    در مورد دي وي دي هم همين سوالو دارم

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خوب 400 تومن كه خيلي گرونه
    دي وي دي Princo كه خوب هست 300 تومنه قيمتش مگه ديونه شدم برم سي دي سوني را 400 بگيرم
    بعدش دي وي دي نتونست برا خودش مثل سي دي جا باز كنه و هنوز خيلي هاي دي وي دي پلير ندارند
    واسه همين هنوز خيليها از سي دي استفاده ميكنند
    راستي يه سوال من فيلمهاي معمولي را كه DAT فايل هستند و يا فرمت Mpeg1 هستند چجوري ميتونم تو دي وي دي رايت كنم تا دستگاه دي وي دي پلير خانگي بتونه اونو باز كنه ؟
    بدون كانورت و .. بتونه رايت كنه
    در مورد دي وي دي هم همين سوالو دارم
    عزیزم این سی دی به نظر من خیلی ارزونه با داشتن قابلیت RWدرمورد دی وی دی نرم افزاری که بشه چند برابر رایت کرد می شناسم کارت راه می افته؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •