تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 113 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 1122

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

آخر فروم باز djsystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

چگونه مي توان سي دي اي پر را خام كرد؟( مطالب آن را پاك كرد )
    یا باید اونی باشه که اقا omid گفتن یا اینکه مثلا با nero خاصتی data رایت کنی و سوخته اینم میشه ولی جور دیگه ای فکر نکنم

آخر فروم باز djsystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

اقا سو تفاهم نشه
    اما شاید شما mp3 هات رو بصورت data رایت میکنی که نمیتونه بخونه
    تو nero گزینه make mp3 cd رو بزن و اینجوری رایت کن حتما درست میشه

داره خودمونی میشه Nomad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Somewhere i belong

پيش فرض

اب در کوزه و شما تشنه لبان میگردی
    دوست عزیز شما اهنگهایی رو که میخای رایت کنی اول با media player اجرا کن بعد تو play list که سمت راست هست روی اهنگها راست کلیک کن گزینه..... advanced رو بزن (... یعنی کلمه دومش یادم نیست) ببین چه کارا که نمیشه باهاش کنی
    از گذاشتن عکس و شعر و تغییر lable و name و....................
    مطمن باش همونی که میخای
    من حتي از روش هايي استفاده كردم كه با tag v 2.3 كار مي كنن و تو موزيك پلير و موزيك منيجر هايي كار ميكنن ، كه مدياپلير و JetAudio و winamp به گرد پاشون هم نمي رسن.يعني طوري كه اسم مامان بزرگ composer رو هم ميشه تو آهنگ جا داد
    در اون حد هم بي سفات نيستيم
    منظور من اينه كه الان ميگم.
    تا حالا يه ديسك صوتي اورجينال گيرتون اومده.اون ديسك هاي صوتي رو نمي گم كه بعضي از شركت هاي ايران مي زنن، مثلا ديسك صوتي يكي از آلبوم هاي modern talking كه تو فروشگاه هاي عرضه محصولات صوتي خارج از كشور ارائه ميشن،و تعداد محدودي هم ازشون تو ايران گير مياد.
    وقتي اين ديسك رو داخل درايو قرار ميدي بالفرض مثال اگه 10 تا track داشته باشه اسم كامل ترك ها رو با كل جزئيات و عكس آلبوم نشون ميده .مثلا : 1 - you are my heart و ترك دو 2- you are not alone و الي آخر.
    اما وقتي كه ما يه ديسك صوتي با گزينه audio cd يا cd extra رو با نرو رايت ميكنيم ديگه اين مشخصات رو در اختيار ما قرار نميده و اسم ترك ها رو اينطور مينويسه : ترك يك : 1-unknown track و ترك دو ; 2- unknown track و الي آخر
    يعني همه چيزش(ناشناخته) unknown هست.
    حالا ميخوام با توجه به اون روشي هاي كه تو پست هاي قبلي گفتم يه هم فكري در اين زمينه باهام داشته باشيد.
    من سطح علمي افراد p30world رو خيلي بالا ميدونستم كه سوالم رو اينجا مطرح كردم.اميدوارم كه قضاوت درستي در اين مورد كرده باشم.
    ممنون

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من حتي از روش هايي استفاده كردم كه با tag v 2.3 كار مي كنن و تو موزيك پلير و موزيك منيجر هايي كار ميكنن ، كه مدياپلير و JetAudio و winamp به گرد پاشون هم نمي رسن.يعني طوري كه اسم مامان بزرگ composer رو هم ميشه تو آهنگ جا داد
    در اون حد هم بي سفات نيستيم
    منظور من اينه كه الان ميگم.
    تا حالا يه ديسك صوتي اورجينال گيرتون اومده.اون ديسك هاي صوتي رو نمي گم كه بعضي از شركت هاي ايران مي زنن، مثلا ديسك صوتي يكي از آلبوم هاي modern talking كه تو فروشگاه هاي عرضه محصولات صوتي خارج از كشور ارائه ميشن،و تعداد محدودي هم ازشون تو ايران گير مياد.
    وقتي اين ديسك رو داخل درايو قرار ميدي بالفرض مثال اگه 10 تا track داشته باشه اسم كامل ترك ها رو با كل جزئيات و عكس آلبوم نشون ميده .مثلا : 1 - you are my heart و ترك دو 2- you are not alone و الي آخر.
    اما وقتي كه ما يه ديسك صوتي با گزينه audio cd يا cd extra رو با نرو رايت ميكنيم ديگه اين مشخصات رو در اختيار ما قرار نميده و اسم ترك ها رو اينطور مينويسه : ترك يك : 1-unknown track و ترك دو ; 2- unknown track و الي آخر
    يعني همه چيزش(ناشناخته) unknown هست.
    حالا ميخوام با توجه به اون روشي هاي كه تو پست هاي قبلي گفتم يه هم فكري در اين زمينه باهام داشته باشيد.
    من سطح علمي افراد p30world رو خيلي بالا ميدونستم كه سوالم رو اينجا مطرح كردم.اميدوارم كه قضاوت درستي در اين مورد كرده باشم.
    ممنون
    سلام
    دوستان یک توصیه ی کلی از پرسیدن سوالات به صورت طولانی خودداری کنین توی اعلان ها "چگونه سوال بپرسیم هست"اول سوال کوتاه شده را بذارین تا بشه با یه دید خوندش و وقت کمتری گرفته بشه
    ببینین دوست عزیز برای چنین کارهایی باید وقتی از Audio برای رایت استفاده می کنین یک فایل متنی هم طبق روال بذارین همراهش و همین طور تیک User database path توی تب Database از قسمت Preference .لازم به ذکر است همه ی دیوایس ها و دارایو ها قادر به خوندن اینفورمیشن Audio CD ها نیستن شما مشخصات فنی و همسازی دیوایس رو هم بررسی کنین.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Somewhere i belong

پيش فرض

ممنون آقاي شاهدي عزيز. من در مورد ديتا بيس هم حتي يه سري دست كاري ها كردم .
    اگه ممكنه توضيح بيشتري بدين كه بشه به صورت عملي انجامش داد.
    در مورد دستگاه هم مشكلي نداره چون قبلا امتحان شده.
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ممنون آقاي شاهدي عزيز. من در مورد ديتا بيس هم حتي يه سري دست كاري ها كردم .
    اگه ممكنه توضيح بيشتري بدين كه بشه به صورت عملي انجامش داد.
    در مورد دستگاه هم مشكلي نداره چون قبلا امتحان شده.
    ممنون
    سلام
    دقیقا منظورتون کدوم قسمت هست؟ کجاش نیاز به توضیح بیشتر داره بفرماین تا راهنمایی کنم . در ضمن شما از CD_R استفاده می کنی؟ یا CD_RW?

اگه منظورت با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست اینو ببین

اگر نیست بگو کجا منظورت هستش

راستی از من که دلخور نیستی؟

منظورت همینه که ضمیمه کردم دیگه/؟

این نرم افزارهم هست
    [
    First, your recorder must support writing CD-Text. Second, your CD player needs to support playing CDs with CD-Text. (Older CD players will just ignore it.)

Most Sony burners and CD players support CD-Text.

If you have the right equipment, try the following:

1. If you don't have DJ Twist & Burn, download DJ Twist & Burn
    2. Select some songs and click "Burn CD"
    3. Click the "Edit CD Text..." button
    4. Type in a CD title and CD artist and click OK
    5. Burn the CD and enjoy!
    http://www.acoustica.com/dj-twist-burn/download.htm
    [
    B]Create CD-TEXT
    Some CD writers support CD-TEXT. If your CD writer supports CD-TEXT, you should be able to check the CD-TEXT box to burn CD-TEXT. When you burn CD-TEXT, the software adds text to each CD track so that when you play the CD on a CD player that *supports* CD-TEXT, you can see the titles and names of each track. Usually, Sony CD players support CD-TEXT[/B
    ].

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Somewhere i belong

پيش فرض

اختيار دارين آقاي شاهدي عزيز ،من هيچ دلخوري از هيچ كسي ندارم.ولي وقتي يه سوال به جونم بيفته و جوابش رو گير نيارم ديگه زندگيمو بهم ميريزه.شايد باور نكنيد بودن يا نبودن اين روش برام چندان مهم نيست ولي تا جوابشو گير نيارم ول كن نيستم

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Somewhere i belong

پيش فرض

من نرم افزاراي ديگه اي رو هم امتحان كردم كه من رو به جواب رسونده ولي اون جواب كاملي نيست كه من مي خوام .
    تنها نرم افزاري كه كليه نياز هاي من رو تو اين زمينه برآورده مي كنه نرم افزار نرو هست،كه همه ي اون امكاناتي رو كه من مي خوام دارا هست.
    من بر طبق اون روش هايي كه تو پست اوليم كه با عكس بود گفتم عمل كردم و در اونجا هم ديتا بيس فعال بود.
    حالا با توجه به اون مطالب ،كجاي كار من ايراد داشته؟
    من هم از cd_r هم از cd_rw و هم از خود Image burner نرو كه فايل رو به صورت يه ايميج نرو ذخيره مي كنه استفاده كردم.
    اما زماني كه فايل رو در موزيك پلير پخش مي كنم باز هم همون مشكل پا برجاست.ولي وقتي اون رو در نرم افزار iso buster مشاهده ميكنم همه چيز درست و بدون مشكله.حالا نمي دونم اشكال كار از كجاست.
    در مورد سوالتون در مورد ديوايس هم فكر نكنم مشكلي داشته باشه ، چون من با خود نرم افزار ويندوز مديا پلير يه ديسك صوتي رايت زدم و title و اسم artist رو مي نوشت ولي اسم آلبوم و سبك رو unknown ميزد.پس فك نكنم ديواسم مشكلي از بابت ساپورت داشته باشه.
    خب با اين اوصاف حالا شما لطف كنيد و بگيد كه من از كجا شروع كنم.ومشكل من چيه؟
    در ضمن آيا image burner نرو مشكلي با رايت تكست داره يا نه چون اون هم مث همون رايت سي دي در ايزو باستر نشون داده ميشه ولي در موزيك پلير نه.
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من نرم افزاراي ديگه اي رو هم امتحان كردم كه من رو به جواب رسونده ولي اون جواب كاملي نيست كه من مي خوام .
    تنها نرم افزاري كه كليه نياز هاي من رو تو اين زمينه برآورده مي كنه نرم افزار نرو هست،كه همه ي اون امكاناتي رو كه من مي خوام دارا هست.
    من بر طبق اون روش هايي كه تو پست اوليم كه با عكس بود گفتم عمل كردم و در اونجا هم ديتا بيس فعال بود.
    حالا با توجه به اون مطالب ،كجاي كار من ايراد داشته؟
    من هم از cd_r هم از cd_rw و هم از خود Image burner نرو كه فايل رو به صورت يه ايميج نرو ذخيره مي كنه استفاده كردم.
    اما زماني كه فايل رو در موزيك پلير پخش مي كنم باز هم همون مشكل پا برجاست.ولي وقتي اون رو در نرم افزار iso buster مشاهده ميكنم همه چيز درست و بدون مشكله.حالا نمي دونم اشكال كار از كجاست.
    در مورد سوالتون در مورد ديوايس هم فكر نكنم مشكلي داشته باشه ، چون من با خود نرم افزار ويندوز مديا پلير يه ديسك صوتي رايت زدم و title و اسم artist رو مي نوشت ولي اسم آلبوم و سبك رو unknown ميزد.پس فك نكنم ديواسم مشكلي از بابت ساپورت داشته باشه.
    خب با اين اوصاف حالا شما لطف كنيد و بگيد كه من از كجا شروع كنم.ومشكل من چيه؟
    در ضمن آيا image burner نرو مشكلي با رايت تكست داره يا نه چون اون هم مث همون رايت سي دي در ايزو باستر نشون داده ميشه ولي در موزيك پلير نه.
    ممنون
    تنها راهی که فعلا به ذهنم می رسه و می شه همون فایل تکست هستش
    شما باید وقتی یک سی دی صوتی رایت می کنین و می خواین که نام خواننده وسایر اطلاعات توش بشه باید از فایل متنی به همراهش استفاده کنین من با برنامه نرو کار نمی کنم (شاید بهترین باشه اما من بنا به نیازهام برنامه های دیگه ای رو انتخاب کردم honestech Fireman CDDVD Burner 3.0 و SwiftDisc Burning Wizard 1.97 )
    اگر می بینین که وقتی من و شما یه سی دی صوتی به طور معمول رایت می کنیم و مشخصتاش محو می شه چون که بعدا دستمون باز باشه و با برنامه های پخش کننده بتونیم اضافه کنیم . شما می تونین در کنار نرو برنامه های دیگه ای هم امتحان کنید چرا برنامه ای که گفتم را امتحان نمی کنین؟

نرو توی لیست برنامه هایی که این قابلیت رو دارن نیست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می دم ببینین با چیا می شه:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض يك سئوال در مورد رايت cd

سلام دوستان
    به نظر شما دستگاه vcd
    قادر است كه يك سيدي mp3 كه به صورت data همراه با اتوران رايت
    شده است را بخواند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •