تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 60

نام تاپيک: ارتقا درجه چگونه صورت میگیرد؟

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حالا برا من 1 سوال پیش اومده كه این افرادی که به عنوان مدیر ـکاربر فعال وغیره و ذلک این همه وقت و هزینه صرف میکنن از نظر اقتصادی چه نفعی براشون داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستش منم خيلي وقته كه به اين موضوع فكر مي كنم .شايد عشق به اينترنت . شايدم ارضاي حس مديريتي ولي خداييش اكثر كساني كه من اينجا به عنوان مدير و يا همكار و كاربر فعال ديدم همه يه جوري با وظيفه شناسي كار مي كردن (كه با عقل جور در نمياد !) . كساني رو هم ديدم كه فقط واسه زياد شدن ستاره هاشون پست ميزدن .(اينم با عقل جور در نمياد !!! . ستاره هات زياد بشن كه چي بشه ؟)

آخرش به هيچ نتيجه اي نرسيدم .

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

حالا برا من 1 سوال پیش اومده كه این افرادی که به عنوان مدیر ـکاربر فعال وغیره و ذلک این همه وقت و هزینه صرف میکنن از نظر اقتصادی چه نفعی براشون داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستش منم خيلي وقته كه به اين موضوع فكر مي كنم .شايد عشق به اينترنت . شايدم ارضاي حس مديريتي ولي خداييش اكثر كساني كه من اينجا به عنوان مدير و يا همكار و كاربر فعال ديدم همه يه جوري با وظيفه شناسي كار مي كردن (كه با عقل جور در نمياد !) . كساني رو هم ديدم كه فقط واسه زياد شدن ستاره هاشون پست ميزدن .(اينم با عقل جور در نمياد !!! . ستاره هات زياد بشن كه چي بشه ؟)

آخرش به هيچ نتيجه اي نرسيدم .
    سلام
    راسیاتش نه تنها منفعت اقتصادی نداره،بلکه هزینه بردار هم هست؛هم از لحاظ زمان و هم مالی.

اما به نظر من بنده تنها و مهمترین عامل و دستاورد لذت کمک کردن به دیگر دوستان هست.که البته این محدود به ادمین ها،مدیران ارشد،مدیران و همکاران نمی شه

بلکه فکر می کنم برای در مورد هرکاربری که حتی یک پست در جهت راه انداختن کار و کمک به دیگر دوستان می شه هم صدق می کنه.

Banned S A M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    پشت مانیتور خونمون اســپــم ها : 0

پيش فرض

اگه شما مشكلي دارين ميتونين فعاليت نكنين
    ولي بعضيا بيكارن يا شايد از اينكه به ديگران كمك ميكنن خوششون مياد اين كارو ميكنن
    چرا نداره كه !!!!

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

منم دقیقاً با Asalbanoo موافقم ..... هیچ حسی جز کمک به کسانی که به امید پاسخ گرفتن برای سوالشون به اینجا میان نیست .... مطمئن هستم همه مدیران , همکاران و کاربران فعال به چیزی جز رضایت تک تک کاربرهای عزیز فکر نمیکنن ....

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

كاملا حرف شما تاييد ميشه . منم گفتم كه اكثرا مديران و همكاران و حتي كاربران انجمن با وجدان و مرام و معرفت كار ميكنن.
    البته اين بحث فقط مربوط به اين انجمن نيست . خيلي ها توي اينترنت به آموزش رايگان و كارهاي مفيد ديگه مشغولن . منظورم اين بود كه تو دنيايي كه واسه همه چيز چرتكه ميندازن اين موضوع هضمش مشكله .
    Last edited by PLAΨMID; 06-12-2007 at 22:31.

Banned S A M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    پشت مانیتور خونمون اســپــم ها : 0

پيش فرض

سلام
    راسیاتش نه تنها منفعت اقتصادی نداره،بلکه هزینه بردار هم هست؛هم از لحاظ زمان و هم مالی.

اما به نظر من بنده تنها و مهمترین عامل و دستاورد لذت کمک کردن به دیگر دوستان هست.که البته این محدود به ادمین ها،مدیران ارشد،مدیران و همکاران نمی شه

بلکه فکر می کنم برای در مورد هرکاربری که حتی یک پست در جهت راه انداختن کار و کمک به دیگر دوستان می شه هم صدق می کنه.
    كاملا تاييد ميشه
    كاملا حرف شما تاييد ميشه . منم گفتم كه اكثرا مديران و همكاران و حتي كاربران انجمن با وجدان و مرام و معرفت كار ميكنن.
    البته اين بحث فقط مربوط به اين انجمن نيست . خيلي ها توي اينترنت به آموزش رايگان و كارهاي مفيد ديگه مشغولن . منظورم اين بود كه تو دنيايي كه واسه همه چيز چرتكه ميندازن اين موضوع هضمش مشكله .
    شما هم يه بار امتحان كن خيلي خوبه

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Here, near you

پيش فرض

سلام, همیشه هستند انسان هایی که بدون هیچ چشم داشتی معلوماتشون رو به اشتراک میگذارند و در راه کمک کردن به دیگران و با هدفی صمیمانه فعالیت میکنن, وقت و هزینه صرف میکنند, سالها زحمت میکشند, فقط و فقط به خاطر عشق به پی سی و کمک به دیگران.
    پس پست و مقام و ستاره و کمیت مهم نیست, این کیفیت و مفید بودنه که مهمه!
    چه فرقی میکنه شما مدیر باشی, همکار باشی یا ادمین؟! مهم اینه که گره از کار یک نفر باز کنی و همچنین در کنار کمک به دیگران معلومات خودت رو هم افزایش بدی! یاد بگیر و یاد بده!
    دیگه درجه و روش ارتقاش چه اهمیتی داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mamad_chagho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

کاملا تایید میشه

من یه مدت مدیر یه سایت بودم که اکثر مواقع 100نفر بیشتر آنلاین نداشت با این وجود کمرم شکست...
    چه رسد به مدیریت چنین سایتی!!!

داره خودمونی میشه Nina.S.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    خودم هم نمی دونم . شاید یه جایی که خیلی دوره

پيش فرض اینجا چرا اینقدر شلوغه

چرا این انجمن و یا هر اسمی که داره اینقدر شلوغ و ..... هست ؟؟؟
    چرا هیچ کس جواب منو نمیده ؟؟؟

داره خودمونی میشه Nina.S.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    خودم هم نمی دونم . شاید یه جایی که خیلی دوره

پيش فرض کمک کمک .............

آخه شما کجایین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •