تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: بهترین راه برای طراحی وب چیه؟÷

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض بهترین راه برای طراحی وب چیه؟÷

سلام دوستان
    میشه از کسانی که در این امر (طراحی صفحات وب ) خواهش کنم که بگن باید از کجا شروع کنم و کدوم زبان رو یاد بگیرم بهتره
    متشکرم خواهشا منو کامل راهنمایی کنید یه پروژه دارم که خیلی مهمه

حـــــرفـه ای Mohsen khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

بستگي به كاربردت داره
    شايد بتوني با نرم افزارهم كارت را راه بندازي
    مثل فرانت پيج

اگه نباشه جاش خالی می مونه mashaheeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

به نظر من بهترين راه استفاده از نرم افزاره چون نياز به دونستن زبان هم نداره (البته براي طراحي استاتيك).
    در ضمن با كار كردن با نرم افزارهايي مثل front page يواش يواش مي توني html رو هم ياد بگيري.

پروفشنال peyman1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قبلا خيلي در اين باره بحث شده.

با تمام احترامي که براي دوستان قاول هستم بايد بگم که اگه ميخواين برنامه نويسي تحت وب رو ياد بگيرين و کارتون خوب باشه توصيه ميکنم بهيچ وجه ( بهيچ وجه ) سراغ برنامه هايي که کد آماده تحويلتون ميدن مثل فرانت پيج و دريم ويور نرين.
    تا ميتونين پايه Html خودتون رو قوي کنين. وقتي مطمئن شدين که کاملا Html رو بلدين ( خودتون رو گول نزنين و مطمئن شين که کاملا ياد گرفتين ) برين سراغ Css و اون رو هم بايد کامل ياد بگيرين. حالا ميتونين به يادگيري جاوااسکريپت مشغول بشين و تا حد معقولي ياد بگيرينش. وقتي همه اينها رو ياد بگيرين طراح کلاينت سايد ميشين و بايد بعد از يه مدت کار کلاينت سايد يواش يواش يه زبان سرورسايد مثل Php يا Asp رو شروع کنين و خودتون رو به يه طراح وب تبديل کنين.
    اگر هم فقط ميخواين يه سايت معمولي مبتدي بسازين و نميخواين وارد مباحث آموزشي وب بشين همون بهتره که از فرانت پيج و دريم ويور استفاده کنين.
    اگه ميخواين طراح وب بشين و باهاش کار کنين اصلا نبايد عجله کنين. تنبلي رو هم بايد بزارين کنار.
    زمانيکه تونستين با نوت پد يه سايت استاتيک بسازين که توي تمام مرورگرها درست نمايش داده بشه ميتونين برين سراغ زبانهاي برنامه نويسي سرورسايد و مطمئن باشين که موفق ميشين.

حالاديگه بستگي به خودتون داره

داره خودمونی میشه golrokh_E's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام.از راهنماییهاتون ممنون .من یه خورده فقط در حد مقدماتی با html آشنا شدم و میخوام بیشتر بدونم.اگه میشه یه کتاب که بتونه خود آموز باشه معرفی کنید.ممنونم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

قبلا خيلي در اين باره بحث شده.

با تمام احترامي که براي دوستان قاول هستم بايد بگم که اگه ميخواين برنامه نويسي تحت وب رو ياد بگيرين و کارتون خوب باشه توصيه ميکنم بهيچ وجه ( بهيچ وجه ) سراغ برنامه هايي که کد آماده تحويلتون ميدن مثل فرانت پيج و دريم ويور نرين.
    تا ميتونين پايه Html خودتون رو قوي کنين. وقتي مطمئن شدين که کاملا Html رو بلدين ( خودتون رو گول نزنين و مطمئن شين که کاملا ياد گرفتين ) برين سراغ Css و اون رو هم بايد کامل ياد بگيرين. حالا ميتونين به يادگيري جاوااسکريپت مشغول بشين و تا حد معقولي ياد بگيرينش. وقتي همه اينها رو ياد بگيرين طراح کلاينت سايد ميشين و بايد بعد از يه مدت کار کلاينت سايد يواش يواش يه زبان سرورسايد مثل Php يا Asp رو شروع کنين و خودتون رو به يه طراح وب تبديل کنين.
    اگر هم فقط ميخواين يه سايت معمولي مبتدي بسازين و نميخواين وارد مباحث آموزشي وب بشين همون بهتره که از فرانت پيج و دريم ويور استفاده کنين.
    اگه ميخواين طراح وب بشين و باهاش کار کنين اصلا نبايد عجله کنين. تنبلي رو هم بايد بزارين کنار.
    زمانيکه تونستين با نوت پد يه سايت استاتيک بسازين که توي تمام مرورگرها درست نمايش داده بشه ميتونين برين سراغ زبانهاي برنامه نويسي سرورسايد و مطمئن باشين که موفق ميشين.

حالاديگه بستگي به خودتون داره
    سلام.

1000% درصد تایید می شه کاملا با هاتون موافقم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

از راهنمایی دوستان متشکرم لطفا حالا اینقدر خوب توضیح دادید یه کتاب خوب هم برای یادگیری html عرفی کنیدو برای css هم همینطور
    ممنونم

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه زبانتون خوبه ميتونين از سايت w3schools.com استفاده کنين. کتابهاي انتشارات dummies هم مثل کتابهاي زير خيلي عالين:

CSS for Dummies
    HTML 4.0 for Dummies
    Java Script for Dummies

اگه کتاب فارسي ميخواين خيلي کم کتاب خوب پيدا ميشه. از کتابهاي استاد بزرگ جعفرنژاد قمي اصلا نخرين. اتشارات ناقوس و ديباگران کتابهاي خوبي دارن ميتونين از اونا استفاده کنين.

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

سلام.

با اجازه ی آقا peyman1987 چندتایی ebook به صورت انگلیسی پیدا کردم گفتم شاید بدرد بخوره.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.

با اجازه ی آقا peyman1987 چندتایی ebook به صورت انگلیسی پیدا کردم گفتم شاید بدرد بخوره.

کد:
    آقا حالا چرا با اجازه من ؟؟؟؟

در ضمن ممنون از کتابهایی که معرفی کردی بنظرم کتابهای زیر کتابهای خوبین و میتونین از همون لینکی که امین جان دادن دانلودشون کنین.

کد:

برای HTML کتاب چهرام واقعا فوق العاده س

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •