تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 43 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 429

نام تاپيک: آی فون - راه اندازی اینترنت و نصب نرم افزار

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

8

ا قا کسی ایفون استوک هم دارهاگه شده با پی سی پاکت پول هم سرش میدیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض 5 seconds record and playback

We've tried and witnessed that there is an application called Drunknbase which can record 50 frames on the iPhone at whole 2 Mpixel resolution. It can also play the file instantly back but so far it cannot save it as a file.

The guys who made this are working on the full version but one thing is cleared after MMS iPhone users got the video recorder that needs some polishing.

You can read it all here and we've tried it and we can confirm it works. It is not the solution of all problems but it sounds like a good start.

آخر فروم باز RezaTayebiJ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

1

آفا رضا ببخشید ولی این واسه ما بی سواد ها سخته نمی شد بصورت فارسی بنویسی یا تو یه pdf بزاری واسه دانلود
    هر چند میدونم سرت خیلی شلوغه و وقت نداری و توقع ما هم زیاده ببخشید دیگه
    اگه شد یه همچین کاری بکنی خیلی خوب میشه احتمال اشتباه ما هم به صفر میرسه
    چشم... شما به سلامتی داری می ری تهران. منم احتمالا تا آخر هفته بیام...

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

We've tried and witnessed that there is an application called Drunknbase which can record 50 frames on the iPhone at whole 2 Mpixel resolution. It can also play the file instantly back but so far it cannot save it as a file.

The guys who made this are working on the full version but one thing is cleared after MMS iPhone users got the video recorder that needs some polishing.

You can read it all here and we've tried it and we can confirm it works. It is not the solution of all problems but it sounds like a good start.
    گروه های مختلفی دارن روی این مسئله کار می کنن ... هرچند احتمالا خود اپل در آپدیت های بعدی قابلیت فیلمبرداری رو اضافه خواهد کرد.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سیستم عامل آی فون در آمریکای شمالی از ویندوز موبایل پیشی گرفت.

همانجوری که در تصویر بالا مشاهده می کنید ادارات و شرکت های آمریکایی عشق Blackberry هستن! البته این مسئله که آی فون تونسته در مدت بسیار کوتاهی بعد از عرضه به دومین سیستم عامل پرفروش تبدیل بشه به خودی خود خیلی قابل توجه هست. خیلی ها پیش بینی کردن تا سه ماهه ی دوم سال ۲۰۰۸ سیستم عامل آی فون از Blackberry هم پیشی بگیره.
    آی فون در آمریکا بیشترین ضربه رو به سیمبین زده و ارقام فروش گوشی های با این سیستم عامل فعلا چندان جالب نیستن.
    ضمنا توجه داشته باشین آی فون هنوز وارد بازار کانادا که جزو آمریکای شمالی محصوب می شه نشده ...
    Last edited by RezaTayebiJ; 18-12-2007 at 02:27.

داره خودمونی میشه b_e_h_dad2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض مشکل در وصل شدن به اینترنت با wifi

سلام دوستان
    من تمام آموزش های مربوط به وصل شدن به اینترنت از طریق wifi که توی اینترنت بود رو خوندم ولی هنوز نمی تونم با آیفونم به نوت بوک وصل شم
    البته به اکانت وایرلسی که ساختم وصل می شم و آیفون هم اون اکانت رو میشناسه و بهش جوین میشه و علامت wifi هم میاد بالای صفحه .... ولی توی safari هر آدرسی رو میزنم میگه : Safari can't open the page , because it can't find the server و توی installer هم که میرم هر برنامه رو که بخوام install کنم میگه :
    Package download failed : can't find host
    دیگه نمی دونم چیکار باید بکنم . اکانت adsl رو هم share کردم روی وایرلس ...
    لطفا منو راهنمائی کنید

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام دوستان
    من تمام آموزش های مربوط به وصل شدن به اینترنت از طریق wifi که توی اینترنت بود رو خوندم ولی هنوز نمی تونم با آیفونم به نوت بوک وصل شم
    البته به اکانت وایرلسی که ساختم وصل می شم و آیفون هم اون اکانت رو میشناسه و بهش جوین میشه و علامت wifi هم میاد بالای صفحه .... ولی توی safari هر آدرسی رو میزنم میگه : Safari can't open the page , because it can't find the server و توی installer هم که میرم هر برنامه رو که بخوام install کنم میگه :
    لطفا منو راهنمائی کنید
    باید دو Account رو روی هم Bridge کنید.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    لطفا منو راهنمائی کنید
    شما از ویندوز استفاده می کنی؟
    در مورد ویندوز اطلاعی ندارم اما تو مک او اس اکانت وایرلس که درست می کنی باید قابلیت Share اینترنت رو بهش اضافه کنی.

داره خودمونی میشه b_e_h_dad2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اره من xp دارم . البته از اول رو نوت بوکم بوده ...یعنی این دوستانی که با وایرلس وصل میشن همه Mac دارن ؟!!!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اره من xp دارم . البته از اول رو نوت بوکم بوده ...یعنی این دوستانی که با وایرلس وصل میشن همه Mac دارن ؟!!!
    نه. من چون با ویندوز کار نمی کنم اونجور گفتم.
    از دوستانی که ویندوز کارن خواهش می کنم راهنماییتون کنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •