تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 52

نام تاپيک: هر سوالی در مورد ویژوال بیسیک دارید بپرسید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

14 کمک

سلام دوستان
    بگذارید من سئوالام رو کامل کنم.
    من دارم یک برنامه دفتر تلفن مینویسم.که تقریبا به پایان رسیده ولی تو این دو مورد گیر کردم که اگه شما دوستان مرا راهنمایی کنید ممنون میشوم.یک کلیدی به نام ثیت اطلاعات داشته باشه که با زدن این کلید متن تکس 1 رو تو درایو ذخیره کنه.و کلیدی به عنوان سرچ بگذارم که با نوشتن اسم طرف (شماره تلفن) طرف در تکس 2 نمایش داده بشه.
    برنامه خودم:
    کلید برای ذخیره
    Private Sub c4_Click()
    Open "asd.txt" For Output As #a
    Write #a = t1.Text, t2.Text
    Close #a
    End Sub
    کلید برای سرچ:
    Private Sub c3_Click()
    Open "asd.text" For Input As #1
    read 1, t2.Text
    Close #1
    End Sub
    با تشکر از شما عزیزان......

آخر فروم باز winxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام عزیزان

یه سری هم به این تاپیک بزنین

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کمک لازم دارم

ممنون

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سلام دوستان
    یک انیمیشن با فرمت Gif دارم که میخوام بزارم توی محیط ویژوال بیسیک ولی وقتی میزارم اصلا انمیشن کار نمیکنه باید چکار کنم که کار کنه.
    ممنون

کـاربـر بـاسـابـقـه amin2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Maelstorm

پيش فرض

پس این آقایی که این تاپیک رو زدن و قرار بود که به سوالات جواب بدن و کمک کنن کجان دوستان سوال کردن و هیچ جوابی نگرفتن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض نمایش scrollbar در فرم

چه طوری میشه این کارو انجام داد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض exe کردن برنامه

وقتی یک برنامه نوشتیم چه طوری میتوانیم آن را اجرایی کنیم چه فایل هایی را باید با آن قرار دهیم ؟

اگر بخواهیم طوری باشد که آن را install کرده وبعد از exe آن استفاده کنیم باید چه کار کنیم
    با تشکر

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    سلام دوستان
    یک انیمیشن با فرمت Gif دارم که میخوام بزارم توی محیط ویژوال بیسیک ولی وقتی میزارم اصلا انمیشن کار نمیکنه باید چکار کنم که کار کنه.
    ممنون
    اگر از VB7 و VB8 و VB9 استفاده میکردید، این قابلیت موجود بود ولی در خصوص نسخه 6 فقط باید از avi و ActiveX مربوطه استفاده کنید، اگر خواستید نگاهی می اندازم و نام ActiveX را برای avi پیدا میکنم ولی در مورد gif شرمنده!
    بهتر است با یک مبدل آنرا به avi تبدیل کنید یا متحول شوید و از سال 1998 و نسخه 6 به سال 2008 و نسخه 9 کوچ کنید.

چه طوری میشه این کارو انجام داد
    شما هم اگر از نسخه های جدید استفاده میکنید فقط باید AutoScroll را فعال کنید و گرنه باید از یک ocx استفاده کنید که همراه نسخه 6 کپی و نصب میشود، که الآنای نامش حضور ذهن ندارم.
    باز هم یک چکی کنید و مطمئن شوید که نسخه 6 مشخصه ای با نام AutoScroll نداشته؟!

وقتی یک برنامه نوشتیم چه طوری میتوانیم آن را اجرایی کنیم چه فایل هایی را باید با آن قرار دهیم ؟

اگر بخواهیم طوری باشد که آن را install کرده وبعد از exe آن استفاده کنیم باید چه کار کنیم
    با تشکر
    VB6
    File->Make Exe
    فایل exe نهای و فایل msvbvm60.dll و اگر از ActiveX هم استفاده کردید انرا هم باید منتقل کنید.

VB7-VB8-VB9
    Build->Rebuild Solution
    و تمام exe و dll های مورد نیاز در شاخه bin قرار خواهند گرفت که باید کپی شوند و در مقصد حتماً باید Framework نصب شود.

دوستان! پیشنهاد میکنم سوالاتتان را در تاپیک هایی مجزا در داخل تالار مربوطه مطرح کنید و هر عزیزی که خواست پاسخ خواهد داد.

وقتی تالاری برای پرسیدن وجود دارد، نباید بار و مسئولیت های تالار را به دوش یک تاپیک منفرد انداخت.
    بای!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام من یه مشکلی دارم که خیلی هم فوریه می خواهم از برنامه ام یه سری اطلاعات بفرستم روی یه صفحه web که توی textها پر بشه یعنی یه صفحه web هست که دستی می شه اطلاعات توی txt هاش ریخت حالا من می خواهم این کار اتوماتیک از توی برنامه ام بکنم به سورس اون صفحه یا دیتا بیسش هم دسترسی ندارم خواهش می کنم زود کمک کنید در ضمن من نمی دونم ایجا چطوری باید جواب را ÷یگیری کنم

آخر فروم باز lord_ashkan_z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    The Board Black Pearl

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با توجه به نوع خروجی که می خوای از ش بگیری باید new project ت رو انتخاب کنی.که فکر کنم به طور پیش فرض روی dll باشه ولی خودت می تونی تغییرش بدی ...
    وقتی کارت تموم شد گزینه export را از منوی فایل انتحاب کن.(البته مطمئن نیستم ولی معمولا برای خروجی گرفتن از این گزینه در این منو استفاده میشه)

برای ایجاد پک install می تونی از برنامه install shield استفاده کنی که کار با آن بسیار راحت است و تمام قابلیت های یک پک install رو داره،مثله گزینه accept و محل نصب و ...
    البته با خود vb هم میشه طوری نوشت که پک install باشه ولی این راحتتر است همچنین از win rar هم می شه استفاده کرد ولی دیگه خیلی تابلو هستش ...
    Last edited by lord_ashkan_z; 12-01-2008 at 01:04.

داره خودمونی میشه XYZ2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض نحوه ذخیره فایل و نمایش فایل ذخیره شده

سلام دوستان

اگه میشه منو راهنمایی کنید

اول من یک فرم دارم که داخل این فرم اشیای زیر موجود است:

1- یک Rich text Box و یک دکمه و Save File Dialog

من میخواستم بدون باید چه دستوری بنویسیم که وقتی متن در Rich text box مینویسم و ذخیره می کنیم بتونیم دوباره فیل ذخیره شده رو ببینیم مثلا با پسوند txt

و بتونیم این فایل رو با برنامه های که این پسوند رو ساپورت میکنند اجرا کنیم. مثلا Notepad

متشکرم...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •