تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 34

نام تاپيک: ..:: بحث در مورد Crack بازی ها::..

کـاربـر بـاسـابـقـه Amin Asterix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Stone Mountain

پيش فرض

خوب معلومه چطوری برسونه!اگر الان به بازیای ps3 نمیرسونن؟
    لازم نیست همه بشینن بازی کنن که.هر کی میتونه بازی کنه.هر کیم نمیتونه بازی نکنه.
    میگی تو ایران میدزدن.اصلا چه ربطی داره؟من دارم میگم دزدی بده تو میگی تو ایران میدزدن؟!خوب به خودشون ضرر میزنن و گناه میکنن.شاید شما اصلا اعتقاد نداشته باشی...

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

خوب معلومه چطوری برسونه!اگر الان به بازیای ps3 نمیرسونن؟
    لازم نیست همه بشینن بازی کنن که.هر کی میتونه بازی کنه.هر کیم نمیتونه بازی نکنه.
    میگی تو ایران میدزدن.اصلا چه ربطی داره؟من دارم میگم دزدی بده تو میگی تو ایران میدزدن؟!خوب به خودشون ضرر میزنن و گناه میکنن.شاید شما اصلا اعتقاد نداشته باشی...
    عزیز اتفاقا من خیلی اعتقاد دارم .
    برای مثال :
    چند وقت پیش رفتیم نمایشگاه کامپیوتر ( کرمانشاهی ها میدونن کجا )
    بعد یه غرفه بود بازی های خیلی جالب و جدیدی آورده بود .
    من داشتم بازی ها رو نگاه میکردم دیدم یه نفر قیمت بازی Half Life 2 Episode 2 رو گرفت .
    طرف گفت 4000 تومن .
    بعد دیدم یکمی نگاهش کرد و وقتی طرف حواسش نبود انداخت زیر لباسش و ........
    پس ببین . مطمئن باش توی ایران خیلی از این اتفاقات میوفته . حتی برای 4000 تومن !
    عزیزم شما که میتونی بازی کنی داری اینو میگی .
    ولی وقتی بخوای بازی کنی و نتونی مطمئن باش این کارا ازت سر میزنه ( منظورم شما نیستی . کلا میگم )

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Stone Mountain

پيش فرض

عزیز اتفاقا من خیلی اعتقاد دارم .
    برای مثال :
    چند وقت پیش رفتیم نمایشگاه کامپیوتر ( کرمانشاهی ها میدونن کجا )
    بعد یه غرفه بود بازی های خیلی جالب و جدیدی آورده بود .
    من داشتم بازی ها رو نگاه میکردم دیدم یه نفر قیمت بازی Half Life 2 Episode 2 رو گرفت .
    طرف گفت 4000 تومن .
    بعد دیدم یکمی نگاهش کرد و وقتی طرف حواسش نبود انداخت زیر لباسش و ........
    پس ببین . مطمئن باش توی ایران خیلی از این اتفاقات میوفته . حتی برای 4000 تومن !
    عزیزم شما که میتونی بازی کنی داری اینو میگی .
    ولی وقتی بخوای بازی کنی و نتونی مطمئن باش این کارا ازت سر میزنه ( منظورم شما نیستی . کلا میگم )
    ای بابا معلومه سر میزنه از یک عده.مگه من منکرم؟من میگم همین که ما 4 تومن کرک شده میخریمم عین اونه.ما از شرکت اصلی میدزدیم.اون یارو از مغازه دارم میدزده.
    اما خوب ما انقدر از این کارا میکنیم که دزدی از ea و eidos و... برامون طبیعیه و بازم میدزدیم.من که گفتم کلا اشکال داره اما نمیشه هم از بازی کردن دست کشید...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهـــــران

پيش فرض

ببخشید امین خان شما که اینقدر سنگ بازی های اریجینال رو به سینه میزنید ایا خودتون از بازی های اریجینال استفاده میکنید ؟

درضمن بین بازی اریجینال و کرک شده هم فرقی هست که بزرگ ترین فرقش قابلیت انلاین بازی کردن بازیهای اریجینال هست . مثلا ممکنه یه نفر تو خارج Call of Duty 4 رو فقط به عشق انلاین بازی کردن بیاد و اریجینال بخره . اما ما هم با توجه به اینکه بازی انلاین تو ایران یعنی کشک حقه که بیایم و اریجینال بخریم ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Stone Mountain

پيش فرض

ببخشید امین خان شما که اینقدر سنگ بازی های اریجینال رو به سینه میزنید ایا خودتون از بازی های اریجینال استفاده میکنید ؟

درضمن بین بازی اریجینال و کرک شده هم فرقی هست که بزرگ ترین فرقش قابلیت انلاین بازی کردن بازیهای اریجینال هست . مثلا ممکنه یه نفر تو خارج Call of Duty 4 رو فقط به عشق انلاین بازی کردن بیاد و اریجینال بخره . اما ما هم با توجه به اینکه بازی انلاین تو ایران یعنی کشک حقه که بیایم و اریجینال بخریم ؟
    شما مطمئنی ارسالای منو خوندی؟یا فقط نقل قول ارسال خودتونو خوندی؟

آخر فروم باز @R3Z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ما كه بابامون دزدي نميكنه بريم اورجينال بخريم.
    اگه اسم سيدي كپي خريدن دزديه عيبي نداره ما هم دزديم
    Last edited by @R3Z; 20-11-2007 at 16:39.

حـــــرفـه ای Optimus Prime's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Cerberus SR-2 Normandy

پيش فرض

البته همونطور که گفتید مسئاله در آمد هم هست در آمد های خانواده های متوسط بقیه جاها از در آمد ایران بیشتره ولی خوب باز هم نسبتا گرونه برای اونا..

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    باشه دیگه از بحث خارج نمیشم.
    در مورد اینکه ایرانیا دزدی میکنن (در مورد سی دی) کاملا موافقم. میدونید آخه خوبه چون یه منبع درامدی هم هست. تا جایی هم که من میدونم اونقدر اینترنتهای ما کنده که نمیشه online بازی کرد پس برای ما بازی اصلی و فرعی فرقی نمیکنه. منبع درامده چون دیدید که خیلی ها کار ندارن خوب این کارم که خوبه. تازه داره از جایی میدزده که خودش داره از جاهای دیگه چیزای دیگه رو میدزده.(آمریکا) حالا من با شرکتهای آمریکا مشکلی ندارم ولی اینکه اونا همینجور دارن از اینو اون میدزدن بدون اینکه خبرش بپیچه و بعد هم خودشونو خوب نشون میدن. (بازم منظورم مردم نیست. سیاستشه) خوب دزد به دزد میزنه دیگه. صاحب سی دی ها هم که ماشاالله اصلا عین خیالشم نیست چون اینقدر داره و از چیزای دیگه در میاره که براش مهم نیست. فکر کردین همه این کارو میکنن؟ توی جاهای دیگه که همه مثل ایرانیا نیستن که بدزدن. خوب کارخونه هم از اونجاها در میاره تازه صاحب کارخونه هم از حقوقی که دولت بهش میده (که قسمتی از پول دزدی هست) کارش رو تا جایی را میندازه.
    به قول یکی نخوری میخورنت.

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

البته همونطور که گفتید مسئاله در آمد هم هست در آمد های خانواده های متوسط بقیه جاها از در آمد ایران بیشتره ولی خوب باز هم نسبتا گرونه برای اونا..
    این هم هست .
    مثلا بچه ای که ماهی 20 ( شاید کمتر . من متوسط گفتم ) میگیره ، و نمیتونه هر 1 ماه یه بازی ارجینال بخره ، چطوری ارجینالش رو تهیه کنه ؟
    ولی دوستان جدیدا همه میگن این بازی های کپی تا اول دی ماه هست .
    قراره از اول دی ماه هرچی بازی کپی هست از توی بازار جمع بشه .

آخر فروم باز @R3Z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عمرا بتونن همچين كاري كنن
    فعلا برن اين دي وي ديهاي مستهجن رو از اين ور و اونور خيابون جمع كنن بعد برن سراغ بازيها
    باور كنيد هر روز كه از مدرسه ميام خونه شايد 20 نفر از اين آدما تو گوشم ميخونن كه بيا فلان چيزو بخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •