تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 147 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1461

نام تاپيک: همه موارد iphone جز نرم افزاری (لیست آموزش ها در پست اول)

حـــــرفـه ای Elfin-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض همه موارد iphone جز نرم افزاری (لیست آموزش ها در پست اول)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

{} لیست آموزشهای موجود انجمن برای گوشی آی فون:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

یه مربع دکمه مانند پایین صفحش هست چیه؟؟

آخر فروم باز RezaTayebiJ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

یه مربع دکمه مانند پایین صفحش هست چیه؟؟
    اون تنها دکمه ی فیزیکی گوشی هست. اسمش Home هست و اگه یه بار روش کلیک کنی می ری به منوی اصلی و ضمنا می تونی دبل کلیکش رو هم بعنوان کلید میانبر (مثلا برای ورود مستقیم به contact list ) تعریف کنی.

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

یه سوال دیگه.دوربینش کجاست؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

یه سوال دیگه.دوربینش کجاست؟

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

کاشکی عیب هایی که این گوشی داره رو هم می نوشتی تا یه قضاوت درست بشه کرد عیب هایی که داره به نظر من غیر قابل گذشته نظرت چیه؟

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من خودم میگم شاید اینطوری بهتر باشه

نداشتن اتوفوکوس که تو این زمان و در حال حاظر یکم ضایست!!!! نه؟
    نداشتن فیلم برداری که این دیگه واقعآ خنده داره نمی دونم بشه این حرکت رو اسمشو چی گذاشت؟
    نتونستن انتخاب زنگ دلخواه واسه زنگ گوشی کم کم داره بحث جالب میشه!!!
    نه java ساپورت میکنه نه flash حالا شاید بشه از این عیب گذشت و هیچی نگفت.
    بلوتوثشم که خودت گفتی نه فایلی می تونی سند کنی نه فایلی بگیری این موضوع رو هم نمی تونم بفهمم یعنی چی شاید نفهمید من چی میگم ولی به خدا نمی تونم باور کنم که این گوشی بلوتوث نداشته باشه
    از ادیت کردن فایل های Office هم که خبری نیست شاید این موضوع هم خیلی بد باشه آخه گوشیی با این صفحه اونم مدادی می تونست این قابلیت رو داشته باشه.
    ایراد هایی در حد فاجعه رو این گوشی هستش که به من اگه مجانی هم بدن من این گوشی رو نمی گیرم!! ( حالا شاید یه 1ساعتی باهاش کار کردم واسه آزمایش کردن و این چیزا خوبه )

8. 3 کاربر از sarmast65_ata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

کاشکی عیب هایی که این گوشی داره رو هم می نوشتی تا یه قضاوت درست بشه کرد عیب هایی که داره به نظر من غیر قابل گذشته نظرت چیه؟
    خب من عیب هاش رو هم نوشتم.
    بنظر من اکثر این عیب ها به مرور زمان و با آپدیت شدن گوشی حل خواهند شد. اما آی فون بطور کلی ساختاری آمریکایی داره و با ذائقه ی بعضی از آسیایی ها زیاد جور نیست.
    علیرغم داشتن این معایب ، باید اعتراف کنم iphone دیدگاه من رو نسیت به موبایل کاملا تغییر داده. دلایل اصلیش تکنولوژی لمسی عالی و سیستم عامل این موبایل هست. سهولت کار با گوشی باعث شده که واقعا از امکاناتش استفاده کنم. با استفاده از تقویمش برنامه های روزانه و هفتگیم رو تنظیم کنم ، با استفاده از خط iran cell همیشه به اینترنت متصل باشم و ... همه ی این امکانات در گوشی های دیگه هم هستن. اما این یکی فرق می کنه! خیلی ساده و بدون دردسره... باید امتحانش کنین!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من خودم میگم شاید اینطوری بهتر باشه

نداشتن اتوفوکوس که تو این زمان و در حال حاظر یکم ضایست!!!! نه؟
    نداشتن فیلم برداری که این دیگه واقعآ خنده داره نمی دونم بشه این حرکت رو اسمشو چی گذاشت؟
    نتونستن انتخاب زنگ دلخواه واسه زنگ گوشی کم کم داره بحث جالب میشه!!!
    نه java ساپورت میکنه نه flash حالا شاید بشه از این عیب گذشت و هیچی نگفت.
    بلوتوثشم که خودت گفتی نه فایلی می تونی سند کنی نه فایلی بگیری این موضوع رو هم نمی تونم بفهمم یعنی چی شاید نفهمید من چی میگم ولی به خدا نمی تونم باور کنم که این گوشی بلوتوث نداشته باشه
    از ادیت کردن فایل های Office هم که خبری نیست شاید این موضوع هم خیلی بد باشه آخه گوشیی با این صفحه اونم مدادی می تونست این قابلیت رو داشته باشه.
    ایراد هایی در حد فاجعه رو این گوشی هستش که به من اگه مجانی هم بدن من این گوشی رو نمی گیرم!! ( حالا شاید یه 1ساعتی باهاش کار کردم واسه آزمایش کردن و این چیزا خوبه )
    ۱. اپل قضیه ی عکاسی و فیلمبرداری با موبایل رو جدی نگرفته قبول.
    ۲. یه نرم افزار بنام sendSong هست که قابلیت انتخاب زنگ دلخواه (و حتی انتخاب آهنگ mp3 دلخواه در مدیا پلیر گوشی بعنوان زنگ ) و قابلیت فرستادن آهنگ از طریق ایمیل رو به کاربر آی فون می ده. من در حال حاضر از این نرم افزار استفاده می کنم.
    ۳. در نسخه ی 1.1.1 ساپورت جاوا اضافه شده. تازه قبل از اون هم Patch جاوا به شکل غیر قانونی برای آی فون قابل دانلود بود. ضمنا تعداد زیادی از برنامه هایی که برای آی فون نوشته می شن بر پایه ی جاوا هستن. ساپورت فلش رو هم adobe داره روش کار می کنه.
    ۳. بسیاری از گوشی ها در آمریکا بخاطر قانون کپی رایت و FCC فاقد امکان تبادل فایل از طریق بلوتوث هستن.
    ۴. چهار پنج تا نرم افزار برای ادیت فایل های office برای آی فون اومده.

11. این کاربر از RezaTayebiJ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amir2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    منزل همیشگی ما قلب کسانی است که دوستشان داریم

پيش فرض

۱. اپل قضیه ی عکاسی و فیلمبرداری با موبایل رو جدی نگرفته قبول.
    ۲. یه نرم افزار بنام sendSong هست که قابلیت انتخاب زنگ دلخواه (و حتی انتخاب آهنگ mp3 دلخواه در مدیا پلیر گوشی بعنوان زنگ ) و قابلیت فرستادن آهنگ از طریق ایمیل رو به کاربر آی فون می ده. من در حال حاضر از این نرم افزار استفاده می کنم.
    ۳. در نسخه ی 1.1.1 ساپورت جاوا اضافه شده. تازه قبل از اون هم Patch جاوا به شکل غیر قانونی برای آی فون قابل دانلود بود. ضمنا تعداد زیادی از برنامه هایی که برای آی فون نوشته می شن بر پایه ی جاوا هستن. ساپورت فلش رو هم adobe داره روش کار می کنه.
    ۳. بسیاری از گوشی ها در آمریکا بخاطر قانون کپی رایت و FCC فاقد امکان تبادل فایل از طریق بلوتوث هستن.
    ۴. چهار پنج تا نرم افزار برای ادیت فایل های office برای آی فون اومده.
    اولا بابت این ریویوو خیلی ممنون...
    من به شخصه فکر میکنم به دلیل سیستم عاملی که داره این گوشی انعطاف پذیری خوبی برای پوشوندن عیبهاش در فریمورهای آیندش رو داشته باشه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •