تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 147 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1461

نام تاپيک: همه موارد iphone جز نرم افزاری (لیست آموزش ها در پست اول)

پروفشنال metapex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بعنوان مشتریه قدیمیه اپل بذار جوابت رو بدم:
    ۱. اپل تنها با اپراتورهای رسمی کار می کنه و هیچوقت با مخابرات یا ایرانسل (بدلیل تحریم ها) نمی تونه قرارداد ببنده. پس قضیه ی ورود رسمی گوشی به ایران منتفیه. شاید یه روزی اپل خودش گوشی های آنلاک شده ارائه بده که با سابقه ای که من از اپل دارم این هم فعلا صد در صد منتفیه.
    ۲. قیمت مدل ۸ گیگ آی فون در ایران ۵۵۰ هزار تومن هست که قیمت بسیار پایینیه. توجه داشته باشین که قیمت پایین ۳۹۹ دلار گوشی تنها مربوط به آمریکا هست و قیمت این گوشی در اروپا بالاتر از این حرفاست.
    ۳. این گوشی به تازگی در انگلستان و آلمان معرفی شده و هنوز بقیه ی کشورهای اروپایی ، کانادا و ... منتظر هستن. آی فون قرار سال ۲۰۰۸ بطور رسمی وارد آسیا بشه. چه موقع در سال ۲۰۰۸ ؟ هنوز اعلام نشده. تازه ، وقتیکه اپل صحبت از آسیا می کنه عملا منظورش ژاپن ، چین ، تایوان ، مالزی و هندوستان هست.
    ۴. engadget منبع معتبری هست اما برخلاف آنچه که شما فکر می کنین آپدیت کردنش کار ساده ای هست. در حال حاضر بسته ی آپدیت به ۱.۱.۲ در سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    وجود داره و شما می تونین با استفاده از آموزش قدم به قدم گوشیتون رو آپدیت کنین. اتفاقا آپدیت از ۱.۰.۲ به ۱.۱.۱ (بنظر من) سخت تر بود.
    ۵. من گوشیم رو پسر عمم خیلی ساده از ۱.۰.۲ به ۱.۱.۱ آپدیت کرد... آپدیت کردن گوشی به لطف هکرها خیلی سادس.

امیدوارم صبر نکنید! هرچی دیرتر آی فون بگیرین حیف تره.!
    در مورد اینکه اپل برای ارائه آیفون در هر کشور بخواد گوشی رو به یه اپراتور خاص لاک کنه، نمیشه مطمئن بود، چون همه کشورها چنین شرایطی ندارن؛ حتی ممکنه خود اپل نسخه آنلاک شده آیفون رو بعدا عرضه کنه. بعدش اینکه شما میگی سابقه ای که از اپل سراغ داری، مگه اپل قبل از june 2007 هم موبایل عرضه میکرده؟ با همین آیفون شروع کرده دیگه...
    مطلب بعدی که میخوام بگم اینه که شما آیا قبول داری که بعنوان یک موبایل، آیفون نسبت به سایر گوشیهای high end یه سری ضعفهایی داره و جنبه تجملی و فانتزی بودنش بیشتر از جنبه عملی بودنش هست؟ و اینو هم قبول داری که بعنوان یه وسیله مالتی مدیا و از لحاظ نوآوری و قابلیتهای سرگرمی بی رقیبه؟ تا اینجا رو داشته باش.
    من دیشب (پنجشنبه) پایتخت بودم. آیفون قیمت کردم، گفت 710 هزار تومن. حالا میگیم گرون میداده و قیمتش 550 هزار تومنه. برای اطلاع سایرین باید بگم که قیمت آیفون در آمریکا 400 دلار، در انگلیس (بعد از تبدیل) 550 دلار و در آلمان (بعد از تبدیل) حدود 585 دلار هست و به ترتیب تحت اپراتورهای AT&T و O2 و T-mobile عرضه میشن. پس قیمت 550 هزار تومنی اینجا برای ورژن آنلاک شده خیلی بد نیست.
    من دیشب یه قیمت دیگه هم گرفتم و اون قیمت iPod Touch بود. خیلی برام جالب بود که قیمت ورژن 16GB رو 440 هزار تومن گفت. توجه کنید که قیمت تو آمریکا 400 دلار هست. برای اطلاع دوستان باید بگم که iPod Touch همون آیفون هست، منهای قابلیتهای تلفن؛ WiFi هم داره، سیستم عاملش هم همون هست، ظرفیتش دو برابر آیفون هست، باریکتر هست و همونطور که گفتم غیر از تلفن و البته بلوتوت و دوربین، قابلیتهاش مشابه آیفون هست. مهمتر از همه اینکه قیمتش به واقعیت خیلی نزدیکتره و اینکه نیازی به هک کردن نداره. در ضمن ظرفیت 8 گیگ هم داره که تو آمریکا 300 دلاره.

حالا سوال من اینه که آیا بهتر و منطقی تر نیست تا به جای خرید آیفون، یه iPod Touch به همراه یه گوشی خوب خرید تا هم بهترین multimedia player رو خریده باشی و هم یه موبایل با امکانات خوب و سطح بالا؟
    البته این یه سوال یا نظره و هنوز خودم تصمیم نگرفتم. میخوام ببینم آیا قانع میشم یا نه؟

نظر سایرین رو هم مایلم بدونم.

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

یه از رفیقای بابام تو امریکا این گوشی رو داشت میگفت هرطوری از دست بیفته هیچیش نمیشه.ولی یه روز از دستش افتاد با سه گوش پایین گوشی خورد زمین خورد شد.

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

ممد شما از این رفقا داشتینو رو نمیکردی؟

آخر فروم باز RezaTayebiJ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

1

یه از رفیقای بابام تو امریکا این گوشی رو داشت میگفت هرطوری از دست بیفته هیچیش نمیشه.ولی یه روز از دستش افتاد با سه گوش پایین گوشی خورد زمین خورد شد.
    جالبه!
    ما که یکی از این آی فون ها رو حسابی گوش مالی دادیم و بلایی سرش نیومد. البته چند بار هنگ کرد و مجبور شدیم reset اش کنیم.... احتملال آسیب دیدن صفحه نمایشش تقریبا صفره. اما تا حالا جرئت نکردیم از زیر ماشین ردش کنیم ببینیم سالم می مونه یا نه!

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

اینی میگم مرده میگفت تمام اجزای گوشی ریخت بیرون.ولی عجیبه فقط با سه گوش خورده زمین اینطوری شده.دلیلشو میدونید؟

ممد شما از این رفقا داشتینو رو نمیکردی؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

1

در مورد اینکه اپل برای ارائه آیفون در هر کشور بخواد گوشی رو به یه اپراتور خاص لاک کنه، نمیشه مطمئن بود، چون همه کشورها چنین شرایطی ندارن؛ حتی ممکنه خود اپل نسخه آنلاک شده آیفون رو بعدا عرضه کنه. بعدش اینکه شما میگی سابقه ای که از اپل سراغ داری، مگه اپل قبل از june 2007 هم موبایل عرضه میکرده؟ با همین آیفون شروع کرده دیگه...
    مطلب بعدی که میخوام بگم اینه که شما آیا قبول داری که بعنوان یک موبایل، آیفون نسبت به سایر گوشیهای high end یه سری ضعفهایی داره و جنبه تجملی و فانتزی بودنش بیشتر از جنبه عملی بودنش هست؟ و اینو هم قبول داری که بعنوان یه وسیله مالتی مدیا و از لحاظ نوآوری و قابلیتهای سرگرمی بی رقیبه؟ تا اینجا رو داشته باش.
    من دیشب (پنجشنبه) پایتخت بودم. آیفون قیمت کردم، گفت 710 هزار تومن. حالا میگیم گرون میداده و قیمتش 550 هزار تومنه. برای اطلاع سایرین باید بگم که قیمت آیفون در آمریکا 400 دلار، در انگلیس (بعد از تبدیل) 550 دلار و در آلمان (بعد از تبدیل) حدود 585 دلار هست و به ترتیب تحت اپراتورهای AT&T و O2 و T-mobile عرضه میشن. پس قیمت 550 هزار تومنی اینجا برای ورژن آنلاک شده خیلی بد نیست.
    من دیشب یه قیمت دیگه هم گرفتم و اون قیمت iPod Touch بود. خیلی برام جالب بود که قیمت ورژن 16GB رو 440 هزار تومن گفت. توجه کنید که قیمت تو آمریکا 400 دلار هست. برای اطلاع دوستان باید بگم که iPod Touch همون آیفون هست، منهای قابلیتهای تلفن؛ WiFi هم داره، سیستم عاملش هم همون هست، ظرفیتش دو برابر آیفون هست، باریکتر هست و همونطور که گفتم غیر از تلفن و البته بلوتوت و دوربین، قابلیتهاش مشابه آیفون هست. مهمتر از همه اینکه قیمتش به واقعیت خیلی نزدیکتره و اینکه نیازی به هک کردن نداره. در ضمن ظرفیت 8 گیگ هم داره که تو آمریکا 300 دلاره.

حالا سوال من اینه که آیا بهتر و منطقی تر نیست تا به جای خرید آیفون، یه iPod Touch به همراه یه گوشی خوب خرید تا هم بهترین multimedia player رو خریده باشی و هم یه موبایل با امکانات خوب و سطح بالا؟
    البته این یه سوال یا نظره و هنوز خودم تصمیم نگرفتم. میخوام ببینم آیا قانع میشم یا نه؟

نظر سایرین رو هم مایلم بدونم.

۱. وقتی می گم با توجه به سابقه ای که از اپل دارم... منظورم دیگر محصولات اپل مانند کامپیوترهای مکینتاش و آی پاد هست. من الان چند سالی هست که از کامپیوترهای مکینتاش اپل استفاده می کنم و دیگه دور و بر ویندوز و PC نمی پلکم. انحصار طلبی و محافظه کاریه اپل در این محصولاتش هم دیده می شه و کاریش نمی شه کرد.
    ۲. فعلا به قضیه ی آی فون های آنلاک شده زیاد امیدوار نباش. بخش زیادی از درآمد اپل از آی فون ، از پولیه (در واقع پورسانتیه) که از اپراتورهاش می گیره.
    ۳. مقایسه ی آی فون با موبایل های high end دیگر صحیح نیست. آی فون موبایلی (از هر نظر) کاملا متفاوته. و تجربه ای متفاوت.
    ۴. خرید ipod touch به چند دلیل کاری غیر منطقی است.
    الف - حمل همیشگیه یک موبایل و یک صفحه نمایش جدای گنده (بعنوان مالتی مدیا پلیر) بنظرم غیر منطقه.
    ب - نصف ارزش ipod Touch و iphone به نرم افزارهای بسیار عالیه هکرها هست. شاید براتون جالب باشه که بدونین در آمریکایی که همه از هک و نرم افزارهای هکرها اجتناب می کنن بیش از ۲۵۰ هزار کاربر آی فون از گوشی های آنلاک شده و نرم افزارهای هکرها استفاده می کنن! تمامیه این افراد وارانتیه آی فون هاشون رو از دست دادن... درصوریتیکه بخواین از نرم افزارهای هکرها استفاده کنین ، برای آپدیت ipod Touch هم باید از شیوه ی هکرها استفاده کنین.
    ج - قیمت آی پاد تاچ در ایران بالاست. شما می تونین آی فون رو از باساژ علاعدین با قیمت ۵۸۰ هزار تومان خریداری کنین.
    د - نواقص مربوط به آی فون از طریق نرم افزاری (ادعای شرکت اپل) قابل حل هستند و اپل قول داده در آپدیت های بعدی این نواقص رو حل کنه.

اما در نهایت نظر و سلیقه ی خود شما مهمه. ولی آی فون بعنولن یه موبایل ، تجربه ای جالب و دوست داشتنیه.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اینی میگم مرده میگفت تمام اجزای گوشی ریخت بیرون.ولی عجیبه فقط با سه گوش خورده زمین اینطوری شده.دلیلشو میدونید؟

خیلی عجیبه . من فکر کردم گوشیش فقط خراب شده.
    با توجه به ساختار آی فون ریختن بیرون اجزای گوشی غیرممکنه! باور کن غیر ممکنه!

صبر کن ... در یه صورت ممکنه.
    در حال حاضر آی فون ها از شیوه ی نرم افزاری آنلاک می شن اما قبلا این کار از طریق سخت افزاری و با باز کردن گوشی صورت می گرفت. احتمالا ایشون گوشیش رو قبلا با لحیم کاری باز کرده بودن و بعدا درست نبسته بودنش... این تنها حالت ممکنه دوست عزیز.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

12

سلام!!رضا جان اشتباه نکن!!همین الان رفتم توی سایت gsmarena.com و دیدم که در امکانات ایفون tv out (خروجی تلویزیون!!) نیز وجود داره!!!
    دوست عزیز خیلی خیلی ممنون.
    من گوشیم رو که خریدم ۱.۰.۲ بود و اون ورژن قابلیت TV out نداشت. بعد از اینکه گوشی رو به ۱.۱.۱ آپدیت کردم حواسم نبود که این قابلیت به گوشی اضافه شده. شما که گفتی الان رفتم یه نگاهی تو setting انداختم و دیدم که بله اضافه شده.
    پس تو ورژن ۱.۱.۱ ، قابلیت TV out هم به آی فون اضافه شده.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

من خودمم واسم عجیب بود.

پروفشنال metapex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

۱. وقتی می گم با توجه به سابقه ای که از اپل دارم... منظورم دیگر محصولات اپل مانند کامپیوترهای مکینتاش و آی پاد هست. من الان چند سالی هست که از کامپیوترهای مکینتاش اپل استفاده می کنم و دیگه دور و بر ویندوز و PC نمی پلکم. انحصار طلبی و محافظه کاریه اپل در این محصولاتش هم دیده می شه و کاریش نمی شه کرد.
    ۲. فعلا به قضیه ی آی فون های آنلاک شده زیاد امیدوار نباش. بخش زیادی از درآمد اپل از آی فون ، از پولیه (در واقع پورسانتیه) که از اپراتورهاش می گیره.
    ۳. مقایسه ی آی فون با موبایل های high end دیگر صحیح نیست. آی فون موبایلی (از هر نظر) کاملا متفاوته. و تجربه ای متفاوت.
    ۴. خرید ipod touch به چند دلیل کاری غیر منطقی است.
    الف - حمل همیشگیه یک موبایل و یک صفحه نمایش جدای گنده (بعنوان مالتی مدیا پلیر) بنظرم غیر منطقه.
    ب - نصف ارزش ipod Touch و iphone به نرم افزارهای بسیار عالیه هکرها هست. شاید براتون جالب باشه که بدونین در آمریکایی که همه از هک و نرم افزارهای هکرها اجتناب می کنن بیش از ۲۵۰ هزار کاربر آی فون از گوشی های آنلاک شده و نرم افزارهای هکرها استفاده می کنن! تمامیه این افراد وارانتیه آی فون هاشون رو از دست دادن... درصوریتیکه بخواین از نرم افزارهای هکرها استفاده کنین ، برای آپدیت ipod Touch هم باید از شیوه ی هکرها استفاده کنین.
    ج - قیمت آی پاد تاچ در ایران بالاست. شما می تونین آی فون رو از باساژ علاعدین با قیمت ۵۸۰ هزار تومان خریداری کنین.
    د - نواقص مربوط به آی فون از طریق نرم افزاری (ادعای شرکت اپل) قابل حل هستند و اپل قول داده در آپدیت های بعدی این نواقص رو حل کنه.

اما در نهایت نظر و سلیقه ی خود شما مهمه. ولی آی فون بعنولن یه موبایل ، تجربه ای جالب و دوست داشتنیه.
    بیشتر که فکر میکنم، میبینم خریدن آیفون منطقی تره. چون من دو تا سیمکارت دارم و خرید touch باعث میشه که 3 تا دستگاه همراهم باشه. تنها مشکلی که وجود داره، ظرفیت محدود آیفون هست. من الان یه ipod نسل 4 بیست گیگ دارم که 5.5 گیگش موسیقیه و بقیه اش هم بعنوان بک آپ استفاده میکنم. با خرید آیفون تنها 3 گیگ فضای خالی دارم. حالا بماند که 4.5 گیگ عکس و 8 گیگ هم ویدئو دارم. شما که با سیاستهای اپل آشنا هستین، فکر میکنین که ظرفیتهای بالاتر آیفون عرضه بشه و اگه جواب مثبته، صبر کردنش می ارزه؟ بعدش دلیل اینکه اینقدر شما عجله دارید که بقیه آیفون بخرن چیه؟ مگه زمان بگذره چه اشکال خاصی داره؟
    سوال دیگه (ببخشیدا، دیگه سوال دارم دیگه) اینکه بهتره لاک شده بخرم و خودم آنلاک کنم یا آنلاک شده بگیرم؟ تفاوت قیمتشون چقدره؟
    در مورد ورژن ها مختلف و تفاوتهاشون و آپدیت کردن ورژنها یه توضیح بدید لطفا.
    الان مهمترین مشکلی شما با آیفون دارین چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •