تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 147 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1461

نام تاپيک: همه موارد iphone جز نرم افزاری (لیست آموزش ها در پست اول)

آخر فروم باز RezaTayebiJ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

این قضیه تاچ اسکرین چیه که این همه روش ویراژ میدید میگید سیستم فوق العاده تاچ اسکرین یا از الفاظ خیلی پیشرفته استفاده میکنید مگه بقیه گوشی ها چجورین من که چند مدل مختلف رو دیدم فرقی از نظر عملکرد نمیکردن؟؟؟این مولتی تاچم نکنه منظورتون دابل کلیک هستش؟؟؟
    تاچ اسکرین تکنولوژی لمسی iphone هست که در هیچ گوشیه دیگه ای مشابهش وجود ندارد. آی فون در حال حاضر تنها دیوایسی هست که قابلیت استفاده ی چند انگشتی رو دراه. بطور مثال وقتی می خواین رو یه عکس زوم کنین کافیه دو انگشت رو رو صفحه نمایش به هم نزدیک کنین!
    برای درک این مسئله باید ویدیوی راهنمای آی فون رو که لینک دانلودش رو گذاشتم ببینین. مطمئن باشین ضرر نمی کنین!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

1

رضا جان مطمئنی ویندوز موبایل خوب نیست؟؟؟؟؟مولتی تاچ یعنی چی؟؟؟؟ویندوز موبایلهای جدید این قابلیت رو ندارند؟؟؟؟
    لطفا ویدیوی راهنما رو ببین (می دونم حجمش زیاده) تا قضیه دستت بیاد.

حـــــرفـه ای Aminzikzak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

رضا جان مطمئنی ویندوز موبایل خوب نیست؟؟؟؟؟مولتی تاچ یعنی چی؟؟؟؟ویندوز موبایلهای جدید این قابلیت رو ندارند؟؟؟؟
    خب ویندوز موبایل هم خوبه مخصوصا ورژن 6 که اومده هم امکاناتش جالبه و هم سرعت و زیباییش خوبه ، اما متاسفانه مثل خود ویندوز معمولی بعضی جاها گیر میکنه ...
    iphone تا جایی که من باش کار کردم ندیدم گیر کنه و بلافاصله به حرکات انگشت عکس العمل نشون میده ...
    قابلیت مولتی تاچ یعنی اینکه متوجه میشه چندتا انگشت رویه صفحه قرار گرفته مثلا میتونید دوتا انگشتتون رو رویه یک عکس قرار بدین و بعد از هم دور کنید تا عکس بزرگ بشه ...

خب ولی به هرحال پاکت پی سی هرچقدر هم که مزیت داشته باشه بزگیش جزو معایبشه (البته لازمه)

تاريخ عضويت
    Oct 2007

1

خب ویندوز موبایل هم خوبه مخصوصا ورژن 6 که اومده هم امکاناتش جالبه و هم سرعت و زیباییش خوبه ، اما متاسفانه مثل خود ویندوز معمولی بعضی جاها گیر میکنه ...
    iphone تا جایی که من باش کار کردم ندیدم گیر کنه و بلافاصله به حرکات انگشت عکس العمل نشون میده ...
    قابلیت مولتی تاچ یعنی اینکه متوجه میشه چندتا انگشت رویه صفحه قرار گرفته مثلا میتونید دوتا انگشتتون رو رویه یک عکس قرار بدین و بعد از هم دور کنید تا عکس بزرگ بشه ...

خب ولی به هرحال پاکت پی سی هرچقدر هم که مزیت داشته باشه بزگیش جزو معایبشه (البته لازمه)
    تایید می شه!

حـــــرفـه ای Sasan Info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خوب کجاشو دیدین؟
    شما فریمور آسیا رو آپگرید کنید بلوتوث گوشیتون فعال میشه مثل موتورولا
    همینطور تو فریمور جدید فکر کنم فیلمبرداری داشته باشه
    دیگه فکر نکنم مورد دیگه ای باشه

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

قصد ندارم بحث رو منحرف کنم ولی در مورد گوشی ks20 حرفتو بشدت تایید میکنم واقعآ یه چیز دیگست واقعآ دوست دارم این گوشی بیاد و خیلی چیزا رو ثابت کنه
    یکم در مورد این گوشی ال جی میشه توضیح بدین کی وارد بازار ایران میشه ؟ و نسبت به اپل و پی1 چه مزیتهایی داره؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

1

ادیت شد! اساسی !
    Last edited by RezaTayebiJ; 14-11-2007 at 00:53.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

1

دوستان درصورتیکه چگونگی کارکرد آی فون رو تا حالا ندین خواهش می کنم ویدیویی که لینکش دادم رو دانلود کنین.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. این کاربر از RezaTayebiJ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

1

یکم در مورد این گوشی ال جی میشه توضیح بدین کی وارد بازار ایران میشه ؟ و نسبت به اپل و پی1 چه مزیتهایی داره؟
    ویدیوی کامل معرفی این گوشی LG تو سایت engadget هست. یکی دو ماه پیش دیدمش. نسبت به آی فون هیچ برتری نداره و تکنولوژی تاچش ، همون تاچ قدیمیه.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

خب ، خدا رو شکر تمام مسائل حل شد و دیگه نیازی به جر و بحث راجب اینکه آی فون نمی تونه ویدیو ضبط کنه و این جور حرف ها نیست.

همین چند ساعت پیش یکی از سخنگویان شرکت اپل اعلام کرد که تمامی امکاناتی که در حال حاضر در آی فون موجود نیستن (من جمله ضبط ویدیو و افزایش کارایی بلوتوث) همگی رو بصورت آپدیت نرم افزاری می توان به گوشی اضافه کرد و اپل به زودی آپدیت های جدیدی رو برای آی فون ارائه خواهد کرد.

این هم لینک نصف و نیمه ی خبر:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by RezaTayebiJ; 14-11-2007 at 16:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •