تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 147 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1461

نام تاپيک: همه موارد iphone جز نرم افزاری (لیست آموزش ها در پست اول)

آخر فروم باز RezaTayebiJ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

1

اولا بابت این ریویوو خیلی ممنون...
    من به شخصه فکر میکنم به دلیل سیستم عاملی که داره این گوشی انعطاف پذیری خوبی برای پوشوندن عیبهاش در فریمورهای آیندش رو داشته باشه...
    سیستم عامل آی فون بدون نرم افزارهای هکرها خیلی ناقصه.
    اما خدا رو شکر هکرها تونستن به تمام دیتای گوشی دسترسی پیدا کنن و نرم افزارهای بسیار خوبی براش بنویسن.
    منم فکر می کنم سیستم عامل مک او اس آی فون آینده ی روشنی در پیش رو داره.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

اخه یه امریکایی با اون همه سطح بالای زندگی یه گوشی دوربین دار میخواد برای چی؟؟؟؟یا مثلا یه امریکایی مگه مثل ما عقده ایه که نیازی به بلوتوث داشته باشه تا همه چیز رو مفتی گیر بیاره و یا فیلمهای تجاوز به مردم رو ببینه!!!!!!با این همه محاسن ایفون من شدیدا علاقه مند به این گوشی شدم ولی ks20 الجی یه چیز دیگست!!!!!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

1

اخه یه امریکایی با اون همه سطح بالای زندگی یه گوشی دوربین دار میخواد برای چی؟؟؟؟یا مثلا یه امریکایی مگه مثل ما عقده ایه که نیازی به بلوتوث داشته باشه تا همه چیز رو مفتی گیر بیاره و یا فیلمهای تجاوز به مردم رو ببینه!!!!!!با این همه محاسن ایفون من شدیدا علاقه مند به این گوشی شدم ولی ks20 الجی یه چیز دیگست!!!!!
    دوست عزیز بهتره بخش اول نوشتت رو ویرایش کنی که خطر داره حسن!
    k20 هم گوشیه خیلی خوبیه (اون ساعتش خیلی بامزس!) اما من یکی با ویندوز موبایل و کلا ساختار نرم افزاریش مشکل دارم. ضمنا تکنولوژیه تاچش هم در حد و اندازه ی multi touch آی فون نیست. اما بازم خوبه!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

از طریق لینک پایین می تونین راهنمای ویدیویی iphone رو دانلود کنین. حجم ۱۷۵ مگابایت.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

رضا جان مطمئنی ویندوز موبایل خوب نیست؟؟؟؟؟مولتی تاچ یعنی چی؟؟؟؟ویندوز موبایلهای جدید این قابلیت رو ندارند؟؟؟؟

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

اخه یه امریکایی با اون همه سطح بالای زندگی یه گوشی دوربین دار میخواد برای چی؟؟؟؟یا مثلا یه امریکایی مگه مثل ما عقده ایه که نیازی به بلوتوث داشته باشه تا همه چیز رو مفتی گیر بیاره و یا فیلمهای تجاوز به مردم رو ببینه!!!!!
    چرا اینقد مردم خودمونه نسبت به آمریکاییها عقب مونده و عقده ای میبینی؟
    اگه ههین مهاجرا نبودن که آمریکا چیزی نمیشد.
    مثال: رییس At&t ایرانیه
    نمیدونم چیکاره Ibm ایرانیه
    و...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این قضیه تاچ اسکرین چیه که این همه روش ویراژ میدید میگید سیستم فوق العاده تاچ اسکرین یا از الفاظ خیلی پیشرفته استفاده میکنید مگه بقیه گوشی ها چجورین من که چند مدل مختلف رو دیدم فرقی از نظر عملکرد نمیکردن؟؟؟این مولتی تاچم نکنه منظورتون دابل کلیک هستش؟؟؟

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض .........

۱. اپل قضیه ی عکاسی و فیلمبرداری با موبایل رو جدی نگرفته قبول.
    ۲. یه نرم افزار بنام sendSong هست که قابلیت انتخاب زنگ دلخواه (و حتی انتخاب آهنگ mp3 دلخواه در مدیا پلیر گوشی بعنوان زنگ ) و قابلیت فرستادن آهنگ از طریق ایمیل رو به کاربر آی فون می ده. من در حال حاضر از این نرم افزار استفاده می کنم.
    ۳. در نسخه ی 1.1.1 ساپورت جاوا اضافه شده. تازه قبل از اون هم Patch جاوا به شکل غیر قانونی برای آی فون قابل دانلود بود. ضمنا تعداد زیادی از برنامه هایی که برای آی فون نوشته می شن بر پایه ی جاوا هستن. ساپورت فلش رو هم adobe داره روش کار می کنه.
    ۳. بسیاری از گوشی ها در آمریکا بخاطر قانون کپی رایت و FCC فاقد امکان تبادل فایل از طریق بلوتوث هستن.
    ۴. چهار پنج تا نرم افزار برای ادیت فایل های office برای آی فون اومده.
    خوب منم حرفم اینه که چرا نباید به دوربین اهمیت بده آیا این فقط به خاطر پول نیستش؟یا یه برنامه ریزی از قبل نیست؟حتمآ این موضوع هست که توی سری های دیگه این ضعف ها جبران بشه من کار این شرکت رو نفی نمی کنم این سیاست تمام شرکت هاست ولی توی این گوشی این سیاست به حد انتهای خودش رسیده.
    در رابطه با جاوا این حرف من صدق میکنه که توی نسخه بعدی این مشکل حل شده یا اینکه برنامه ها بصورت غیر قانونی بودند تا جایی که من آدم های آمریکایی رو میشناسم آدم هایی هستن که از این روش ها استفاده نمی کنن ( مردم عادیشونو میگم ) پس این برنامه ها مال ما آسیایی ها هست یا کسانی که می خوان یه جورایی سو استفاده بکنن.
    در رابطه با بلوتوث شاید بشه حرفتو قبول کرد ولی چرا گوشی های موتورولا بلوتوث داره؟اگه خلاف قانونه باید برای همه باشه پس قضیه از یه جای دیگه آب می خوره.
    ببین من اگه این حرفا رو میزنم این گوشی رو نمی خوام نفی کنم من خودم این اعتقادو دارم این گوشی توی طراحی و گرافیکی 5 سال از تمام هم رده های خود جلوتره و شاید بتونم بگم توی قابلیت هایی که داره 5 سال از تمام همرده های خودش جلوتره ولی در کنار این ایرادهایی داره که نمیشه ازش چشم پوشی کرد یا اینکه واستیم تا همین گوشی با تمام این قابلیت ها بیاد که اونم فکر میکنم یه دو سه سالی طول بکشه

9. این کاربر از sarmast65_ata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض ال جی

قصد ندارم بحث رو منحرف کنم ولی در مورد گوشی ks20 حرفتو بشدت تایید میکنم واقعآ یه چیز دیگست واقعآ دوست دارم این گوشی بیاد و خیلی چیزا رو ثابت کنه

تاريخ عضويت
    Oct 2007

1

خوب منم حرفم اینه که چرا نباید به دوربین اهمیت بده آیا این فقط به خاطر پول نیستش؟یا یه برنامه ریزی از قبل نیست؟حتمآ این موضوع هست که توی سری های دیگه این ضعف ها جبران بشه من کار این شرکت رو نفی نمی کنم این سیاست تمام شرکت هاست ولی توی این گوشی این سیاست به حد انتهای خودش رسیده.
    در رابطه با جاوا این حرف من صدق میکنه که توی نسخه بعدی این مشکل حل شده یا اینکه برنامه ها بصورت غیر قانونی بودند تا جایی که من آدم های آمریکایی رو میشناسم آدم هایی هستن که از این روش ها استفاده نمی کنن ( مردم عادیشونو میگم ) پس این برنامه ها مال ما آسیایی ها هست یا کسانی که می خوان یه جورایی سو استفاده بکنن.
    در رابطه با بلوتوث شاید بشه حرفتو قبول کرد ولی چرا گوشی های موتورولا بلوتوث داره؟اگه خلاف قانونه باید برای همه باشه پس قضیه از یه جای دیگه آب می خوره.
    ببین من اگه این حرفا رو میزنم این گوشی رو نمی خوام نفی کنم من خودم این اعتقادو دارم این گوشی توی طراحی و گرافیکی 5 سال از تمام هم رده های خود جلوتره و شاید بتونم بگم توی قابلیت هایی که داره 5 سال از تمام همرده های خودش جلوتره ولی در کنار این ایرادهایی داره که نمیشه ازش چشم پوشی کرد یا اینکه واستیم تا همین گوشی با تمام این قابلیت ها بیاد که اونم فکر میکنم یه دو سه سالی طول بکشه
    جاوا بصورت قانونی و توسط شرکت اپل به نسخه ی ۱.۱.۱ آی فون اضافه شد و هیچ مسئله ی غیر قانونی ای توش نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •