تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 122 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1217

نام تاپيک: ▓ Microsoft PowerPoint سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام و خسته نباشید به دوستان....

یه مشکلی هست که من همیشه تو پاور پوینت باهاش روبرو هستم و واقعا اعصاب خورد کن هست...اگه کسی راهی براش داره واقعا ممنون میشم ...

1-وقتی که یه متنی رو از یه جایی مثل word و یا هر چیز دیگه کپی میکنم و داخل پاور پوینت پیست میکنم ترتیبش کاملا بهم میریزه...مثلا توی یه جمله آخرش میاد اول و اولش میره آخر و....که نهایتا مجبور میشم خودم تایپ کنم...

2-و دیگه اینکه هی از فارسی میپره رو انگلیسی که همش مجبورم alt+shift بزنم...راهی نیست که قفل بشه روی فارسی دیگه تکون نخوره؟؟؟

ممنون...
    درود بر شما
    براي مشكل به هم ريختگي، كافيه دكمه هاي Ctrl+Shift سمت راست رو بزنيد.

براي جلوگيري از Automatic Keyboard Switch هم كافيه:
    Tools> Options> Edit> Auto-Keyboard switching

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamim24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خیلی ممنون آقا جواد.. حل شد...این ctrl+shift سمت راست عجب راه حل کارگشایی بود...خیلی خوشم اومد...واقعا متشکرم...

یک مشکل دیگه ای هم که پیداشده اینه که این نوشته ها رو که کپی پیست کردم توی پاور پوینت ازمنابع مختلف ،

وقتی که مثلا توی یک صفحه نوشته ها رو انتخاب کردم و align right رو زدم از سمت راست مرتب شده ولی از سمت

چپ افتضاح شده...خیلی نامرتبه ... دستگیره پنجره text box رو هم که تغییرش میدم هیچ تاثیری نداره.... اینو باید

چه جوری درست کنم که هم از سمت راست و هم از سمت چپ مرتب باشند(البته center نباشه ها)
    ممنون....
    Last edited by shamim24; 13-12-2007 at 11:00.

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

خیلی ممنون..فعلا که گویاحل شد...

یک مشکل دیگه ای هم که پیداشده اینه که این نوشته ها رو که کپی پیست کردم توی پاور پوینت ازمنابع مختلف ،

وقتی که مثلا توی یک صفحه نوشته ها رو انتخاب کردم و align right رو زدم از سمت راست مرتب شده ولی از سمت

چپ افتضاح شده...خیلی نامرتبه ... دستگیره پنجره text box رو هم که تغییرش میدم هیچ تاثیری نداره.... اینو باید

چه جوری درست کنم که هم از سمت راست و هم از سمت چپ مرتب باشند(البته center نباشه ها)
    ممنون....
    سلام دوست عزيز

شما براي اينكار ميتوني از منوي format و زيرمنوي alignment از گزينه هاي justify و justify low استفاده كني

موفق باشي

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamim24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوست عزيز

شما براي اينكار ميتوني از منوي format و زيرمنوي alignment از گزينه هاي justify و justify low استفاده كني

موفق باشي
    چه خوب...اینم حل شد...واقعا تشکر می کنم....

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

فروشگاه گرافيك كاربردي براي آفيس

سلام
    در اين فروشگاه ايراني مي تونيد انواع گرافيك 2 بعدي و سه بعدي، تمپليت، پروژه هاي آماده، فلش و... رو براي انواع نرمافزارهاي آفيس، فتوشاپ، فلش و... خريداري كنيد:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

يه جواب براي دوستاني كه توي چند صفحه قبل پرسيده بودند كه چطور ميشه قايل پاورپوينتشونو بي نياز از نرم افزار كنن !
    ( من 2007 دارم و طبق اون مي گم )
    براي اين كار كافيه كه از منوي كه مي خواين فايلتون رو ذخيره كنين ،‌گزينه publish رو انتخاب كنين ! از گزينه publidh هم اولين گزينه يعني packege fot cd رو انتخاب مي كنين ! با اين كار فايلتونرو مي تونين مستقيم روي سي دي رايت كنين يا پوشه اي رو انتخاب و داخل اون بريزين !
    اين يه سي دي autorun ميشه كه بعد از اين تو هر دستگاهي بزارين ، به صورت خود اجرا فايل شمارو نمايش ميده ! بدون احتياج به وجود نرم افزار !
    يعني اينكه فقط اسن سي دي شما مي تونه فايل پاورپوينت شما رو نمايش بده !

======================================

حالا سوالمم اينه كه چجو مي تونم توي پاورپوينت فايل فلش رو وارد كنم ؟
    خيلي لازم دارم !

در آغاز فعالیت a_kh_110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام
    يه سوال دارم:

آيا راهي هست كه نمايش فايل هاي پاورپوينت رو بي نياز از نرم افزار كنيم؟ يعني حتي اگر روي سيستم پاورپوينت نصب نباشه، باز هم بتونيم اون فايل رو نمايش بديم؟

با تشكر
    بسيار راحت !! 'در زمان save كردن گزينه power point show راانتخاب كنيد تا فايل شما با پسوند pps ذخيره شود حالا فايلي داريد كه نياز به برنامه پاورپوينت ندارد

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بسيار راحت !! 'در زمان save كردن گزينه power point show راانتخاب كنيد تا فايل شما با پسوند pps ذخيره شود حالا فايلي داريد كه نياز به برنامه پاورپوينت ندارد
    دستت درد نكنه. اگه اينجوري باشه كه خيلي عاليه.
    من جواب سوالتون رو نمي دونم ولي اگه بگيد منظورتون از فايل فلش، چه پسوندي هست شايد بتونم بگم.
    اين رو هم بگم كه اگه راهي براي تبديل فلش به Gif پيدا كنيد (كه حتماً پيدا مي كنيد) مي تونيد Gif رو وارد پاورپوينت كنيد. آيا فايل فلش امكانات خاصي داره كه فايل هاي Gif نداره؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

از كجا ميگي بي نياز ميشه؟ امتحان كردي؟
    Last edited by javad2625; 14-12-2007 at 04:58.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

اول از همه در مورد دوستمومن كه ميگن فايل به صورت پاورپوينت شو در بياد ديگه بينياز ميشه !
    اون فقط يك مدل از ذخيره هاست كه تا روش كليك ميكني شروع به نمايش دادن مي كنه !
    تنها راهي كه فايل پاورپوينت شما بينياز به نصب اون ميشه همون راهيه كه تو پست قبليم گفتم !

================================================== ========

در مورد فايلهاي فلش هم منظورم فرمتهاي swf !
    از نظر امكانات هم ديگه همتون بايد واقف باشيد كه چه امكاناتي داره ! توي همه صفحات وب هم استفاده ميشه !
    ميشه دكمه داد يا هر چيز ديگه و .....
    من خيلي به پاورپوينت علاقه دارم ولي چون فايل فلش رو نمي شه توش گذاشت تقريبا بي خيال اون شدم !
    ممنون مي شم كه كمكم كنيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •