تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 122 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 1217

نام تاپيک: ▓ Microsoft PowerPoint سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

اگه نباشه جاش خالی می مونه mghj51's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خيلي دور خيلي نزديك

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشيد من چند وقت سوالي پرسيدم ولي جوابي نگرفتم سوالهام اينها بود :

1- اين بك گراندهاي متحرك رو چجوري استفاده كنيم ؟
    2- چجوري خودمون بك گراند درست كنيم ؟ يعني مثلا" اين بك گراندي رو كه توي پاور پوينت درست كرديم با چه پسوندي و كجا سيو كنيم كه بتونيم مثل بقيه بك گراند ها به تمام اسلايدها تعميم بديم؟

فكر كنم شايد كسي متوجه سوال من نشد . احتمالا" همه اخبار ورزشي شبكه خبر رو ديديد موقعي كه نتايج بازيها رو مي نويسه يه چيزي شبيه پاور پوينته كه بك گراند اون نوشته ها متحرك هست (رنگ زمينه قرمز رنگ داره) من مي خوام ببينم تو پاور پوينت چي جوري ميشه بك گراند متحرك درست كرد؟
    سوال دوم هم كه فكر كنم مشخصه

باز هم ممنون به خاطر زحمات شما دوستان گرامي

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    راستش رو بخوايد من با اينترنت ذغال سوز نتونستم بك گراندهاي متحرك رو دانلود كنم. ولي تا اونجا كه مي دونم تصاوير متحرك رو نميشه واقعاً به صورت بك گراند به تمام اسلايدها تعميم دارد. بلكه بايد دونه دونه توي اسلايدهاي دلخواه، Paste كنيم. يا به عبارتي، يه تصوير درست كنيم و اون رو توي يه اسلايد نمونه بگذاريم. اونوقت، N تا كپي از اسلايد نمونه بگيريم و متن هامون رو داخل اسلايدها بنويسيم.

تصاوير متحرك معمولاً فايل هاي gif هستند كه با نرم افزارهاي مختلفي ميشه اوننها رو درست كرد. بهترينش هم ImageReady و Flash هست.
    پس من اين جواب رو واسه كي گذاشتم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه فایل پاورپوینت دارم
    توش فیلم هم هست بعد می خوام رو سی دی بزنم مشکل اینجاست که ممکنه تو کامپیوتر من درایور e درایو سی دی رامم باشه و ممکنه تو سیستمهای دیگه g درایو سی دی رام باشه برای همین نمی شه از حروف برای مشخص کردن درایو سی دی رام استفاده کرد من می خواستم بدونم هر چه سریعتر که برای شناسایی درایو سی دی رام در هر سیستمی چه چیزی باید بنویسم؟؟؟
    فکر کنم تو مایه های cdrom:\mabaghi باشه حالا یه کمکی کنید فوری اینو بهم کمک کنید

با تشکر
    بای

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه فایل پاورپوینت دارم
    توش فیلم هم هست بعد می خوام رو سی دی بزنم مشکل اینجاست که ممکنه تو کامپیوتر من درایور e درایو سی دی رامم باشه و ممکنه تو سیستمهای دیگه g درایو سی دی رام باشه برای همین نمی شه از حروف برای مشخص کردن درایو سی دی رام استفاده کرد من می خواستم بدونم هر چه سریعتر که برای شناسایی درایو سی دی رام در هر سیستمی چه چیزی باید بنویسم؟؟؟
    فکر کنم تو مایه های cdrom:\mabaghi باشه حالا یه کمکی کنید فوری اینو بهم کمک کنید

با تشکر
    بای
    سلام به آرياي عزيز
    اصلاً‌ لازم نيست نام درايو رو بياريد. فايل فيلم رو با فايل پاورپوينت توي پوشه مشترك بگذاريد ديگه مستقل از نام درايو خواهد شد.

فقط شنيدم كه بعضي فيلم ها، براي پخش شدن در كامپيوتر مقصد، نياز به نصب بودن برنامه اي خاص مثل QuickTime و... دارند. مواظب اين مورد باشيد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام به آرياي عزيز
    اصلاً‌ لازم نيست نام درايو رو بياريد. فايل فيلم رو با فايل پاورپوينت توي پوشه مشترك بگذاريد ديگه مستقل از نام درايو خواهد شد.

فقط شنيدم كه بعضي فيلم ها، براي پخش شدن در كامپيوتر مقصد، نياز به نصب بودن برنامه اي خاص مثل QuickTime و... دارند. مواظب اين مورد باشيد.
    سلام جواد جان
    گل کاشتی
    دمت گرم همین حلش بود که حل شد دستت طلا خدا خیرت بده

با تشکر
    بای

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض تهیه اسلاید از آنچه در صفحه مونیتور ( یا قسمتی از آن) ظاهر میشود.

دوستان گرامی. من میخوام پاورپوینتی رو تهیه کنم و در طی اون نیاز دارم که بعضی از تصاویر رو با استفاده از آنچه در صفحه مونیتور یا قسمتی از اون ظاهر میشه به متن اضاف کنم.لطفا راهنمایی کنید چه جوری میشه این کار رو انجام داد. مثلا فرض کنید میخوام یه توضیح راجع به منوی استارت ویندوز تو اسلاید بیارم و نیاز دارم تصویر منوی استارت رو تو اسلاید پاورپوینتم داشته باشم.

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

دوستان گرامی. من میخوام پاورپوینتی رو تهیه کنم و در طی اون نیاز دارم که بعضی از تصاویر رو با استفاده از آنچه در صفحه مونیتور یا قسمتی از اون ظاهر میشه به متن اضاف کنم.لطفا راهنمایی کنید چه جوری میشه این کار رو انجام داد. مثلا فرض کنید میخوام یه توضیح راجع به منوی استارت ویندوز تو اسلاید بیارم و نیاز دارم تصویر منوی استارت رو تو اسلاید پاورپوینتم داشته باشم.
    سلام

دوست عزيز اگه درست متوجه شده باشم شما ميتوني از كليد Print Screen روي صفحه كليد استفاده كني و از صفحه دسك تاپ عكس بگيري . اونو توي پاور پوينت Paste كني همين

موفق باشي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض فیلمبرداری از صفحه مونیتور و. قرار دادن در پاورپوینت

ضمن تشکر از راهنمایی دوست عزیزم.حالا میتونم بپرسم برای فیلمبرداری از قسمتی از صفحه مونیتور و قرار دادن اون در اسلاید های پاور پوینت از چه نرم افزاری باید استفاده کنم و چگونه فیلم رو رو اسلاید بذارم؟ قبلا از یه نرم افزار برای تصویر برداری از صفحه مونیتور استفاده کردم ولی الان حتی اسمشو هم به خاطر نمیارم

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ضمن تشکر از راهنمایی دوست عزیزم.حالا میتونم بپرسم برای فیلمبرداری از قسمتی از صفحه مونیتور و قرار دادن اون در اسلاید های پاور پوینت از چه نرم افزاری باید استفاده کنم و چگونه فیلم رو رو اسلاید بذارم؟ قبلا از یه نرم افزار برای تصویر برداری از صفحه مونیتور استفاده کردم ولی الان حتی اسمشو هم به خاطر نمیارم
    آقا مهدي به پي سي ورلد خوش آمديد.
    براي Screen Capture نرم افزارهاي زيادي هست. ولي بهترين نرم افزار رايگان قابل دانلود كه سراغ دارم، BB FlashBack هست و بهترين نرم افزار موجود هم Camtasia هست اما اين دومي، حجمش يه كم زياده (40 MB) و اگه اينترنت معمولي داري بهتره بري بخري تا دانلود كني. لينك دانلود اولي هم با يه كم جستجو راحت گير مياد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی علی علی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

علی آقای گل دستت درد نکنه. درواقع اصل مطلب این بود که من از اینترنت یه فایل پاور پوینت رو لود کردم که موزیک متن جالبی داشت و دائم تکرار میشد. حالا که زحمت کشیدی پاسخ دادی یاد گرفتم چه جوری میشه این کار رو کرد. ولی عکسش رو نتونستم انجام بدم. یعنی نتونستم از اون فایل پاور پوینت لود شده صداش رو بردارم و ازش استفاده کنم.راهی رو بلدی؟ جالب اینه که در effect هاش اصلا چیزی از وجود فایل موزیک نشون نمیده.ا
    گر امکان داره فایل رو به ادرس ای میلتون میفرستم. ممنون میشم.
    ایمیل دریافت شد. این فایل به زمینه اسلاید اول atch شده .
    همه اسلادها رو پک کنی باز اهنگ رو میشنوی!!
    رو اسلاید اول کیک کن و بعد برو به قسمتمنو slide slidshow وslide transition کلیک کن. در قسمت sound اسم آهنگ رو میبنی:pan fulte 1 .wav.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •