تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 122 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1217

نام تاپيک: ▓ Microsoft PowerPoint سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام من هم تبريك مي گويم
    يك سوال دارم:
    وقتي مي خوام يك slide جديد بسازم همون templateي رو مي گيره كه اسلايد هاي قبلي داشتند يعني اگر بخوام template اش رو عوض كنم template همه slide ها با هم عوض مي شه .چه كار كنم؟
    من معمولاً براي ايجاد اسلايد جديد از Copy/Paste استفاده مي كنم كه بك گراند و... هم باهاش كپي بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض دو سوال در مورد power point

1) پروژه اي دارم كه بايد روي power point ارايه بشه چه سايزي براي نوشته ها مناسبه ( روي ويديو پروژكتور قراره نمايش داده بشه)
    2)چه كار كنم كه template برايslide جديد با template براي slide هاي ديگه فرق كنه؟

حـــــرفـه ای MB_Danger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی علی علی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    در مورد اندازه font همین فونت که استفاده میکنید .شما به هر تعداد که سطر داشته باشید در مقیاس بزرگتر بر روی صفحه(معمولا سفید)که ویدئو پروژکتور بر روی ان نمایش داده میشود نشان داده خواهد شد .فقط مراقب باشید که نوشتها از کادر اسلاید بیرون زدگی نداشته باشند.رای پیش فرض همان کلید f5 را بزنید.
    در مورد template نیز این template در خقیقت یه پس زمینه آماده شده میاشد و از 2 ترکیب اصلی backgerand و slid layout تشکیل شده است.
    شما باری تغیر هر یک از اسلایدها کاافیست بر روی آن اسلاید(کوچک شده آن) رایت کلیک کرده و backgerand ,و Slid layout آن را تقیر داده و فقط کلیک apply to را کلیک کنید تا زمینه و نحوه نمایش آن اسلاید عوض شود.
    پیشنهاد میکنم که اصلا از پیش فرض ها استفاده نکنید و برای زمینه کارتون عکسی کمرنگ از موضوع مورد بحث را از طریق بکگراند بگذارید.
    متون بندی هم طولانی نکنید در عوض از شکلها و لینک دادن جهت توضیخ مطالب استفاده کنید.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کسه دیگه هیچ کاری یا نظری نداره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

علی آقای گل دستت درد نکنه. درواقع اصل مطلب این بود که من از اینترنت یه فایل پاور پوینت رو لود کردم که موزیک متن جالبی داشت و دائم تکرار میشد. حالا که زحمت کشیدی پاسخ دادی یاد گرفتم چه جوری میشه این کار رو کرد. ولی عکسش رو نتونستم انجام بدم. یعنی نتونستم از اون فایل پاور پوینت لود شده صداش رو بردارم و ازش استفاده کنم.راهی رو بلدی؟ جالب اینه که در effect هاش اصلا چیزی از وجود فایل موزیک نشون نمیده.ا
    گر امکان داره فایل رو به ادرس ای میلتون میفرستم. ممنون میشم.

داره خودمونی میشه OranoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض كمك در باره ي يك پروژه ي پاور پونت

سلام عليكم

ميخوام يه پروژه بزنم كه آموزش نصب ويندوز ويستا رو به صورت واقعي ( يعني طرف كليك ميكنه رو نكست ، ميره صفحه ي بعد و ... )

بسازم ، حالا اول بگيد كدوم شركت آموزش نصب اين ويندوز رو به صورت شبيه سازي شده كه گفتم زده ؟ و نكاتي

كه به نظرتون به درد ميخوره كه بگيد تا پروژه ي خوبي از آب در بياد

يا اگرم مشابه همچين كاري رو كسي ساخته ، بذاره اين جا ما هم استفاده ببريم !

متشكرم

آخر فروم باز mohrd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Ṁashhad

پيش فرض

توی پاور پوینت 2002 جایی به اسم « with preview » وجود دارد؟
    اگه هست کجاست؟

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

علی آقای گل دستت درد نکنه. درواقع اصل مطلب این بود که من از اینترنت یه فایل پاور پوینت رو لود کردم که موزیک متن جالبی داشت و دائم تکرار میشد. حالا که زحمت کشیدی پاسخ دادی یاد گرفتم چه جوری میشه این کار رو کرد. ولی عکسش رو نتونستم انجام بدم. یعنی نتونستم از اون فایل پاور پوینت لود شده صداش رو بردارم و ازش استفاده کنم.راهی رو بلدی؟ جالب اینه که در effect هاش اصلا چیزی از وجود فایل موزیک نشون نمیده.ا
    معمولاً فايل موزيك به صورت عكس يه بلندگوي كوجك روي اسلايدها ديده ميشه. آيا شما همچين چيزي رو اسلايدتون نداريد؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بفرست.
    بعد به نکات آموزشی میکروسافت پاور پینت یه سر بزن من تو اون آموزش همه چیز رو توضیخ دادم.
    بعد اینکه وقتی فایل رو دانلود کردی احتمال داره فایل صداش به صورت Hidden باشه.
    در بعضی کارها هم که با فرمت pps نمایش داده میشه صدا به صورت embed به خود فایل atach میشه (در این مورد اطلاعاتم تکمیل نیست)وپیشنهادم اینه با نرم افزار jetaudio آهنگ رو ظبط کنی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •