تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 122 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1217

نام تاپيک: ▓ Microsoft PowerPoint سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اول از همه در مورد دوستمومن كه ميگن فايل به صورت پاورپوينت شو در بياد ديگه بينياز ميشه !
    اون فقط يك مدل از ذخيره هاست كه تا روش كليك ميكني شروع به نمايش دادن مي كنه !
    تنها راهي كه فايل پاورپوينت شما بينياز به نصب اون ميشه همون راهيه كه تو پست قبليم گفتم !

================================================== ========

در مورد فايلهاي فلش هم منظورم فرمتهاي swf !
    از نظر امكانات هم ديگه همتون بايد واقف باشيد كه چه امكاناتي داره ! توي همه صفحات وب هم استفاده ميشه !
    ميشه دكمه داد يا هر چيز ديگه و .....
    من خيلي به پاورپوينت علاقه دارم ولي چون فايل فلش رو نمي شه توش گذاشت تقريبا بي خيال اون شدم !
    ممنون مي شم كه كمكم كنيد
    آهان. فكر كنم فهميدم چي ميخواي.
    مثلاً ميخواي يه فايل فلش بگذاري كه وقتي كاربر با ماوس، روي اون عمل خاصي رو انجام ميده يا دكمه خاصي از صفحه كليد رو مي زنه، اتفاق خاصي بيفته؟

فكر نمي كنم اين كار توي PPT امكان پذير باشه. ولي شما كه فلش روي سيستمت نصب كردي،‌ توي پاورپوينت برو قسمت insert> Object ببين اسم فلش رو جزو برنامه هاي موجود مي بيني يا نه. اگه نبود ديگه بعيد مي دونم راهي داشته باشه.

ولي شما مي توني دكمه هايي رو توي خود اسلايدها طراحي كني كه با كليك روي اون، يك فايل صوتي اجرا شده و يا به اسلايد معيني انتقال پيدا كنيم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

من هم از همون object مي خوام بيارم ! گزينه فايل فلش هم داره ولي انتخابش مي كنم ارور ميده !
    ميگه نمي دونم سرور چيچي نتونست پيدا كنه و بايد نصب بشه و اينجور چيزا ! البت با نصب دوباره و اينجور چيزا حل نميشه و تو يهمه ورژنها اين ارور رو ميده !

در ضمن ،‌ افكتها و كارهايي كه با فلش ميشه كرد كجا و با پاورپوينت ميشه كرد كجا !

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamim24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان...اگر slide transition & animation های جدید غیر از اونی که در دیفالت پاورپوینت موجوده ، کسی داره ممنون میشم بذاره...

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamim24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

یک سوال دیگه....چطور میشه یه اسلاید رو با بک گراند و ...کپی کرد؟؟؟مثلا یک اسلاید رو از یک presentation (آ)انتخاب کردم ، کپی زدم و توی presentation جدید(ب) paste کردم اما فقط نوشته هاش میاد و بک گراندش باهاش نمیاد..و بک گراند presentation (ب) بهش اختصاص داده میشه...
    Last edited by shamim24; 18-12-2007 at 12:10.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان...اگر slide transition & animation های جدید غیر از اونی که در دیفالت پاورپوینت موجوده ، کسی داره ممنون میشم بذاره...
    مگه ميشه به پ پ هم ترنزيشن افزود؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

یک سوال دیگه....چطور میشه یه اسلاید رو با بک گراند و ...کپی کرد؟؟؟مثلا یک اسلاید رو از یک presentation (آ)انتخاب کردم ، کپی زدم و توی presentation جدید(ب) paste کردم اما فقط نوشته هاش میاد و بک گراندش باهاش نمیاد..و بک گراند presentation (ب) بهش اختصاص داده میشه...
    سلام.
    سخت نيست. درست همون لحظه كه Paste‌ مي كنيد، يه مربع كوچك زير اسلايد ظاهر ميشه، كه يه فلش كوچك كنارش داره. اون فلش رو زده و گزينه Keep formatting رو انتخاب مي كنيد تا بك گراند اوليه ظاهر بشه.

حـــــرفـه ای Jalal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران و حومه

پيش فرض

سلام

خسته نباشید دوستان

فایلهای صوتی رو در نرم افزار پاورپوینت چجحوری بکار ببرم موقع جابجایی (رایت روی سیدی ) مشکلی پیش نیاد

ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام

خسته نباشید دوستان

فایلهای صوتی رو در نرم افزار پاورپوینت چجحوری بکار ببرم موقع جابجایی (رایت روی سیدی ) مشکلی پیش نیاد

ممنون
    سلامت باشيد آقا جلال شما هم خسته نباشيد.
    فايل هاي صوتي رو هر طور دوست داريد به كار ببريد. مثلاً روي نوشته يا عكس دلخواه راست كليك كرده:
    Action Settings> Play Sound

رو بزنيد. اگه فايل پاورپوينت و فايل صوتي، در يك پوشه مشترك باشند مشكلي پيش نخواهد اومد.
    Last edited by javad2625; 24-12-2007 at 15:35.

حـــــرفـه ای Jalal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران و حومه

پيش فرض

سلامت باشيد آقا جلال شما هم خسته نباشيد.
    فايل هاي صوتي رو هر طور دوست داريد به كار ببريد. مثلاً روي نوشته يا عكس دلخواه راست كليك كرده:
    Action Settings> Play Sound

رو بزنيد. اگه فايل پاورپوينت و فايل صوتي، در يك پوشه مشترك باشند مشكلي پيش نخواهد اومد.

درسته جفتش تو یک پوشه هست اما رایتش میکنم روی سی دی قطعا اسم درایو عوض میشه و فایل رو پیدا نمیکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی علی علی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض کلیپهای power point

کی گفته با پاور پینت نمیشه کلیپ ساخت؟
    هر کی گفته این رو ببینه تا بفهمه میشه ساخت!فقط وقتی دیدی حدس بزن چند اسلاید کار برده؟بگو
    طرح از خودم.رضاreza(p30world)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشنهاد انتقاد کارات هر چی داری بگو استفادش رو بکنیم.(فقط دیدی یه چیزی بگیا)دوستون دارم رضا
    Last edited by علی علی علی; 26-12-2007 at 15:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •