تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 122 اولاول ... 54551525354555657585965105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 1217

نام تاپيک: ▓ Microsoft PowerPoint سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

پروفشنال matin_vv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.
    دو سوال:
    1- نیم فاصله در پاور پوینت چطوری هست؟ من نیم فاصله هایی که در ورد زدم رو به -+Ctrl ایجاد کردم. ولی این دکمه ها در پاورپوینت کار نمیکنن. از ورد هم که وارد میکنم نیم فاصله ها به صورت خط فاصله نشون داده میشن.
    2- چطور میشه محتویات یک اسلاید رو که از چند آیتم تشکیل شده و ممکنه هر کدوم انیمیشن خاص خودش رو داره، یک دفعه با هم آورد؟ من هر کاری میکنم این آیتم ها با کلیک کردن به ترتیب میان. من میخوام فقط اسلاید به صورت دستی عوض شه، اما خود محتویات اسلاید خودشون اتومات بیان.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام دوستان.
    دو سوال:
    1- نیم فاصله در پاور پوینت چطوری هست؟ من نیم فاصله هایی که در ورد زدم رو به -+Ctrl ایجاد کردم. ولی این دکمه ها در پاورپوینت کار نمیکنن. از ورد هم که وارد میکنم نیم فاصله ها به صورت خط فاصله نشون داده میشن.
    2- چطور میشه محتویات یک اسلاید رو که از چند آیتم تشکیل شده و ممکنه هر کدوم انیمیشن خاص خودش رو داره، یک دفعه با هم آورد؟ من هر کاری میکنم این آیتم ها با کلیک کردن به ترتیب میان. من میخوام فقط اسلاید به صورت دستی عوض شه، اما خود محتویات اسلاید خودشون اتومات بیان.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام

1 - برای وارد کردن نیم فاصله در پاورپوینت میتونید کلید Alt را پایین نگه داشته و از سمت راست صفحه کلید اعداد 0157 را تایپ کنید ( Alt + 0157 )

برای مثال ابتدا قصد داریم کلمه فاصله ‌ها را تایپ کنیم . ابتدا کلمه فاصله را تایپ کرده و کلید Alt را پایین نگه میداریم و اعداد 0157 را می زنیم و بعدا حروف ها را تایپ می کنیم . ( نمونه : فاصله‌ها)

2 - شما کافیه انیمیشن ها یا نوشته های خودتون را توی یک اسلاید قرار بدید و سپس از منوی Animation از قسمت Animations گزینه Custom Animation را انتخاب کنید و از پنلی که در قسمت سمت راست ایجاد میشه برای تمام انیمیشن ها یا نوشته گزینه Start را برابر با With Previous قرار بدید . با این کار وقتی اسلاید شما به صفحه بعد رفت تمام انیمیشن ها یا نوشته ها با افکت های خودشون با هم میان .

موفق باشید

3. 2 کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

براي گذاشتن نيم فاصله راه ساده تري هم وجود داره: استفاده از «كنترل+شيفت+2» كه البته نه فقط تو پاور پويت بلكه جيميل، فتوشاپ و هر جايي كه فكرشو بكنيد كاربرد داره

5. 4 کاربر از Face_Of_Die بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا یک مشکل من میخوام در پاورم از فونت مثلاً تیتر و زر استفاده کنم اما از ترس بهم ریختن آن می ترسم و تازه وقتی هم گزینه زیر را فعال می کنم سیستم قفل می شود

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

آقا یک مشکل من میخوام در پاورم از فونت مثلاً تیتر و زر استفاده کنم اما از ترس بهم ریختن آن می ترسم و تازه وقتی هم گزینه زیر را فعال می کنم سیستم قفل می شود
    کدوم گزینه را میگید ؟ من که چیزی نمی بینم .

منظورتون Embed font in the files هست ؟ خوب این مشکل سیستم شماست که هنگ میکنه .

راه دیگه اش اینه که فونت ها را کنار پروژه اتون بزارید و توی سیستم مقصد اونها را توی پوشه فونت سیستم بریزید .

8. این کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کدوم گزینه را میگید ؟ من که چیزی نمی بینم .

منظورتون Embed font in the files هست ؟ خوب این مشکل سیستم شماست که هنگ میکنه .

راه دیگه اش اینه که فونت ها را کنار پروژه اتون بزارید و توی سیستم مقصد اونها را توی پوشه فونت سیستم بریزید .
    واقعا عذر می خوام که انقدر دیر عکس را می گذارم

میدونید دوست عزیز

همانطور که خودتان می دانید به طور پیش فرض پاور خودش گزینه اول را تیک زده است (قسمت آبی رنگ)

اما می خواهم بدانم اگر قسمت قرمز رنگ را ما تیک بزنیم فرقی به حالش می کند

راست می گید به خاطر سیستم خودم اما به هر حال فعال کردن این گزینه کمی باعث کندی می شود

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یه سوال

ببینید من مثلاً فونت های 2 را دارم اما مثلاً b ندارم حالا چطور تنظیم کنم که اگر کاری با فونت b بود و در نتیجه من فونت هایش را ندارم با فونت های 2 جایگزین شود
    جواب این را می دانید ببیند مثلاً فکر کنید در این پاور مورد نظر ما چندین فونت مختلف استفاده شده اما مثلاً من همان bzar ندارم حالا چطور فقط bzar که در آن پاور به کار رفته با 2zar جایگزین کنم

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

واقعا عذر می خوام که انقدر دیر عکس را می گذارم

میدونید دوست عزیز

همانطور که خودتان می دانید به طور پیش فرض پاور خودش گزینه اول را تیک زده است (قسمت آبی رنگ)

راست می گید به خاطر سیستم خودم اما به هر حال فعال کردن این گزینه کمی باعث کندی می شود
    سلام

دوست عزیز اشتباه نکنید .

انتخاب بودن گزینه اول توسط پاورپوینت به این معنی نیست که این گزینه روی پروژه شما اعمال شده .

به اون دایره ها Radio Button گفته میشه . اگه شما توی یک برنامه 10 تا Radio Button در یک گروه داشته باشید حتما باید یکی از اونها به صورت پیش فرض تیک دار باشه و این به معنی اعمال اون گزینه روی پروژه نیست .

درسته گزینه اول را پاورپوینت خودش تیک زده ولی این گزینه اصلا روی پروژه اعمال نمیشه . شما باید تیک قسمت قرمز رنگ را که خودتون مشخص کردید را بزنید تا یکی از اون گزینه ها روی پروژه شما اعمال بشه .

با توضیحاتی که دادم اگه شما تیک قسمت قرمز رنگ را بزنید تازه یکی از اون دو گزینه ها به پروژه شما اعمال میشه .

اگه تیک قسمت قرمز رنگ را نزنید هیچ کدوم از اون گزینه ها به پروژه اعمال نمی شه .

موفق باشی

12. این کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

دوست عزیز اشتباه نکنید .

انتخاب بودن گزینه اول توسط پاورپوینت به این معنی نیست که این گزینه روی پروژه شما اعمال شده .

به اون دایره ها Radio Button گفته میشه . اگه شما توی یک برنامه 10 تا Radio Button در یک گروه داشته باشید حتما باید یکی از اونها به صورت پیش فرض تیک دار باشه و این به معنی اعمال اون گزینه روی پروژه نیست .

درسته گزینه اول را پاورپوینت خودش تیک زده ولی این گزینه اصلا روی پروژه اعمال نمیشه . شما باید تیک قسمت قرمز رنگ را که خودتون مشخص کردید را بزنید تا یکی از اون گزینه ها روی پروژه شما اعمال بشه .

با توضیحاتی که دادم اگه شما تیک قسمت قرمز رنگ را بزنید تازه یکی از اون دو گزینه ها به پروژه شما اعمال میشه .

اگه تیک قسمت قرمز رنگ را نزنید هیچ کدوم از اون گزینه ها به پروژه اعمال نمی شه .

موفق باشی
    جواب هاتون معرکه است مرسی واقعا

آخر فروم باز france's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    P30World.Com

14

سلام...

دوستان ایا در power point 2007 یا ورژن بالاتر میشه مثلا: برای یک شهر یا .... مثل تهران که بصورت ستون مثلثی یا مستعطیل و ... درست شده در هر نمودار مثلا از جمع 20 نمودار که شهر تهران در 12 تا از اون نمودارها تعریف شده یکرنگ باشه دیگه نخوایم دستی رنگ ها رو تنظیم کنیم.

من 20 تا نمودار برای اداره ایجاد کردم. ولی الان ایراد گرفتن که مثلا فلان شهر باید در همه نمودارها یک رنگ باشه.زمان هم برام مهمه ایا این امکان وجود داره یک ستون در همه نمودارها یک رنگ داشته باشه.

نکته:

شاید یک شهر در 1 یا 9 و ... از نمودارها باشه میخوام همه جا وقتی ستون اون شهر رو ایجاد می کنم اتوماتیک یک رنگ رو انتخاب کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •