تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 122 اولاول ... 172324252627282930313777 ... آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 1217

نام تاپيک: ▓ Microsoft PowerPoint سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

چه جوری میشه یه آهنگ رو با فرمت mp3 یا .... به اسلاید هامون اضافه کرد که آهنگ از رفتن به اسلاید بعدی قطع نشه
    و همینطور ادامه پیدا کنه؟

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام میشه پاور پونت رو طوری ذخیره کرد که وقتی بازش میکنی با یک کلیک باز شه و یک باره نمای اسلاید شما باز بشه و اسلاید ها را نمایش بده؟
    بدون راست کلیک کردن و گزینه show
    یا به صورت یک فیلم ذخیرش کرد فایل های پاور پوینت رو؟
    نرم افزار تبدیل Ppt به فیلم را هم توی فهرست همین تاپیک میتونی پیدا کنی، ولی روش اول، آسونتر و منطقی تره. حتی می تونی کاری کنی که کاربر برای نمایش اسلایدها نیازی به خود Microsoft Powerpoint هم نداشته باشه.

آخر فروم باز mefmef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نرم افزار تبدیل Ppt به فیلم را هم توی فهرست همین تاپیک میتونی پیدا کنی، ولی روش اول، آسونتر و منطقی تره. حتی می تونی کاری کنی که کاربر برای نمایش اسلایدها نیازی به خود Microsoft Powerpoint هم نداشته باشه.
    باسلام
    چطوری ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    روش داره. یکی استفاده از Microsoft PPT Show و یکی هم استفاده از ابزار ساخت CD خود پ پ. توضیح کامل تر در پست های 29 و 46 داده شده.

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

چه جوری میشه یه آهنگ رو با فرمت mp3 یا .... به اسلاید هامون اضافه کرد که آهنگ از رفتن به اسلاید بعدی قطع نشه
    و همینطور ادامه پیدا کنه؟

جواب نمیدید؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    ببخشید. این سوال رو ندیده بودم. جواب آن در چندجا داده شده. فهرست این تاپیک را نگاه کنید می بینید. در تاپیک نکات آموزشی پاورپوینت هم مفصل تر توضیح داده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام
    من می خوام تو اسلایدم یک نوشته ظاهر بشه بعد یک فلش به سمت راست حرکت کنه بعد یک نوشته دیگه ظاهر بشه . اما هر کاری می کنم فلش تو اسلاید قبل ازاینکه نوشته اول ظاهر بشه دیده میشه بعد از اینکه نوشته ظاهر شد فلش به سمت راست حرکت میکنه وبعد نوشته دوم ظاهر میشه .چیکار باید کنم که فلش تا زمانی که نوشته اول کامل ظاهر نشده فلش ظاهر نشه ؟
    من اولویت بندی کردم و فلش رو 2 قرار دادم اما فلش موقع نمایش اسلاید قبل از دیده شدن متن اول دیده میشه.
    Last edited by new_boys333; 20-10-2008 at 13:06.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    من می خوام تو اسلایدم یک نوشته ظاهر بشه بعد یک فلش به سمت راست حرکت کنه بعد یک نوشته دیگه ظاهر بشه . اما هر کاری می کنم فلش تو اسلاید قبل ازاینکه نوشته اول ظاهر بشه دیده میشه بعد از اینکه نوشته ظاهر شد فلش به سمت راست حرکت میکنه وبعد نوشته دوم ظاهر میشه .چیکار باید کنم که فلش تا زمانی که نوشته اول کامل ظاهر نشده فلش ظاهر نشه ؟
    من اولویت بندی کردم و فلش رو 2 قرار دادم اما فلش موقع نمایش اسلاید قبل از دیده شدن متن اول دیده میشه.
    سلام
    باید در پنل Custom Animation که سمت راست صفحه ظاهر میشه از منوی بازشونده مربوط به آن فلش، گزینه Start After Previous را انتخاب کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

آقا جواد اینو انتخاب کرده بودم . از قسمت motion path حرکت به سمت راست رو انتخاب کرده بودم ولی فلش ظاهر میشه بعد نوشته میاد .

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آقا جواد اینو انتخاب کرده بودم . از قسمت motion path حرکت به سمت راست رو انتخاب کرده بودم ولی فلش ظاهر میشه بعد نوشته میاد .
    یک جای کار را اشتباه کرده ای. نمی دانم کجا ولی پیشنهادم اینه که Animation تمام نوشته ها و فلش ها را حذف کن و از اول به آنها Animation بده. اول به نوشته، بعد به فلش. باید حل شود. اگر نشد دیگر نمی دانم چه باید کرد ولی مطمئنم کاری که می خواهی انجام بدهی عملی است.ضمناً من الآن پاورپوینت 2003 ندارم ولی اگر خواستی فایلت را آپلود کن تا برایت درستش کنم.
    Last edited by javad2625; 24-10-2008 at 23:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •