تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 113 از 122 اولاول ... 1363103109110111112113114115116117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,121 به 1,130 از 1217

نام تاپيک: ▓ Microsoft PowerPoint سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام
    یه سوال مهم داشتم .
    می خواستم بدونم راهی هست که بدونم توی اسلاید هایی که ساخته شده از چه فونت هایی استفاده شده .
    چون صفحاتش زیاده نمی شه تیکه تیکه چک کرد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

من برام انیمیشن های اسلاید ها(یعنی خود اسلاید با یه جلوه ظاهر میشه) اجرا نمیشه آفیسمم 2013 هست جدیدا ویندوزمو عوض کردم تا قبل از اون درست بود ولی حالا نه

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

با سلام
    یه سوال داشتم
    من یه اسلاید درست کردم . می خوام وقتی روی فایل دوبار کلیک می کنن فایل open نشه و گزینه Show اجرا بشه .
    چکار باید بکنم ؟
    ممنون
    موقع ذخیره کردن اسلایدشو، از منوی کشویی Save As Type گزینه ی Powerpoint Show رو انتخاب کنید... که البته کاربر میتونه با تغییر پسوند از ppsx به pptx راحت باز کنه فایل اصلی رو

با سلام
    یه سوال مهم داشتم .
    می خواستم بدونم راهی هست که بدونم توی اسلاید هایی که ساخته شده از چه فونت هایی استفاده شده .
    چون صفحاتش زیاده نمی شه تیکه تیکه چک کرد .
    فکر نکنم نویسنده اسلاید معمولا از استایل خاصی استفاده کنن... و هر چی خواستن استفاده میکنن. بنابراین فکر نمیکنم چنین قابلیتی باشه.

من برام انیمیشن های اسلاید ها(یعنی خود اسلاید با یه جلوه ظاهر میشه) اجرا نمیشه آفیسمم 2013 هست جدیدا ویندوزمو عوض کردم تا قبل از اون درست بود ولی حالا نه
    انیمیشن اسلاید منظورت همون Transition هست؟ هیچ انیمیشنی اجرا نمیشه یا فقط اون Transition ها.
    با توجه به اینکه ویندوز رو تازه نصب کردید، شاید درایور گرافیک رو نصب نکرده باشید...
    قبلا هم ویندوز همین نسخه بوده و آفیس هم همین نسخه؟ مثلا اگر قبلا ویندوز 7 و آفیس 2013 داشتید، الان هم همونه؟

من ویندوز 8.1 و آفیس 2013 نصب هست، مشکلی نیست...

4. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    ببین مشکل من اینه که اسلاید هایی که اماده می کنم باید روی سیستم های مختلفی اجرا کنم و چون اون سیستم ها همیشه یکی دو تا فونت کم دارن . نوشته های من به هم میریزن .
    توی اینترنت سرچ کردم . یه راه حلی برام پیدا شد . که توی آپشن پاورپوینت تیک ذخیره فونت پاور پوینت را بزنم تا مشکلم حل شه .
    ولی یه مشکل دیگه پیدا شد . اونم این که موقع ذخیره با پیغام خطاهایی مثل پیغام های زیر روبه رو میشم که می گه نمی تونم فلان فونت را کپی کنم .
    عکس اول

عکس دوم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    یه سوال دیگه هم داشتم .
    راهی هست که فایل های ppsx رو بدون این که هیچ برنامه ای مثل افیس و ... نصب کنیم . اجرا کرد
    البته یه آموزش پیدا کردم که فایل پاورپوینت رو از طریق گزینه Export و انتخاب Package presentation for CD این کار رو می کرد . ولی مشکل اون این بود که فایل pptx می سازه . وقتی پسوند رو عوض کردم و تبدیل به ppsx کردم دیگه اجرا نمی شد .
    Last edited by blue2006; 18-08-2014 at 11:30.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

سلام
    ببین مشکل من اینه که اسلاید هایی که اماده می کنم باید روی سیستم های مختلفی اجرا کنم و چون اون سیستم ها همیشه یکی دو تا فونت کم دارن . نوشته های من به هم میریزن .
    توی اینترنت سرچ کردم . یه راه حلی برام پیدا شد . که توی آپشن پاورپوینت تیک ذخیره فونت پاور پوینت را بزنم تا مشکلم حل شه .
    ولی یه مشکل دیگه پیدا شد . اونم این که موقع ذخیره با پیغام خطاهایی مثل پیغام های زیر روبه رو میشم که می گه نمی تونم فلان فونت را کپی کنم .
    عکس اول

عکس دوم
    فونت های عربی معمولا این مشکل رو دارند. اکثرا هم بخاطر کپی رایت هست.
    از فونتهای دیگه استفاده کنید.

سلام
    یه سوال دیگه هم داشتم .
    راهی هست که فایل های ppsx رو بدون این که هیچ برنامه ای مثل افیس و ... نصب کنیم . اجرا کرد
    البته یه آموزش پیدا کردم که فایل پاورپوینت رو از طریق گزینه Export و انتخاب Package presentation for CD این کار رو می کرد . ولی مشکل اون این بود که فایل pptx می سازه . وقتی پسوند رو عوض کردم و تبدیل به ppsx کردم دیگه اجرا نمی شد .
    میتونید رمز بذارید روی فایل که فقط بشه دیدش و نشه دستکاریش کرد.

8. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

فونت های عربی معمولا این مشکل رو دارند. اکثرا هم بخاطر کپی رایت هست.
    از فونتهای دیگه استفاده کنید.

میتونید رمز بذارید روی فایل که فقط بشه دیدش و نشه دستکاریش کرد.
    در مورد فونت مشکل اینه که من الان نمی دونم این پیغام مال کدوم فونت هست که بخوام تغییرش بدم . هرچه هم چک کردم اصلا این فونت ها رو استفاده نکرده بودم .
    درباره مورد دوم هم می خواستم ببینم اگه راهی باشه که همین اسلاید ها را بدون نیاز به نصب برنامه آفیس نمایش داد خیلی عالیه . در اصل نمی خوام کانورت کنم . تو خود برنامه استخراج به این صورت داریم ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

در مورد فونت مشکل اینه که من الان نمی دونم این پیغام مال کدوم فونت هست که بخوام تغییرش بدم . هرچه هم چک کردم اصلا این فونت ها رو استفاده نکرده بودم .
    درباره مورد دوم هم می خواستم ببینم اگه راهی باشه که همین اسلاید ها را بدون نیاز به نصب برنامه آفیس نمایش داد خیلی عالیه . در اصل نمی خوام کانورت کنم . تو خود برنامه استخراج به این صورت داریم ؟
    در مورد اول فکر کنم بهترین کار کپی کل اسلاید ها در یک پاورپوینت جدید باشه.
    در مورد دوم هم در صورت عدم وجود آفیس باید Powerpoint Viewer رو نصب کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    چطوری میشه وقتی پاورپوینت رو به یک pdf لینک میکنیم اون قسمت از متن pdf پررنگ تر یا underline بشه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

سلام
    چطوری میشه وقتی پاورپوینت رو به یک pdf لینک میکنیم اون قسمت از متن pdf پررنگ تر یا underline بشه؟
    منظورتون چیه؟ لینک میکنیم یعنی Hyperlink؟
    هایپرلینک اتوماتیک آندریلاین میذاره و به رنگ آبی درمیاره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •