تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 112 از 122 اولاول ... 1262102108109110111112113114115116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,111 به 1,120 از 1217

نام تاپيک: ▓ Microsoft PowerPoint سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام
    این برنامه رو دیدین
    Advanced Office Password Recovery Pro
    میگه کمتر از 10 دقیقه تمام پسورد ها افیس رو بر می داره . این صحت داره ؟

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

با سلام
    این برنامه رو دیدین
    Advanced Office Password Recovery Pro
    میگه کمتر از 10 دقیقه تمام پسورد ها افیس رو بر می داره . این صحت داره ؟
    این هم به روش تست پسورد هست، همونجور که نوشته، از قابلیت موازی سازی GPU استفاده میکنه برای افزایش سرعت. شما پسورد خیلی طولانی شامل، حروف(هم بزرگ و هم کوچک)، علامت(%، $، ! و ...)، اعداد و ... اگر بذارید، فکر نکنم به این راحتی قابل انجام باشه، مثلا طول پسورد رو 20 تا اگر بگذارید، اون کامپیوتر باید شاید 80 به توان 20(80 به تعداد کاراکترهای مختلف قابل استفاده در پسورد) رو چک کنه. دیگه خودتون حسابش رو بکنید، اون کارت گرافیک R290X که قیمتش حدود 2میلیونه، 30000پسورد بر ثانیه(در آفیس 2010) یا 1800(در آفیس 2013) چک میکنه. حالا در نظر بگیرید، تقسیم 80به توان 20 رو بر 30000، فکر نکنم هیچ کسی بخواد چنین کاری بکنه، حساب کردم، میشه 1218630036156400067647556.2320311 قرن
    البته این عدد با فرض این هست که بشه 80 کاراکتر مختلف استفاده کرد در 20کاراکتر پسورد. چند وقت پیش یه مقاله ای بود که نوشته بود، با استفاده از برکامپیوترها، شاید بشه تو طول 47سال یه پسورد 16رقمی ساده شامل حروف و عدد و علامت رو -- کرد...

شما پسورد مطمئن بذار روش، تو فکرش نباش

3. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام
    من یه مشکلی با پاورپوینت 2010 دارم که با 2007 نداشتم. اونم اینکه نمیتونم بیشتر از یک افکت روی یه آیتم بذارم. وقتی افکت ورود روی آیتمم میذارم، با انتخاب افکت تاکید یا خروج، افکت ورود حذف میشه و افکت بعدی جایگزین میشه. اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
    تشکر فراوان

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

سلام
    من یه مشکلی با پاورپوینت 2010 دارم که با 2007 نداشتم. اونم اینکه نمیتونم بیشتر از یک افکت روی یه آیتم بذارم. وقتی افکت ورود روی آیتمم میذارم، با انتخاب افکت تاکید یا خروج، افکت ورود حذف میشه و افکت بعدی جایگزین میشه. اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
    تشکر فراوان
    سلام
    شما وقتی یه انیمیشن رو برای یک آیتم انتخاب میکنید، اگر از نوار اصلی انتخاب کنید، فقط اون اعمال میشه و بقیه حذف میشن، اگر میخواید به یک آیتم چند انیمیشن اضافه کنید، باید از دکمه ی Add Animation استفاده کنید:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام
    شما وقتی یه انیمیشن رو برای یک آیتم انتخاب میکنید، اگر از نوار اصلی انتخاب کنید، فقط اون اعمال میشه و بقیه حذف میشن، اگر میخواید به یک آیتم چند انیمیشن اضافه کنید، باید از دکمه ی Add Animation استفاده کنید:
    آقا خدا خیرت بده. یک در دنیا. صد در آخرت. مشکلمو حل کردی.

7. این کاربر از aphro_dite بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

چطوری میشه یک انیمیشن رو در بک گراند قرار داد؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

چطوری میشه یک انیمیشن رو در بک گراند قرار داد؟؟؟
    انیمیشن که فایل ویدیویی باشه؟
    من این کار رو برای ارائه مطلب انجام دادم، چند تا فایل ویدیویی Loop پیدا کردم و گذاشتم پس زمینه، استاد کیف کرده بود
    اول یه ویدیو وارد کنید:

بعد به سربرگ زیر برید و تیک گزینه مشخص شده رو بر میداریم:

5) حالا فایل ویدیویی رو انتخاب میکنیم و تنظیمات زیر رو هم انجام میدیم بعدش:

در نهایت بهتره ویدیو رو پشت تمام اشیا قرار بدی...:

10. 2 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shahram t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

انیمیشن که فایل ویدیویی باشه؟
    من این کار رو برای ارائه مطلب انجام دادم، چند تا فایل ویدیویی Loop پیدا کردم و گذاشتم پس زمینه، استاد کیف کرده بود
    اول یه ویدیو وارد کنید:

بعد به سربرگ زیر برید و تیک گزینه مشخص شده رو بر میداریم:

5) حالا فایل ویدیویی رو انتخاب میکنیم و تنظیمات زیر رو هم انجام میدیم بعدش:

در نهایت بهتره ویدیو رو پشت تمام اشیا قرار بدی...:

دوست عزیز من از قبل یه مشکل داشتم که با دیدم پست شما برام تازه شد من قبلا این کار رو انجام میدادم اما یه مشکل داشتم فایل ویدیویی فقط واسه اون صفحه پخش میشد و به محض کلیک کردن و رفتن به صفحه ی دیگه فایل از اول شروع میشد من می خوام یه فایل ویدیویی رو قرار بدم که با تغییر صفحات ادامه داده بشه و قطع نشه شما میدونی چطور میشه این کار رو کرد؟؟ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

دوست عزیز من از قبل یه مشکل داشتم که با دیدم پست شما برام تازه شد من قبلا این کار رو انجام میدادم اما یه مشکل داشتم فایل ویدیویی فقط واسه اون صفحه پخش میشد و به محض کلیک کردن و رفتن به صفحه ی دیگه فایل از اول شروع میشد من می خوام یه فایل ویدیویی رو قرار بدم که با تغییر صفحات ادامه داده بشه و قطع نشه شما میدونی چطور میشه این کار رو کرد؟؟ممنون
    این کار فکر نکنم قابل راخت انجام باشه چون یا برنامه نویسی میخواد یا ارتباط دو شیء در دو اسلاید مختلف. در مورد برنامه نویسی چون تو ورد میشه یه کارهایی با زبان بیسیک کرد، نمیدونم(یعنی نمیدونم که میشه تو پاورپوینت هم ماکرو یا هر جور برنامه نویسی نوشت یا نه) ولی اینو میدونم که دو اسلاید رو نمیشه به هم ارتباط داد.
    تنها راه حل راحت این هست که برای پس زمینه، از Loop های کوتاه استفاده بشه که تغییرات در هر اسلاید محسوس نباشه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام
    یه سوال داشتم
    من یه اسلاید درست کردم . می خوام وقتی روی فایل دوبار کلیک می کنن فایل open نشه و گزینه Show اجرا بشه .
    چکار باید بکنم ؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •