تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 122 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 1217

نام تاپيک: ▓ Microsoft PowerPoint سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

آهان پس با فرمت ویندوز مدیا ویدئو میشه براش ارسال کنم؟ حتی اگر پاور نداشته باشه؟

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

آهان پس با فرمت ویندوز مدیا ویدئو میشه براش ارسال کنم؟ حتی اگر پاور نداشته باشه؟
    بله میشه. مثل یه فیلم عادی.

Sent from my ST15i using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

داداش دادم که نشد با فرمت power point show ارسال کردم اما وقتی برای طرف ارسال میشه پسورد و یوزرنیم میخواد ایمیلمو میخواد چیکار کنم؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

داداش دادم که نشد با فرمت power point show ارسال کردم اما وقتی برای طرف ارسال میشه پسورد و یوزرنیم میخواد ایمیلمو میخواد چیکار کنم؟
    برادر گلم شما میگی فرمت ویندوز مدیا ویدیو بعدش Power Point Show میفرستی؟
    شما فایل ویدیو رو بساز، با پسوند WMV و بعدش بصورت دستی ارسالش کن با ایمیل.

5. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام
    یه سوال خیلی مهم داشتم .
    من یه سری اسلاید دارم که با پاورپوینت 2013 درستشون کردم . می خوام یه کاری کنم که کس دیگه ای نتونه این فایل ها رو تغییری درشون بده ولی نمایش اون ها بدون مشکل باشه . توی خود پاورپوینت می شه این کارا رو کرد ؟ یا برنامه خاصی داره ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

با سلام
    یه سوال خیلی مهم داشتم .
    من یه سری اسلاید دارم که با پاورپوینت 2013 درستشون کردم . می خوام یه کاری کنم که کس دیگه ای نتونه این فایل ها رو تغییری درشون بده ولی نمایش اون ها بدون مشکل باشه . توی خود پاورپوینت می شه این کارا رو کرد ؟ یا برنامه خاصی داره ؟
    از قسمت زیر، میتونید محدودیت ایجاد کنید:

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

از قسمت زیر، میتونید محدودیت ایجاد کنید:
    دستت درد نکنه
    اگه اشتباه نکنم یه برنامه بود که پسورد هایی که از این طریق می گذاشتیم حذف می کرد .
    یه چیز دیگه هم اینه که من می خوام اسلاید ها نمایش داده شوند ولی ویرایش نشن
    می شه در مورد سه تا گزینه دیگه توضیح بدین
    Last edited by blue2006; 13-06-2014 at 17:51.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سروش جان اون لینکی که گذاشتی برام Power Point Viewer از کدام گزینه استفاده کنم که بهتر باشه ؟
    Last edited by امیر حسام بهرامی; 14-06-2014 at 10:30.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

دستت درد نکنه
    اگه اشتباه نکنم یه برنامه بود که پسورد هایی که از این طریق می گذاشتیم حذف می کرد .
    یه چیز دیگه هم اینه که من می خوام اسلاید ها نمایش داده شوند ولی ویرایش نشن
    می شه در مورد سه تا گزینه دیگه توضیح بدین
    این چیزی که عکسشو گذاشتم، کلا برای باز کردن هست، گزینه ی اول وقتی زده بشه، اعلام میشه که این فایل نهایی هست و نیازی به تغییر نداره، بهتره قبل از گذاشتن پسورد، این گزینه رو بزنید.
    گزینه ی دوم برای باز کردن پرزنتیشن، پسورد میخواد. اعمال رمز برای تغییرات
    گزینه سوم فکر میکنم اشخاصی که توی People حساب مایکروسافت هستن یا اشخاصی که ایمیلشون رو تعیین میکنم براش، میتونن باز کنن پرزنتیشن رو.
    گزینه چهارم هم که ایجاد امضای دیجیتال هست برای جلوگیری از جعل یا دستکاری بدون اجازه شما، اگر هر تغییری در این فایل اعمال بشه، امضای دیجیتال، صحتش رو از دست میده و دیگه به نام شما نیست.
    برای اون حالتی که شما میخواین، باید حین ذخیره فایل، از منوی Tools، گزینه ی General Options رو اضافه کنید و رمز رو برای باز کردن یا اجازه ی ویرایش قرار بدید. اگر رمزتون طولانی باشه و ترکیب مناسبی از کاراکترها باشه، باز کردنش سخت هست، اکثر نرم افزارها هم با روش امتحان کردن پسورد قفل رو باز میکنن.

سروش جان اون لینکی که گذاشتی برام Power Point Viewer از کدام گزینه استفاده کنم که بهتر باشه ؟
    سلام، لینک که گذاشتم، وقتی روی دکمه ی Download کلیک کردید، بعدش یه پاپ آپ میاد، تو اونجا چیزی انتخاب نکن، گوشه پایین صفحه یه دکمه ی آبی هست، اونو بزنی، دانلود اتوماتیک شروع میشه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

این چیزی که عکسشو گذاشتم، کلا برای باز کردن هست، گزینه ی اول وقتی زده بشه، اعلام میشه که این فایل نهایی هست و نیازی به تغییر نداره، بهتره قبل از گذاشتن پسورد، این گزینه رو بزنید.
    گزینه ی دوم برای باز کردن پرزنتیشن، پسورد میخواد. اعمال رمز برای تغییرات
    گزینه سوم فکر میکنم اشخاصی که توی People حساب مایکروسافت هستن یا اشخاصی که ایمیلشون رو تعیین میکنم براش، میتونن باز کنن پرزنتیشن رو.
    گزینه چهارم هم که ایجاد امضای دیجیتال هست برای جلوگیری از جعل یا دستکاری بدون اجازه شما، اگر هر تغییری در این فایل اعمال بشه، امضای دیجیتال، صحتش رو از دست میده و دیگه به نام شما نیست.
    برای اون حالتی که شما میخواین، باید حین ذخیره فایل، از منوی Tools، گزینه ی General Options رو اضافه کنید و رمز رو برای باز کردن یا اجازه ی ویرایش قرار بدید. اگر رمزتون طولانی باشه و ترکیب مناسبی از کاراکترها باشه، باز کردنش سخت هست، اکثر نرم افزارها هم با روش امتحان کردن پسورد قفل رو باز میکنن.

سلام، لینک که گذاشتم، وقتی روی دکمه ی Download کلیک کردید، بعدش یه پاپ آپ میاد، تو اونجا چیزی انتخاب نکن، گوشه پایین صفحه یه دکمه ی آبی هست، اونو بزنی، دانلود اتوماتیک شروع میشه.
    سلام
    دستت درد نکنه . خوبه
    یه سوال . من با پاورپوینت 2013 اینو درست کنم و به همین روش روش پسورد بزارم . اگه کسی که افیس مثلا 2007 داشته باشه می تونه این فایل رو ببینه ؟ منظور نمایش اسلایده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •