تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 62

نام تاپيک: سریال حلقه سبز

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

با سلام ...
    حسین جان بابت ایجاد تاپیک ممنون ...
    من خودم از جمله کسانیم که فوق العاده به این فیلم علاقه مند شدم و تا الان نظرم اینه که فیلم بسیار فوق العاده است . مفهوم فیلم ، دیالوگ ، بازی، حتی دوربین و همه چیز متفاوت و جذاب جلوه می کنن . من هم الان دارم تاپپیک رو کامل می خونم تا نظراتم رو در مورد پست های مختلف بدم ...
    موفق باشید .

سلام.
    من فقط قسمت اول سریال رو دیدم و آنچه که دبدم رو نپسندیدم!
    بنظرم دیالوگ ها خیلی وا رفته بودن. تفکرات حاتمی کیا کم کم دارن قدیمی می شن و بوی تکرار ازشون می یاد.
    هرچند که در مقایسه با دیگر کارهای تلویریون ، قطعا در سطح بسیار بالاتریست.
    رضا جان ، یه خورده زود قضاوت کردی ... من هم اوایل خوشم نیومد اما بعد از قسمت سوم خیلی برام عجیب بود که این حاتمی کیا چه کرده ؟
    اتفاقا دیالوگ ها خیلی بهتره از بقیه ی فیلمهاست .

بعد از مدتها دوباره برگشته و به نظرم ابرام انتخاب مناسبی کرده چون خیلی پر انرژی نشون میده و می خواد جبران غیبتش رو بکنه.
    موافقم حسین جان .. واقعا کارش عالیه .

فراستي: «حلقه سبز» انتظارها را از «حاتمي‌كيا» برآورده نمي‌كند
    نمی دونم این کارشناسا چی می بینن که اینطور حرف می زنن ...شاید تفکرش اینطوره که هر فیلمی مخاطب بیشتری داشته باشه ، بهتره ... یا چطور فیلم رو کهنه می دونن . تا الان هیچ فیلمی با این روال در ایران وجود نداشته ...

من که دشمنش نیستم هم با منتقدکاملا موافقم. حاتمی کیا بعد از ارتفاع پست کارهاش افت شدیدی کردن و یکی از دیگری ضعیف ترن.
    من یکی به حلقه ی سبز خیلی امید داشتم. اما بعد از دیدن قسمت اولش تمام امیدهام به باد رفت . چقدر بد و ابتدایی بود. دیالوگ ها رو انگار یه بچه ی ۱۰ ساله نوشته بود. اون پلیسه که با خانوم دکتره بحث می کرد کاراکترش از بنیه مشکل داشت و ... .
    من خودم به شخصه دیالوگ های خیلی مهم و اونهایی که بین بازیگران اصلی رد و بدل می شه رو مورد توجه قرار می دم ... و تا الان برداشت من از دیالوگ ها طوری بوده که اونها رو مناسب دونستم .
    حالا شما هم اینقدر به اولین قسمت گیر ندین ... برداشت زود موجب پشیمانیست .

یه عیبی که جامعه ما داره اینه که همه فکر میکنند که آدمهای با شخصیتهای منفی نمیتوانند در زمینه های کاری مختلف وجود داشته باشند واسه همین مرتبا هر گونه نا هنجاری اجتماعی به افراد قچاقچی و .... نسبت داده میشد تا مبادا صدای کسی در بیاید!!
    مثلا اگه یه پرستار در سریال یا فیلمی نقش منفی داشته باشد چه ربطی به ذیگر پرستاران دارد؟!!!
    به این می گن روحیه ی انتقاد نپذیری ... یا ضد انتقاد ... بی جنبگی هم بهش می گن ... گاهی اوقات هم می گن بی ظرفیتی ... در هر حال درست نیست .

سلام
    تازگی مد شده میگن" اولشه چند قسمت از سریال که بگذره خوب میشه "یا مثلا " حالا وایسا اخرش برسه" .در حالی که یه فیلم یا سریال باید از اولش بیننده رو به خودش جلب کنه ..الان سریال سازا تو دنیا اولین قسمت سریال رو مهمترین قسمتش می دونن و سعی میکنن هر چی تو چنته دارن تو همون قسمت های اول بذارن ....به قول نیکی کریمی تو دو زن وقتی مادرش بهش می گفت "دخترم اولشه درست میشه" نیکی کریمی میگفت: "مادرم اولش (زندگی مشترک) که باید بهتر از اخرش باشه....
    مثال زدن یه زندگی مشترک با یه فیلم در اهمیت ابتدا و انتها نمی تونه کار منطقی باشه . اگه توجه کنی می بینی که همیشه برای نقد یه فیلم بیشتر به آخر داستان و نحوه ی پایانش تاکید می شه ... چون ذات فیلمها طوریه که 50 درصد بار و مفهومشون در آخر داستان به مخاطب می رسه . من خودم به شخه پایان داستان ، مخصوصا سکانس پایانی هر فیلم بیشترین اهمیترو برام داره .

موفق باشید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان ، از مطالب جالبی که گذاشتید ممنون .

آخر فروم باز isbn84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

با سلام ...

مثال زدن یه زندگی مشترک با یه فیلم در اهمیت ابتدا و انتها نمی تونه کار منطقی باشه . اگه توجه کنی می بینی که همیشه برای نقد یه فیلم بیشتر به آخر داستان و نحوه ی پایانش تاکید می شه ... چون ذات فیلمها طوریه که 50 درصد بار و مفهومشون در آخر داستان به مخاطب می رسه . من خودم به شخه پایان داستان ، مخصوصا سکانس پایانی هر فیلم بیشترین اهمیترو برام داره .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان ، از مطالب جالبی که گذاشتید ممنون .
    اون دیالوگ باب مزاح بود... شما توی دو تا پستی که من راجب به این تاپیک نوشتم فقط همین دیالوگو دیدین؟

در مورد فیلم تا حدودی با شما موافقم ولی در مورد سریال نه چون این دو تا فرمتشون به کلی با هم فرق داره.

این تفکر که فقط به اخر سریال بها داده شه مال چندین سال قبله .الان میر باقری و ضیا الدین دری و جعفری جوزانی هم فهمیدن که شرایط با چند سا ل قبل فرق میکنه .. دیگه یه کانال یک و دو نداریم که اونم بعد از ظهرا عکس گل نشون بده ... اگر بیننده یه لحظه احساس خستگی کنه به راحتی کانالو عوض می کنه....
    همون طور که گفتم شیوه سریال سازی تغییر کرده . اینجا سعی می کنن تا بتونن سریالو کشدار بسازن اونجا سعی میکنن تا جایی که میتونن توی یه قسمت سریال به بیننده اطلاعات بدن .به شکلی که بیننده به خودش بگه اینا که همه چیزو گفتن .دیگه تو قسمت بعدی چی می خان بگن؟ ولی برای قسمت بعد چیز جدیدی رو می کنن که بیننده هیچ وقت خسته نشه...
    Last edited by isbn84; 18-12-2007 at 17:08.

آخر فروم باز diana_1989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

به نظرم خیلی فیلم مزخرفیه ، آخه چه معنی میده
    من که هیچی سر در نمیارم خداییش

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

اون دیالوگ باب مزاح بود... شما توی دو تا پستی که من راجب به این تاپیک نوشتم فقط همین دیالوگو دیدین؟

در مورد فیلم تا حدودی با شما موافقم ولی در مورد سریال نه چون این دو تا فرمتشون به کلی با هم فرق داره.

این تفکر که فقط به اخر سریال بها داده شه مال چندین سال قبله .الان میر باقری و ضیا الدین دری و جعفری جوزانی هم فهمیدن که شرایط با چند سا ل قبل فرق میکنه .. دیگه یه کانال یک و دو نداریم که اونم بعد از ظهرا عکس گل نشون بده ... اگر بیننده یه لحظه احساس خستگی کنه به راحتی کانالو عوض می کنه....
    همون طور که گفتم شیوه سریال سازی تغییر کرده . اینجا سعی می کنن تا بتونن سریالو کشدار بسازن اونجا سعی میکنن تا جایی که میتونن توی یه قسمت سریال به بیننده اطلاعات بدن .به شکلی که بیننده به خودش بگه اینا که همه چیزو گفتن .دیگه تو قسمت بعدی چی می خان بگن؟ ولی برای قسمت بعد چیز جدیدی رو می کنن که بیننده هیچ وقت خسته نشه...
    والا من قصد بدی ندارم ... فقط نظرم رو گفتم ... حالا این دیالوگه بیشتر به چشم اومد !

در مورد پایان فیلم شاید شما اثرش رو تو آثار سینمایی کمتر احساس کنید . من که همیشه از اطرافیانم می بینم اونها کمتر به آخر یه فیلم سینمایی توجه می کنن . اما در مورد سریال این قضیه شدید تر می شه و اهمیت پایان داستان بیشتر می شه . شاید به خاطر کشدار تر بودن داستان .
    در کل نمی خوام بگم که فیلم نباید اول خوبی داشته باشه . می خوام بگم که بد بودن اولین قسمت فیلم به اون اندازه ای نبود که اینقدر انتقاد ازش بشه .
    فیلم هم طوری پیش نمی ره که بگیم که چقدر کشدار هست . نه ! تقریبا روالش عادیه . این یه مقداری هم که کش پیدا می کنه بخاطر اینه که موضوع ان کار رو می طلبه . اگه دقت کنی فیلم کلی نیست . خیلی جزئی تر به داستان می پردازه .

به نظرم خیلی فیلم مزخرفیه ، آخه چه معنی میده
    من که هیچی سر در نمیارم خداییش
    دیگه نشد دوست عزیز ... قرار نیست هر فیلمی رو نفهمیدیم بگیم بده . باید بیشتر بهش فکر کنیم تا منظورش رو متوجه بشی . فیلمی که همه چیزش معلوم باشه و مغز بیننده رو بکار نگیره که فیلم نیست .

یکی از خاصیت های دیگه ی این فیلم کمی پیچیده بودنشه . من که عاشق پیچیده بودنم .

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام
    البته بنده اصلا فرصت اینو پیدا نمی کنم که سریال های تلویزیون ایران را ببینم
    اما یه چیزی واسم جالبه(با در نظر گرفتن ژانر،نوع..زمان پخش بازیگران و کارگردانهای هر دو نوع سریال)

این سریالهای نود شبی مثلا طنز که ساخته می شه ملت ریسه می رند واسشون..اصلا هم خوب و بند نمی کنند .شاید هم بگن بده..اما زمان پخش که می شه همه کارشون را رها میکنند و اینارو می بیند

اما واسه سرالهایی جدی اینقده مته به خشخاش می ذارند

البته نظر همه دوستان محترم هست و من هم شخص خاصی مورد نظرم نیست...

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض اگه مي توني منو ببين!

عكس‌هاي پشت صحنه «حلقه سبز» هنوز همان حاتمي‌كياي سابق را نشان مي‌دهند؛ همان خنده‌هاي هميشگي و همان نگاه دقيق و تيزهوشانه و همان آرامشي كه در چشم‌هايش - چه در زمان ناراحتي و چه در زمان خوشحالي‌- وجود دارد.
    ولي خود «حلقه سبز» ظاهرا يك حاتمي‌كياي ديگر را نشان مي‌دهد. همين تفاوت - فارغ از ضعف‌ها و قوت‌هاي اين سريال- اتفاق اصلي حلقه سبز است؛ اتفاقي كه طرفداران حاتمي‌كيا را به 2 دسته تقسيم كرده؛ كساني كه از حلقه سبز و اين حاتمي‌كياي جديد نااميد شده‌اند و كساني كه فضاي جديد حلقه سبز را فرصت خوبي مي‌دانند براي ورود حاتمي‌كيا به دنياهاي تازه در فيلمسازي.

البته اين پرونده كوچك به هيچ‌وجه پرونده كاملي براي بررسي اين اتفاق نيست؛ هم به خاطر اينكه فقط 8 قسمت از اين سريال 18قسمتي پخش شده و شايد ادامه سريال موارد تازه‌اي را براي قضاوت در اختيار بيننده‌‌ها بگذارد و هم براي اينكه نه خود حاتمي‌كيا و نه حميد ‌فرخ‌نژاد حاضر به گفت‌وگو نيستند و فعلا سكوت اختيار كرده‌اند (حاتمي‌كيا به دليل شروع فيلم جديدش – دعوت - و فرخ‌نژاد هم به دلايل شخصي).

به‌هر حال فعلا مي‌توانيد از زبان پيرهادي - تهيه‌كننده كار - و سيما تيرانداز - بازيگر نقش گلبهار - از حاشيه‌هاي ريز و درشت ساخت اين سريال خبردار شويد و با خواندن يادداشت‌هاي مثبت و منفي هم فشار خونتان بالا و پايين شود.

پيوند اعضا بهانه است
    احسان ناظم بكايي- اين روزها اعتراضات درباره سريال «حلقه سبز» كم نيست. سراغ پيرهادي – تهيه‌كننده اين سريال كه سابقه همكاري با حاتمي‌كيا در «به نام پدر» را هم دارد – رفتيم تا از حواشي توليد اين سريال و نكات ريز و درشت كارهاي حاتمي‌كيا برايمان بگويد و اينكه از قبل، چقدر پيه اين اعتراضات را به تنشان ماليده‌اند. حرف‌هاي او را با حذف سوالات مي‌خوانيد.

حلقه، سبز مي‌شود
    سال 81 مسعود پزشكيان – وزير بهداشت وقت – رؤساي انجمن پيوند كليه و بيماري‌هاي خاص و تعدادي از مسئولان وزارت بهداشت اصرار داشتند حاتمي‌كيا در مقوله بهداشت و درمان فعاليتي انجام بدهد. در مباحثي كه مطرح شد، مسئولان بخش پيوند، اصرار داشتند روي اعضا، چون از نظر فرهنگي خيلي جاي كار داشت، حاتمي‌كيا هم مي‌گفت من هيچ كارم سفارشي نيست و بايد دلي باشد و درگير شوم؛ پس قرار شد فضايي براي آشنايي ايشان ايجاد شود.

در مرحله اول، تحقيقات ميداني و كتابخانه‌اي توسط تيمي از پزشكان و روزنامه‌نگارها در 6 ماه انجام شد تا به جوانب پيوند اعضا به‌خصوص پيوند كليه كه پررنگ‌تر است، پرداخته شود. معضلات اقتصادي بحث كليه، ما را به اين جمع‌بندي رساند كه اين بحث به خاطر گره‌خوردگي‌اش با مسائل اقتصادي و رفتارهاي غم‌انگيز، فضاي خيلي انساني و آرامي براي طرح موضوع ندارد؛ پس رفتيم سراغ پيوند قلب كه مي‌تواند پايه‌گذار لحظات پاك انساني در هر قصه‌اي باشد.

نگارش فيلمنامه هم با همكاري پزشكان و افراد صاحبنظر، 5-4 ماه طول كشيد. حاتمي‌كيا
    7-6 قسمت نوشت كه جنگ هم وارد قضيه شد؛ رزمنده‌اي بود كه وصيت كرده بود كه حالا كه شهيد نشده‌ام، اعضايم را بعد از مرگ پيوند بزنند. اين رزمنده، يك سال بعد از جنگ فوت مي‌كند و به وصيت او عمل مي‌كنند. اين براي ما جالب بود.

اين رفتار، پتانسيلي ايجاد كرد و قسمت‌هاي اول را تحت‌تاثير قرار داد. بعد حاتمي‌كيا ديد بحث جنگ روي موضوع اصلي سيطره پيدا كرده، بنابراين همه آن 7 قسمت را كنار گذاشت و دوباره كار را از نو شروع كرد. بعد از گذشت 6 ماه به يك سينا‌پس13قسمتي رسيديم. تا اينجاي كار با پشتيباني وزارت بهداشت بود، ولي از اين به بعد كار بايد در صداوسيما پيگيري مي‌شد.

همزمان چند سوژه ديگر براي حاتمي‌كيا جذاب شد؛ اول سراغ تحقيقات ابتدايي‌ براي فيلم با موضوع 11 سپتامبر رفت كه به نتيجه نرسيد. يك سال براي ساخت «به رنگ ارغوان» صرف شد و بعد هم «به نام پدر» وقت او را گرفت. در مراحل پاياني تدوين «به نام پدر»، شرايط ساخت حلقه سبز ايجاد شد و كار اول آذر 84 كليد خورد.

هفت خان انتخاب بازيگر
    در حلقه سبز مشخصا به خاطر داستان، كارگردان اصرار به ‌آشنازدايي داشت و اينكه از بازيگراني استفاده شود كه خيلي در كارهاي قبلي تلويزيوني استفاده نشده باشند. مبنا اين بود. اول بازيگردان(محمد حاتمي)، بازيگرها را انتخاب مي‌كرد، بعد دعوت مي‌شدند و چند سكانس را تمرين مي‌كردند، فيلم‌برداري مي‌شد و به حاتمي‌كيا نشان مي‌داديم.

درصورت تاييد، تمرين در برابر كارگردان انجام مي‌شد و درصورت تاييد مجدد به گروه توليد معرفي مي‌شد و بعد از حضور قطعي، فيلمنامه در اختيار بازيگر قرار مي‌گرفت.

وقتي حاتمي‌كيا داشت نسخه اوليه را مي‌نوشت، از سيما تيرانداز نام مي‌برد و مي‌گفت بازيگري است كه قابليت به عمل آوردن اين نقش را دارد. ولي پيش توليد ما مصادف شد با حضور او در خارج از كشور. اما پيش‌توليد طولاني شد و سفر تيرانداز تمام شد و 4 روز قبل از فيلم‌برداري خودش را به گروه رساند.

يك اتاق عمل واقعي
    اولين بار در حلقه سبز، 5 – 4 ماه در 4 بيمارستان مختلف فيلم‌برداري كرديم. به خاطر بضاعت ناچيزمان در دكور سينمايي، اصلا دكور بيمارستان نداريم، خود مراكز درماني هم خيلي سرشان شلوغ است و نمي‌توانند يك فضاي درماني را 5 – 4 ماه در اختيار ما بگذارند. ما براي اولين بار يك اتاق عمل قلب واقعي را با تمام جزئيات‌ نشان داديم. تيم جراحي، دستياران واقعي جراحي‌اند. تمام تجهيزات واقعي است و با دشواري زياد تهيه شد. حاتمي‌كيا تأكيد داشت فضا بايد واقعي شكل بگيرد. فضاي كار به گونه‌اي بود كه بعضي وقت‌ها، آنهايي كه قبلا اين لحظات را تجربه كرده بودند، تحت تأثير فضا قرار مي‌گرفتند و ناراحت مي‌شدند.

جنجال‌هاي يك روح
    به لحاظ پزشكي و نگاه بيننده، انتظار عكس‌العمل مخاطب را داشتيم. ما در تيزرها آرام آرام به مخاطب گفتيم فضاي جديدي داريم و در قسمت‌هاي اول هم معلوم شد مشخصا موضوعي خيلي جدي مثل مرگ و زندگي در ميان است. پيوند اعضا بهانه است، نه موضوع اصلي. به اين بهانه، كارگردان سراغ فضاهاي خلوت انسان‌ها رفته تا هر تماشاگري خودش را در آن شرايط حس كند. موضوع اصلي، پرداخت به زواياي زندگي بشري است و ما هم پيوند قلب را از نگاه تازه‌اي مي‌بينيم. قبلا هر چه بوده از منظر آدم‌هاي ديگري بوده اما هيچ‌وقت از سمت خود انسان مرگ مغزي‌شده به قضيه نگاه نكرده بوديم.

وزارت بهداشت هم دست حاتمي‌كيا را باز گذاشته بود. مي‌خواستند حس معنوي در كار باشد؛ پس براي همين پيوند اعضا بهانه است. جالب است كه وزارت بهداشتي‌ها اعتراضي نكرده‌اند؛ حتي لنكراني –وزير فعلي بهداشت – سر صحنه آمد. حاتمي‌كيا هم گفت نمي‌خواهد فيلم پزشكي بسازد. او – مثل ارتفاع‌پست– دنبال حضور در هواپيماي واقعي نبود. بيننده‌ها هم پذيرفته‌اند. الان هم چند Ngo اعتراض كرده‌اند كه عجولانه بوده؛ بايد صبر كنند تا سريال تمام شود.

يك سريال متفاوت
    كارگردان‌هايي كه از سينما به سيما مي‌آيند با خودشان فرهنگ سينما را مي‌آورند. بعضي سريال‌ها و كارها متاسفانه به سطح نگاه مخاطب آسيب زده؛ براي همين حلقه سبز لحظات حساسي دارد كه هضمش براي مخاطب سخت شده و بايد چندين بار آنها را ديد و اين مشخصه سينماگران مؤلفي است كه به تلويزيون مي‌آيند.

منبع:همشهری

اگه نباشه جاش خالی می مونه CAnZO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض قسمت آخر

با سلام. خوشحالم كه اين تاپيك وجود داشت.

حلقه سبز خيلي غمگين تموم شد. مرگ «گل بهار روزبهاني» . تعبير دردناكي از مرگ او ارائه شد. مونس يك روح بودن و در انتها مثل يك قاصدك پر كشيدن . مرگ دختران بي گناه هميشه غمگين ترين داستانها رو ايجاد كرده: مرگ اوفليا ، ژوليت يا موشت. تعبير ديگري ديدم اين اواخر، مرگ دختر در فيلم« مالهالند درايو». صورت خوشحال و كم نورش در اسلوموشن انگار دنياي ديگري رو خيلي زيبا مجسم ميكرد.
    با اين قسمت آخر( كه خيلي سينمايي بود بر خلاف قسمتهاي معمولي قبل) و مرگ غير منتظره گل بهار ،حاتمي كيا توجه از دست رفته من رو برگردوند به همون فضاهاي قسمتهاي اول... براي دوستاني كه اين قسمت رو مثل من دوست داشتند چند تا سئوال دارم:

اول اينكه اصلأ چرا گل بهار مرد؟ آيا زندگيش به زندگي حسن پيوسته بود؟ يا اينكه نبايد با خبر اخراجش از بيمارستان مواجه مي شد؟

گذشته گل بهار دقيقأ چي بود؟ در فلاش بك نشون داد كه در جنگل بهش حمله شد و بعد از اون خانواده ش دچار بحران شد و پدرش خود كشي كرد. بعد هم در قسمت آخر گفت كه با مادرش تنها بود و ازدواج بدي كرد و فرار كرد. همه اين اتفاقات و در كنارش درس پزشكي و دانشگاه ! لطفا ميتونيد توضيح روشني بدين!؟

و اينكه سفرش با حسن براي چي بود و چطور شروع شد؟

آخر فروم باز Genjo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    L.A

پيش فرض

سلام
    البته بنده اصلا فرصت اینو پیدا نمی کنم که سریال های تلویزیون ایران را ببینم
    اما یه چیزی واسم جالبه(با در نظر گرفتن ژانر،نوع..زمان پخش بازیگران و کارگردانهای هر دو نوع سریال)

این سریالهای نود شبی مثلا طنز که ساخته می شه ملت ریسه می رند واسشون..اصلا هم خوب و بند نمی کنند .شاید هم بگن بده..اما زمان پخش که می شه همه کارشون را رها میکنند و اینارو می بیند

اما واسه سرالهایی جدی اینقده مته به خشخاش می ذارند

البته نظر همه دوستان محترم هست و من هم شخص خاصی مورد نظرم نیست...

تایید میشود

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حلقه سبز فوق العاده تموم شد اصلا نميشد يه همچين پاياني رو تصور كرد .

آخر فروم باز Genjo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    L.A

پيش فرض

حلقه سبز فوق العاده تموم شد اصلا نميشد يه همچين پاياني رو تصور كرد .

من سریال های وطنی رو نمی بینم ولی مطمئن ام که همشون تو یه مایه تموم میشند!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •