تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 53 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 529

نام تاپيک: نقد و بررسی کارت های گرافیک توسط سایت های معتبر

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان :می خواستم ببینم میشه این آکوا تانکو sli کنم؟...آخه میخوام یک سیستم جم کنم و حتما می خوام گرافیکشو sli کنم و چون خیلی به asus en8800gtx aqua tank علاقه دارم می خواستم ببینم که مشکلی از لحاظ کمبوده جا روی مادربورد پیش نمیاره یا از لحاظ فضای کیس.خیلی ممنون میشم که جوابمو بدین
    ASUS 8800GTX AQUA TANK مشکلی با SLI نداره ولی مشکلی که پیش میاد همونطور که خودتون هم اشاره کردید فضا است. پیشنهاد من برای SLI استفاده از کارت های Single Slot مثل eVGA 8800 Ultra Black Pearl است.

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با عرض سلام به اساتید.
    یه مرور کوچیک در مورد کارت 8800GT 512Mb که توسط شرکت GAINWARD تولید میشه.
    امیدوارم تکراری نباشه.
    منبع : شهر سخت افزار

Gainward 8800GT Silent

کمپانی Gainward در حال آماده سازی يک نسخه ويژی از GeForce 8800GT ميباشد اين کارت جديد به يک کولر قدرتمند بدون فن مجهز شده و همچنين به صورت پيش فرض تا 660/1600/2000MHz نيز Overclock شده است البته نا گفته نماند HeatSink طوری طراحی شده که 85% سطح کارت را پوشانده است.

کولر اين کارت توسط کمپانی CoolerMaster ساخته شده و دارای چهار HeatPipe مسی ميباشد در زير تصويری از اين کارت را مشاهده ميکنيد.

احتمالاً با نصب دو فن 12 سانتی متری بر روی HeatSink اين کارت پردازنده گرافيکی G92 کاملاً فريز خواهد شد!
    خوب بود دستت درد نکنه.فقط یه چیزی! چرا ناهموار اوور کلاک شده.منظورم اینه که نسبت به کمپانی های دیگه مموریش 2000 تا شده ولی هسته 660! متناسب با هم نبوده.من فکر میکردم همه با هم باید بالا بیان و با هم هماهنگ باشن نه یکی تندتر کار نکنه یکی دیتر باید وگرنه یک سیستو کامل به نام کارت گرافیک راه نمی یفته.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

14

کارت های 8800GT تو مشخصات زده از Pci-Express 2.0 پشتیبانی می کنه. حالا سوال اینجاست تو مادربردهای معمولی هم همون پرفرمینس رو میده یا نه ، این همه Bench که هست یعنی با مادربرد Pci-Express 2.0 تست شده.
    لطفا دقیق بررسی و پاسخ بدید. ممنون

آخر فروم باز yasser1680's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Torento City

پيش فرض

کارت های 8800GT تو مشخصات زده از Pci-Express 2.0 پشتیبانی می کنه. حالا سوال اینجاست تو مادربردهای معمولی هم همون پرفرمینس رو میده یا نه ، این همه Bench که هست یعنی با مادربرد Pci-Express 2.0 تست شده.
    لطفا دقیق بررسی و پاسخ بدید. ممنون
    تا اون جایی که من میدونم مادربورد مخصوص PCI 2.0 تولید نشده یعنی من ندیدم که روی مادر بوردنوشته باشه
    PCI 2.0

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

تا اون جایی که من میدونم مادربورد مخصوص PCI 2.0 تولید نشده یعنی من ندیدم که روی مادر بوردنوشته باشه
    PCI 2.0
    مادربورد های X38 ، از PCI-Express 2.0 پشتیبانی می کنند.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Torento City

پيش فرض

ویرجل جان مرسی از اطلاعاتی که به ما میدی.

مادربردی کا نام بردی قیمتش مشخصاتش چیه و تو کشور موجود هست.؟

آیا کارتهایی که از نسخه 2 pci استفاده میکند باید از مادربرد برای کار آیی بهتر باید از مادر بردیاد شده استفاده کنند یا همون PCI معمولی کار میده؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ویرجل جان مرسی از اطلاعاتی که به ما میدی.

مادربردی کا نام بردی قیمتش مشخصاتش چیه و تو کشور موجود هست.؟

آیا کارتهایی که از نسخه 2 pci استفاده میکند باید از مادربرد برای کار آیی بهتر باید از مادر بردیاد شده استفاده کنند یا همون PCI معمولی کار میده؟
    تنها مادریوردی که از چیپست X38 استفاده می کنه و توی بازار پیدا میشه، GIGABYTE X38-DQ6 است با قیمت حدود 330.
    کارتهای فعلی PCI-E 2.0 ( یعنی 8800GT, HD 3850, HD 3870 ) بر روی PCI-Express 2.0 و 1.1 تفاوت Performance ندارند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه AKBARPARS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

1. ببخشید میشه بگید اگر Engin Clock عامل سرعت و کارای و نمایش بهتر بازیها است کارت گرافیک مدل ATI 2600XT با ASUS GPU 800MHZ \ Memory Clock: 2.2GHZ(1.1GHZ DDR4) \ 256MB \ 128BIT با ید بهتر از کارت گرافیک 8800GTS با ASUS GPU 500MHZ \Memory Clock:1.6GHZ (800GHZ DDR3) \320MB\ 320BIT که تازه 100 هزار تومان هم گرانتراست واگه سری8 یا 7 مدل انهاست که بهتر بودنشو نشون میده بس چرا 8400 این قدر ارزون یا 7900GTX از 8600 خیلی گرونتر.

2.به گفته جام جم ( مثلا بازیHALOوفروشPS3 باXBOX و غیره )به این حرفهای سایتها زیاد نمیشه اعتماد کرد اکثرا پول میگیرن دروغ بنویسند یا اینکه مثلا فلان گرافیک را با یک سیستم(cpu\ram\min) بالا و اون دیگه رو با یک سیستم پایین تست میکنن یا برنامها طوری نوشته شدن که مثلا امتیازات کرافیک nvidia را بیشتر از حد صحیح نشان دهد ایا میتوان به انها اعتماد کرد.

3.دیگه اینکه هر سال مسابقه ای بین کارت گرافیکها برگزار میکنند که شنیدم vga asus بیشترین امتیازات رو میگیره اگر اطلاعاتی در این مورد یا سایتش دار بگزارین ممنون میشم و این nvidia و ati تکنولوزی کدام کشور ومخفف چه اسمی هستند وتاریخچه انها چه است !؟

با تشکر فراوان !؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

1. ببخشید میشه بگید اگر Engin Clock عامل سرعت و کارای و نمایش بهتر بازیها است کارت گرافیک مدل ATI 2600XT با ASUS GPU 800MHZ \ Memory Clock: 2.2GHZ(1.1GHZ DDR4) \ 256MB \ 128BIT با ید بهتر از کارت گرافیک 8800GTS با ASUS GPU 500MHZ \Memory Clock:1.6GHZ (800GHZ DDR3) \320MB\ 320BIT که تازه 100 هزار تومان هم گرانتراست واگه سری8 یا 7 مدل انهاست که بهتر بودنشو نشون میده بس چرا 8400 این قدر ارزون یا 7900GTX از 8600 خیلی گرونتر.
    کلا Clock ها وقتی میتونند عامل مقایسه باشند که همه چیز دو کارت مثل هم باشند. کارایی یک کارت رو نه اون Clock ها نشون میدهند نه سری 8 یا 7 یا ... .
    2.به گفته جام جم ( مثلا بازیHALOوفروشPS3 باXBOX و غیره )به این حرفهای سایتها زیاد نمیشه اعتماد کرد اکثرا پول میگیرن دروغ بنویسند یا اینکه مثلا فلان گرافیک را با یک سیستم(cpu\ram\min) بالا و اون دیگه رو با یک سیستم پایین تست میکنن یا برنامها طوری نوشته شدن که مثلا امتیازات کرافیک nvidia را بیشتر از حد صحیح نشان دهد ایا میتوان به انها اعتماد کرد.
    به حرف های همون جام جم هم نمیشه اعتماد کرد. وقتی یک کارت گرافیک را تست می کنند مشخصات سیستمی که باهاش تست شده هم باید اعلام بشه. تعداد سایتهایی که برای قطعات Review می نویسند اینقدر زیاد است که نمیشه اطلاعات غلط داد.
    3.دیگه اینکه هر سال مسابقه ای بین کارت گرافیکها برگزار میکنند که شنیدم vga asus بیشترین امتیازات رو میگیره اگر اطلاعاتی در این مورد یا سایتش دار بگزارین ممنون میشم و این nvidia و ati تکنولوزی کدام کشور ومخفف چه اسمی هستند وتاریخچه انها چه است !؟
    مسابقه زیاد برگزار می شود ولی اینکه ASUS بیشترین امتیاز رو کسب می کنه، اینطور نیست...
    سوال آخر خیلی کلی است. اینجا جای این سوال نیست...

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Torento City

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •