تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: کمک کمک کمک (مشکل با فن سیستم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

5 کمک کمک کمک (مشکل با فن سیستم)

با سلام خسته نباشید من یه سیستم دارم
    amd1600+
    Motherboard :giga
    فنش خراب شد بصورتی که اولش کامپیوتر روشن میکردم به سختی و خیلی اروم کار می کرد انگار که گیر داره بعد هر چی میگذشت سرعتش بیشتر می شد حتی بعضی موقعها که کامپیوترو روشن نی کردم اولش حرکتی نداشت و با دست راش می نداختم
    رفتم یه فن نو گرفتم گذاشتم دو باره بعد ده روز مثل اولیش شد موندم چه کنم

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

فکر کنم از فیشه فنت باشه مادربرده شما یک جای فنه دیگری دارد وصلش کن به اونجا تا درست بشود من هم همین مشکل را داشتم جای برق فنمو اوردم پایینتر البته با سیم کشی

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

mahdiiran عزيز اول فن رو همونجوری که لرد عزيز گفتن تست کن اگه درست کار نکرد مشکل از فن هست به نظر من از GigaByte Neon Coller استفاده کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

با جای فن پایینم مشکل داره ببینم فنی هست که با برق پاور کار کنه مثل فن های معمولی که تو سیستم می زاریم

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mahdiiran
    با جای فن پایینم مشکل داره ببینم فنی هست که با برق پاور کار کنه مثل فن های معمولی که تو سیستم می زاریم
    يعني فني كه روي cpu نصب بشه و به برق پاور وصل بشه؟
    فكر نكنم داشته باشيم.

وقتي سيم فن به جاي اصليش وصله غير از استفاده از برق بورد دليل ديگه اي هم داره واون اينه كه يكي از سه تا سيم مربوط ميشه به سنسور حرارتي داخل فن كه خيلي هم مهم است.

شما ميتوني از سيم فن كه از سه تا سيم تشكيل شده قسمت برقش رو به برقهايي كه مستقيما از پاور مياد وصل كني و اون دو تا سيم ديگه رو سر جاش بزاري .((ولي اين كارها كاملا غير استاندارد هستند))

بهتره دنبال يه راهه ديگه بگردي.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

من تا حالا به پاور وصل نكردم ولي اگر به جاي فن دومي وصل كني مشكلي برات پيش نمي يايد البته سي پي يو شما اي ام دي هيست و كمي خطرناكه ولي اگر فنتونو درست بگزاريد براي سي پي يو شما مشكلي پيش نمي آيد
    Last edited by lord_theone; 19-10-2005 at 08:39.

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

لرد جان خودت ميگي سي پي يو اي ام ديه اونوقت به من مي گي چرا به سنسور گير دادي . من كه اينتل دارم جرات نمي كنم بدون سنسور كار كنم .اي ام دي كه....

حالا اگه فن خراب بشه ديگه بايد با سي پي يو هم باي باي كرد.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

ببين بعضي از مائربرئها فكر كنم اين جديدا كار نكردم اي ام دي اگر فن سي پي يو كار نكند روشن نمي شود يا بوق مي زند
    اگر خيلي ناراحتي برو يك مادربرد ديگه بخر بهترين راهي كه مي تونستم را به شما پيشنهاد دادم

حـــــرفـه ای saghy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام
    دوست عزيز اين مشكلي كه شما ميگي هيچ ربطي به برق يا جك فن نداره چون اگر ايراد ولتاژ داشت دايما كند كار ميكرد و به ارامي سرعت فن اضافه نميشد . پس ايراد در خود فن هست . براي سي پي يو شما ميتوني از يك فن كولر مستر Cooler Master اصلي استفاده كني قيمتش هم خيلي بالا نيست حدود 6 هزار تومان يا از فن هاي باكسي كه در باكس اي ام دي هست و اصلي با هلوگرام درست روي فن موجوده استفاده كني . اگر فقط فن را بدون هت سينك عوض كردي احتمال اين حست كه نوع بستن فن روي هت سينك شما مشكل داشته باشه . براي امتحان پيچ هاي فن خودتو خيلي كم به اندازه يك سوم دور شل كن ببين درست ميشه يا نه ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

ساقي جان من كه الكي حرف از خودم در نكردم كه براي منم همچين مشكلي پيش اومد ولي نه اينجوري مادربردم اتصالي كرد قسمت فيشه بعدش جاي فنشو عوض كردم چون بعد از مدتي ديگه فنم درست دور نمي خورد حتي يك فن ديگه هم خريدم ولي بازم دورش پايين بود و جاشو كه عوض كردم درست شد
    منم نگفتم حتمآ اينكارو بكن گفتم جاي فنتو براي آزمايش عوض كن ببين فنت درسته يا نه همين
    فدات

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •