تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1116 از 1125 اولاول ... 116616101610661106111211131114111511161117111811191120 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,151 به 11,160 از 11247

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    بنده یه هارد seagate wireless plus دارم که متاسفانه وای فایش با وجود اینکه چراغش روشن میشه کار نمیکنه
    کسی میدونه چرا؟
    من خودم گفتم شاید با آپدیت فریم ور مشگل حل بشه،روشی که شرکت سازنده گفته اینه که فایل bin که برای آپدیتش هست رو داخل هارد بدون فولدر گذاشته و دکمه پاورو بزنم که متاسفانه جواب نداد این روش و آپدیت نشد
    کسی روش آپدیت دستی هاردو بلده با این فایل bin چجوریه؟و من باید چیکار کنم؟
    از خود ویندوز و device manager نمیشه آپدیت کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام
    بنده یه هارد seagate wireless plus دارم که متاسفانه وای فایش با وجود اینکه چراغش روشن میشه کار نمیکنه
    کسی میدونه چرا؟
    من خودم گفتم شاید با آپدیت فریم ور مشگل حل بشه،روشی که شرکت سازنده گفته اینه که فایل bin که برای آپدیتش هست رو داخل هارد بدون فولدر گذاشته و دکمه پاورو بزنم که متاسفانه جواب نداد این روش و آپدیت نشد
    کسی روش آپدیت دستی هاردو بلده با این فایل bin چجوریه؟و من باید چیکار کنم؟
    از خود ویندوز و device manager نمیشه آپدیت کرد؟
    سلام
    آپدیت کردنش فکر نکنم تاثیری روی دوباره کار کردن وای فای هارد داشته باشه شما با چند دستگاه مختلف دیگه هم وای فایش رو تست کن اگه همچنان کار نکرد بفرستی گارانتی بهتره

3. این کاربر از saeed3003sun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام.دوستان وقتی درایوی از درایوهای هارد دیسک بد سکتور داره باید چیکار کرد در این مواقع؟من درایو f بدسکتور داره و کم کم نشانه های بدسکتوریش ظاهر میشه.فیلم ها ناقص درمیان،اجازه نمیده بعضی از فایل هاشو جای دیگه کپی کنم.خواستم ببینم راه حلی براش هست که از پیشرفتش جلوگیری کنم؟دیلیت پارتیشنش کنم درایوو بهتر نیست یا تاثیری نداره؟

بیشتر مواقع هم وقتی بدسکتوریش افزایش پیدا میکنه که فایل های سنگین روش بریزم یا ازش بردارم.هاردم هم بدجور صدا میده علی الخصوص وقتی روی همین درایو f فایل بریزم یا ازش فایل بردارم

2-سوال دیگه اینه که آیا بدسکتوری شبیه ویروس کامپیوتری ممکنه به درایوهای دیگه منتقل بشه یا نه ؟ربطی نداره

با تشکر
    Last edited by محمد7966; 17-02-2019 at 06:34.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.دوستان وقتی درایوی از درایوهای هارد دیسک بد سکتور داره باید چیکار کرد در این مواقع؟من درایو f بدسکتور داره و کم کم نشانه های بدسکتوریش ظاهر میشه.فیلم ها ناقص درمیان،اجازه نمیده بعضی از فایل هاشو جای دیگه کپی کنم.خواستم ببینم راه حلی براش هست که از پیشرفتش جلوگیری کنم؟دیلیت پارتیشنش کنم درایوو بهتر نیست یا تاثیری نداره؟

بیشتر مواقع هم وقتی بدسکتوریش افزایش پیدا میکنه که فایل های سنگین روش بریزم یا ازش بردارم.هاردم هم بدجور صدا میده علی الخصوص وقتی روی همین درایو f فایل بریزم یا ازش فایل بردارم

2-سوال دیگه اینه که آیا بدسکتوری شبیه ویروس کامپیوتری ممکنه به درایوهای دیگه منتقل بشه یا نه ؟ربطی نداره

با تشکر
    سلام .
    راه حلی براش هست که از پیشرفتش جلوگیری کنم؟
    بهترین راه تهیه هارد دیسک و انتقال باقی مانده اطلاعاتی که هنوز قابل کپی هست به هارد دیسک جدید هست .

دیلیت پارتیشنش کنم درایوو بهتر نیست یا تاثیری نداره؟
    هیچ تاثیری نداره . باید با نرم افزارهایی مثل HDD regenerator تست کرد که اونهم قطعی نیست درست بشه و بهتر هست اول باقیمانده اطلاعات منتقل بشه .

سوال دیگه اینه که آیا بدسکتوری شبیه ویروس کامپیوتری ممکنه به درایوهای دیگه منتقل بشه یا نه ؟ربطی نداره
    بدسکتور میتونه هر قسمت از هارد دیسک (یا هر درایو) رو دچار مشکل کنه .

6. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid.tipic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام و درود

اخیرا هارد ترنسند بنده بعد از اتصال به سیستم ، بعد از چند دقیقه و یا چند ساعت (کاملا تصادفی) ناگهان دیسکانکت میشه.
    کلا یک مقدار هم دیر Detect میشه توسط سیستم.
    با یک کابل دیگه هم چک کردم همین مشکل وجود داره.
    بنده از مک استفاده میکنم و دسترسی به ویندوز و برنامه HDtune ندارم ولی یک برنامه روی مک نصب کردم شبیه به HDtune هر چند مطمئن نیستم همانند HDTUne دقیق باشه
    بنده اسکرین شات قرار میدم از ۲ هارد متفاوت ممنون میشم بنده رو نسبت به وضعیت این ۲ هارد راهنمایی بفرمایید.

این تصویر مربوط به هارد ترنسند که مشکلش رو توضیح دادم خدمتتون:

و این یکی هم هارد سونی هستش:

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام و درود

اخیرا هارد ترنسند بنده بعد از اتصال به سیستم ، بعد از چند دقیقه و یا چند ساعت (کاملا تصادفی) ناگهان دیسکانکت میشه.
    کلا یک مقدار هم دیر Detect میشه توسط سیستم.
    با یک کابل دیگه هم چک کردم همین مشکل وجود داره.
    بنده از مک استفاده میکنم و دسترسی به ویندوز و برنامه HDtune ندارم ولی یک برنامه روی مک نصب کردم شبیه به HDtune هر چند مطمئن نیستم همانند HDTUne دقیق باشه
    بنده اسکرین شات قرار میدم از ۲ هارد متفاوت ممنون میشم بنده رو نسبت به وضعیت این ۲ هارد راهنمایی بفرمایید.

این تصویر مربوط به هارد ترنسند که مشکلش رو توضیح دادم خدمتتون:

و این یکی هم هارد سونی هستش:

سلام .
    وضعیت کلی هارد دیسک OK هست و مورد نامطلوبی دیده نمیشه . در مورد مشکل دیسکانکتی هارد اکسترنال ترنسند باید روی سیستم دیگه هم تست بشه . اگر روی سیستم دیگه هم همینطور هست باید باکس تبدیل اکسترنال باز بشه و بصورت اینترنال و از طریق SATA به مادربرد متصل بشه . اگر قطعی نداشته باشه و مشکل برطرف بشه احتمالاً مشکل از کانکتور USB و یا حتی مشکل از تبدیل SATA to USB‌ هست که باید باکس جدید تهیه کنید ولی اگر بصورت اینترنال بازهم قطعی داشته باشه هارد دیسک مشکل داره و باید تعویض بشه . فقط دقت کنید باز کردن باکس باعث از بین رفتن گارانتی میشه .

9. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ilililililiili's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام،
    من جدیدا یه هارد گرفتم که سلامتیش رو 100 نشون میده، اما قبلا شنیده بودم که میشه کاری کرد که هارد با سلامت پایین هم درصد سلامتیش 100 نشون داده بشه؛ این درسته؟
    و اگه درسته باید چکار کنم که سلامت واقعی هارد مشخص بشه؟

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام،
    من جدیدا یه هارد گرفتم که سلامتیش رو 100 نشون میده، اما قبلا شنیده بودم که میشه کاری کرد که هارد با سلامت پایین هم درصد سلامتیش 100 نشون داده بشه؛ این درسته؟
    و اگه درسته باید چکار کنم که سلامت واقعی هارد مشخص بشه؟
    سلام یه عکس از تب health نرم افزار hd tune قرار بدین تا بررسی بشه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه ilililililiili's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام یه عکس از تب health نرم افزار hd tune قرار بدین تا بررسی بشه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

با سلام من ی هارد adata دارم ی مشکلی که دارم از اون هارد دوتا درایو درست کردن اولی میاد ولی دومی بازش میکنم ارور میده قبلا درایوا خوب میاوردن الان ی جند وقتی هست که این مشکل پیش اومده با تشکر لطفا راهنماییم کنید ارورشم اینه data error
    cyclic redundancy check

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •