تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1114 از 1125 اولاول ... 1146141014106411041110111111121113111411151116111711181124 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,131 به 11,140 از 11248

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
    یک هارد دیسک دست دوم خریداری کرده بودم که از اولین روز استفاده از این هارد احساس میکردم که سرعت خیلی پایینی داره و خیلی دیر ویندوز لود میشه
    بعد از چند هفته استفاده ازش چند سکتور ضعیف مشاهده شد و از اولین باری که وصل کردم به مادربرد مشکل اتصالات برام زده بود
    کابل تعویض شد و همچنان این قسمت به رنگ ابی باقی موند ولی این سکتور های ضعیف اولش 1 دونه بود بعد چند ماه شد 2 تا الان هم حدود 16 تا هست
    من اون قسمتی که در تست قرمز شده بود رو جدا کردم و از 35 گیگ بعدی هارد رو پارتیشن بندی کردم اما کماکان مشکل کمبود سرعت دارم
    ایا ای امیدواری هست که بتونیم این هارد رو درست کنیم ؟
    تصاویر برای بررسی اساتید :
    سلام این هارد بد سکتور داره و سرعت پائینش به همین خاطر هست
    باید قبل از خرید به فروشنده میگفتین این تست ها رو بگیره و براتون بفرسته و در صورت سلامت کامل خرید میکردین
    یه تست هم با نرم افزار Hard Disk Sentinel ازش بگرین و عکسش را قرار بدین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام این هارد بد سکتور داره و سرعت پائینش به همین خاطر هست
    باید قبل از خرید به فروشنده میگفتین این تست ها رو بگیره و براتون بفرسته و در صورت سلامت کامل خرید میکردین
    یه تست هم با نرم افزار Hard Disk Sentinel ازش بگرین و عکسش را قرار بدین
    با سلام
    متشکرم از پاسخگوییتون
    در روز خرید 100% بود هلثش و فقط یه دونه ارور اتصالات میداد که از هر کسی پرسیدم گفتن کابل رو عوض کنید درست میشه اما اون ارور پابرجا میمونه و پاک نمیشه از اسمارت فقط گفتند که شمارشو چک کنم که افزایش پیدا نکنه که درست بود و افزایش پیدا نمیکرد اما جدیدا فقط ویک سکتور میوفته و خیلی سرعتش پایینه اینطور که من شنیده بودم این هارد با وسترن دیجیتال بلک ها مقایسه میشد از لحاظ سرعت

چند روز پیش هارد هلثش 87 درصد بود که با HDAT2 اسکن کردمش و الان تا 96 درصد اومده
    این تصاویر برای بعد از چک کردن نرم افزار هست

اینم اسکرین از نرم افزاری که خواستین
    Last edited by siahishab; 10-11-2018 at 18:13.

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

دوستان من این لبتاب لنوو ideapad 520 رو امروز به صورت دست دوم خریدم.وقتی با برنامه Hars disk sentinel چکش کردم health رو 2% میرنه.با CMD چک دیسک هم کردم ولی هنوز اینطوریه.هاردش مشکل داره؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
    http://uupload.ir/files/d9j3_hard.jpg
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Immunology; 12-11-2018 at 22:18.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من این لبتاب لنوو ideapad 520 رو امروز به صورت دست دوم خریدم.وقتی با برنامه Hars disk sentinel چکش کردم health رو 2% میرنه.با CMD چک دیسک هم کردم ولی هنوز اینطوریه.هاردش مشکل داره؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
    http://uupload.ir/files/d9j3_hard.jpg
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    هارد دیسک مشکل داره . یا باید هارد دیسک رو تعویض کنید یا اینکه لپتاپ رو پس بدید .

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

هارد دیسک مشکل داره . یا باید هارد دیسک رو تعویض کنید یا اینکه لپتاپ رو پس بدید .
    ینی صددرصده؟هیچ راه نرم افزاری برای رفعش نیست؟لبتاب یک سال کارکرده عجیبه اینطوریه!ویندور اینا عوض کنم تاثیر نداره؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ینی صددرصده؟هیچ راه نرم افزاری برای رفعش نیست؟لبتاب یک سال کارکرده عجیبه اینطوریه!ویندور اینا عوض کنم تاثیر نداره؟
    خطای Current pending sector‌ رو شاید با Zerofill‌ کردن هارد دیسک یا استفاده از HDD regenerator هارد دیسک برطرف بشه ولی بقیه خطاها باقی ماند یا بیشتر خواهد شد . تعویض ویندوز هم هیچ تاثیری ندارد .
    در صورتیکه لپتاپ گارانتی داره میتونید با گارانتی تماس بگیرید و مشکل هارد رو بگید تا راهنمایی کنند (تعویض یا تعمیر و ...) .

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام حخدمت دوستان عزیز
    من یک لپتاپ G50 لنوو دارم که ویندوز روش نصب نمیشه
    من با نرم افزار بوتیبل هارد Parted.Magic نصب کردم و از طریق نرم افزار کل هارد رو پارتیشن بندی جدید کردم و یک درایو صد گیگابایتی درست کردم بعدشم فرمت کردم و روی ntfs گزاشتم
    در ضمن تست سلامت هارد هم گرفتم از طریق نرم افزار و گفت مشکلی نداره ولی وقتی میرم از طریق بوت ویندوز رو نصب کنم موقعی که میخوام فرمت کنم هارد رو خیلی طول میده و فرمت نمیکنه بعد هم وقتی میره برای نصب فایلها که کپی میشه میره برای درصد یه چند درصدی رو پر میکنه و بعدش ارور میده
    ممنون میشم از اساتید راهنمایی بفرمایند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

کسی نیست از مدیران و دوستان که جواب بدند ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

با عرض سلام بنده از طریق برنامه minitool partition wizard یک پارتیشن را پاک و دوباره ساختم ولی بعد از اعمال تغیرات کل پارتیشن ها به یک نوار مشکی رنگ به نام bad disk تبدیل شد و همه پارتیشن ها رفتند ینی چی چرا این اتفاق افتاد تورو خدا اگه کسی میتونه کمک کنه اطلاعات بسیار برای من مهم بود در حال حاضز از طریق گزینه partition recovery wizard در همان برنامه در حال ریکاوری هستم ولی بسیار زمان گیر هست هر ساعت شاید یک در صد میره
    در ضمن توضیح اینکه دلیلی که با این برنامه خواستم پارتیشن فرمت کنم به دلیل اینکه میخواستم روی این پارتیشن ویندوز نصب کنم ولی setup ویندوز هنگامی که درایو را میخواستم فرمت کنم بعد از مدت طولانی ارور میداد و این کار رو انجام نمیداد فک کردم مشکل از ستاپ ویندوز هست خواستم از طزیق این برنامه مشکلو حل کنم که حالمو گرفت کسی راه کاری داشته باشه ممنونم ازش

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad azad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    یه سوال
    چطوری میشه تو ویندوز هارد دیسک دوم رو بدون رفتن به Disk managment خاموش روشن کرد ؟؟؟ offline/online

منظورم ساختن shortcut هست
    من از زبان برنامه نویسی زیاد نمیدونم
    Last edited by milad azad; 10-12-2018 at 11:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •